Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alex446

przepisy kulinarne kuchni włoskiej i azjatyckiej

Polecane posty

bardzo sie ciesze, ze ci smakowaly :) ja tez uwazam, ze sa wysmienite i bede dozgonnie widzieczna osobie, ktora zamiescila ten przepis na bon apetit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nedzą....
mam wujka Włocha wiec trochę tego znam na początek przepis szybki i tani, wujek opowiadał że jak był mały to matka to robiła bo nie było pieniędzy, a to naprawdę smaczne!!!!!!! 1. makaron spagetti (gruby najlepiej piątkę) 2. 3 ząbki czosnku 3. natka pietruszki 4. 1/4 szklanki oliwy z oliwek oliwę zagrzać wrzucić pokrojony w kostkę czosnek i go uprażyć, potem wyjąć wyrzucić no chyba że ktoś taki lubi :-) w ta oliwę wrzucić ugotowany makaron i posypać natka i już!!!!! naprawdę pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinezja
W sumie teraz to króluje kuchnia fusion czyli różne wpływy pomieszane :) Fajna jest lasagne ze szpinakiem. Robimy sos beszamelowy, rozmrażamy na patelni szpinak w sosie serowym Frosty i potem przekładamy na zmianę warstwy makaronu, szpinaku i sosu beszamelowego. Można też dodać np. kurczaka podsmażonego w kawałkach. Potem dio piekarnika i zapiekamy aż makaron zmięknie. Smaczniutkie i nie wymaga dużo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIIAWAWA
Ja zdecydowanie wolę potrawy z kuchni włoskiej, makaron w każdej postaci, wszystkie najlepsze przepisy jakie znajdę zbieram w tej aplikacji https://dieta17.pl/ wygodnie potem do nich wracać mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×