Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morQ

Czy on ma racje?

Polecane posty

Gość ale zjechaliście chłopaka
Swoją drogą jestem pod wrażeniem waszych wymagań co do facetów. Nie znałam żadnego 20latka myślącego tak poważnie o przyszłości. Co ja mówię, nie znałam żadnego 24latka myślącego poważnie! :P Dopiero koło 25 lat w znanych mi facetach budził się jakiś odruch, hehe, i zaczynali przejmować się swoimi finansami, rozmyślać o mieszkaniu itp. Zresztą ja też baardzo długo nie byłam gotowa na wspólne zamieszkanie i może takich przyciągałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie zgodze facet 21 letni to dzieciak i napewno mu nie w głowie rodfzina a nawet wspołne mieszkanie mimo że są x czasu ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za wszystkie wypowiedzi, dały mi naprawde duzo do myslenia... jeszcze raz dziekuje. widze ze to ja chyba za bardzo naciskam, w koncu jestesmy jeszcze mlodzi i mamy cale wspolne zycie przed soba. predzej czy pozniej razem zamieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, zwiazek to partnerstwo;) W takim wieku jak autorka i jej chlopak(21) to rzadko mysli sie o domu, dzieciach...nie te czasy. Ale skoro juz sa tyle ze soba, a dzieci są... no to z czasem dacie rade :) A moze milo Cie zaskoczy? MOze juz mysli o przyszlosci? Dojdziecie do porozumienia, trzymam kciuki , pozdrawiam autorke i wszystkich na topicu:) p.s gdyby teraz kazano mnie i mojemu facetowi zamieszkac razem, zalozyc rodzine, dzielic sie kasa itd...to bym chyba oszalała! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) co prawda widzę że nie podzielacie mojego zdania w tym temacie ;) niemniej jednak mam nadzieję że Wam się ułoży i że mimo wszystko będziesz szczęśliwa 🌻 powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak poprzedniczka zwiewałabym gdzie pieprz rośnie :P Uciekłabym w popłochu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morodino podziwiam podejscie do zycia ;) Dobrze mowisz ;) co nie znaczy, ze w wieku 20 lat mam ochote wyjsc za maz i dzieci bawic :P Jest czas na znajomych, zabawe, wyszalenie sie i jest czas na dom, meza, dzieci...nie sadzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuskaa ==> zgadzam się :) na wszystko jest czas, ale jeśli facet /chłopak decyduje się na związek (nie przelotny) z dziewczyną to powinien to traktować poważnie. Nie chodzi mi od razu o ślub, dzieci itp ;) to sprawa indywidualna, ale o samo podejście do sprawy przez faceta i odpowiedzialność. Zresztą wałkuje to od początku topiku, jak widać bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morodino:) alez ja napisalam, ze wlasnie na wszystko jest czas. Zgadzam sie oczywiscie z tym, ze jak juz ktos jest w powaznym zwiazku i nie mowie tu o byciu ze soba pol roku, rok...tylko tak jak autorka 4 lata...to trzeba byc odpowiedzialnym i podejsc do sprawy jak facet :P a i nie bądź taki skromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy w innym czasie dorasta do pewnym spraw... niektorzy szybciej, niektorzy pozniej, ale zawsze to oczywiscie kazdego indywidualna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuskaa skromny nie jestem - raczej realista ;) "to trzeba byc odpowiedzialnym i podejsc do sprawy jak facet " i o to mi cały czas chodzi :D nie mówię że ślub, dzieci i tak dalej od razu, to że facet jest odpowiedzialny nie wyklucza dobrej zabawy :P czy spotkań w gronie znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy w innym czasie dorasta do pewnym spraw... " zgadzam się w 100% jedni wcześniej inni później a jeszcze inni wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i Ty mowisz, ze jestes w przedziale wiekowym 20-25? Kurde az niewiarygodne. Faceci z reguly nie sa az tak "rozwinieci" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokładnie w tym przedziale. hmm ... widać dziwny jestem ;) ale to nie o mnie ten topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie aż tak, żeby się bać :P ale nie widzę w tym żadnego celu :) Ja na dzisiaj uciekam papap :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×