Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arlettawik

Co sądzicie o tym projekcie??

Polecane posty

Gość wiem lepiej
To nie jest domek letni:D tam są dwa kominy - jeden do pieca, a drugi na kominek:D "W projekcie przewidziano instalacje: instalacja centralnego ogrzewania zasilana kotłem gazowym, grzejniki płytowe, instalacja gazowa wew., instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna." Zobacz ile jest możliwosci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem lepiej
poza tym nie wyobrażam sobie przyjechac z pracy o 18, 19 godz. i jeszcze sprzątac 250 m dom:0 nam starczy to w zupełnosci. Teraz mieszkamy w jednym! pokoju i tez się miescimy, więc dla mnie taki metraż to prawdziwe salony!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem lepiej
myslimy o ogrzewaniu ziemnym (po ziemią zakopuje się takie specjalne rury, które pobierają ciepło z ziemi). W założeniu jest baaaardzo drogie, natomiast w eksploatacji już nie. Oprócz tego - jeszcze kominek. Będzie git!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy piec kondensacyjny tylko boje sie ze rachunki za gaz bede ogromne..musze gdzie znalezc forum na temat tych piecy.....no i kominek i jeszcze na ciepla wode kolektor sloneczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrzewanie zimen-geotermalne?kupe pieniędzy kosztuje :( Mój mąz swojego czasu miał zapedy ekologiczne i zamierzał coś takiego u nas zrobić -bo ekologia ,bo oszczędnie .Okazało się ,że koszt tego cudu technicznego to 40 tys zotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie macie teraz???pytam bo wlasnie chce sie najwiecej dowiedziec o tych calych ogrzewaniach..boje sie ze jak zalozymy ten piec to na beda gigantyczne rach.przychodzic za gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLIŻEJ SŁOŃCA-ANO NIE MAMY TEGO OGRZEWANIA :D .U nas na ekogroszek (też ekologicznie ;):D buhahaha ) Jest też kominek -ale nie wiem ,kto w tak leniwej rodzinie jak moja ,bedzie rąbał drzewo ...:DJa jeszcze nie mieszkam u sibie ,ale lada moment to nastapi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwanili
Aga 29 twój domek jest super ale mam jedną wątpliwośc wejscie do kuchni jest przez salon? czyli zeby wnieść zakupy musisz przejsc przez pol mieszkania. Moze to szczegół ale tak sobie mysle o tym co codziennie wnoszę i wynoszę z kuchni to jest `tego sporo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylcia
Cześć !!! A co powiecie o tym projekcie, będę wdzięczna za wszelki opinie http://www.projekty.ign.com.pl/?id=151&p=detail Mam jeszcze jedno pytanie: ten plan nie zawiera podpowniczenia, czy mogę sama sobie zrobić piwniczki pod połową domku czy muszę mieć na to plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ja wlasnie taki domek chcialam...ale mojejmu mezowi nie podoba sie ta lukarna z balkonem..dlatego zrezygnowalam..no i my z garazem chcemy...ale domek jest bardzo bardzo fajny... a co podpiwniczenia musisz w adapcji zmiany zrobic..i jako jedna z zmian jest czesciowe podpiwniczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylcia
Heja ! Dzięki za podpowiedź z podpowniczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×