Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bubusia22

Nie wiem co jest-/

Polecane posty

hej mam pytanko a w sumie nawet nie wiem czy to pytanie czy co? Niby wszystko ok mialam okres normalny tylko troche jedynie za mocny ale to sie wytnie. 6 dni po ostanin stosunku robilam test i wyszedl negatywnie. Chcemy miec dziecko ale wydaje mis ie ze nei jestem w ciazy skoro test wykazal ze nie. Tylko cos mi neipasuje niby ok ale jest to cos. Jem w nocy gdze nigdy nei jadlam... mieszam co sie da... bisut tak jak by caly czas jaksi dziwny byl twardy czy jakos tak... rano mnie mdli ale to tez nei oznaka ciazy bo mdli mnnie tez kolo 15 . poradzcie mi cos nie wiem co ... wogole pisze malo skladnie ale nie wiem co robic isc do lekarza czy czekac na okres. A jeszcze jedno wyjatkowo teraz zrobilam sie drazliwa na wszystko co sie do mnei mowi lub pisze... Minelo 14 dni od ostatniego stosunku wiec jzu nci nie wiem.Pozdrawaim zagubiona:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja
byłam w ciązy to miałam nudności prawie cały dzień: przerwa była ok. między 13 do 16. Mogłam wtedy wreszcie zjeść obiad. Rano mdłosci, wieczorem mdłości, bolesnośc piersi (a własciwie brodawek), i głód i jeszcze przewrażliwienie - to było tak na początku. Aha i brzuch mnie bolał jak przed miesiączką. Ale @nie przyszedł - tylko moja słodka dzidzia za 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×