Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bratt Gitt

duchy problem czy to mozliwe jakie rozwiazanie

Polecane posty

witam mam maly problem oczekuje od was moze wiedziec o cochodzi ?? Mianowicie wczoraj mialem wizyte ksiedza po tzw. koledzie, przebiegła gładko. W nocy na poczatku usłyszałem chałas w piwnicy, pomyślałem wiatr moze kot ale dziś rano budze sie kolo godz 8 matka poszla juz do roboty a tu slysze kroki na schodach na górne pietro, mało tego w kuchni cos upadło 2 razy do teraz nie wiem co a co najciekawsze za drzwiami mojego pokoju wydaje mi sie ze widze zylwetke postaci postac ta jest czarna kurcze czyja zwariowałem przeciez mam dopiero 23 lata no masakra nie wiem co o tym myslec dodam ze wszystkie okna drzwi zewnetrzne domu byly pozamykane a i tych dzwięków roznych było wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom ten został pobudowany 3 latka temu gdzies, w tam tym roku w listopadzie sprowadzislismy sie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pal tego swiństwa wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadfdasf
przykro mi ale zwariowałeś może to chwilowe niedomaganie, nie ignoruj, idź z tym do lekarza, lub do dobrego egzorcysty (polecam www.egzorcysta.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sytuacje będą się powtarzac, to potrzebny będzie egzorcysta, poczekaj jeszcze, choc ja na Twoim miejscu bałabym się zasnąc😭 wrrr:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reminia
ja wierze w duchy bo istnieją i nie zwariowałeś..... Lepiej dowiedz sie czy na miejscu gdzie teraz stoi Twój domek kiedyś nie było cmentarza..... :D A tak wogóle dopiero teraz to zauważyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwon do ksiedza ze ma przyjsc jeszcze raz... Wiesz przynajmniej moj ksiadz jak przychodzi to zawsze sie modli: i uwolnij ten dom z demonow, widac Twoj sie za slabo pomodlil i demona podraznil i ten sie wpienil i teraz nawiedza... :D wiem ze brzmi smiesznie ale co innego mozesz zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×