Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowa kredka bez pudelka

dziewczyny - uswiadomie was

Polecane posty

Mój poród też poszedł szybko, nacinanie i pęknięcie było, ale to nie w tym problem. Chodzi o to ze obniżyła sie przednia ściana macicy i w przyszłości będzie to dla mnie uciążliwe:o Operacja będzie konieczna. MOja mama miała dokładnie ten sam problem po 4,5 kilowym dziecku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa nie wiem ile jest w tym prawdy ale gdzies obilo mi sie o uszy ze mozna to zalatwic laserowo.Chce cie pocieszyc jakos ale nie wiem czy faktycznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmuje poprostu
matko- dziewczyny!! czy sugerujecie ze na lamach czasopism i w specjalistycznych ksiazkach - lekarze i polozne pisza bzdury??? czy moze kazda z was- mamy z ciasnymi jak przed pochwami- jest superwyjatkiem i miala to szczescie ???!! fakt pozostaje faktem!! pochwa po naturalnym porodzie nie bedzie taka jak przed!! a dalej to kwestia subiektywnego odbioru tego faktu:P koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmuje poprostu
moderatorko- caluski:P kompleks jakis?? powtorze bo najwyrazniej ktos nie moze zdzierzyc prawdy! - to ze pochwa sie rozciaga i juz nie jest jak przed mozna przeczytac w literaturze specjalistycznej i prasie kobiecej - sugerujecie ze lekarze i polzene klamia? i jest to fakt niepodwazalny i bezdyskusyjny.. pozostaje jeszcze czysto subiektywny odbior tego faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmuje poprostu
juz myslalam ze ktos mnie p raz kolejny wykasowal - mile zaskoczenia:) coz macie w takim razie w 2 wersjach - moze latwiej to do was dotrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×