Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magrat

Suknia Maggie Sottero

Polecane posty

Gość to ja ja
..przepiekna. elegancka, klasyczna i romantyczna. tylko trzeba mieć do niej niestety waską talię (bo jest mocno podkraslona) i waskie ramiona poniewaz sa specyficznie odkryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superwąskiej talii to nie mam ale mierzyłam bardzo podobny fason i ładnie na mnie leżała. Na brzuchu są marszczenia więc to też ukrywa to i owo:-) Jest odcinana pod biustem i potem lekko nad biodrami więc to też talii nie podkreśla aż tak mocno... Ale może jestem w błędzie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiiaa
Suknie z kolekcji Maggie Sottero sa w salonie Ona i On www.slubne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wiem, że są ale chodzi mi konkretnie o ten model tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tego co się orientuję to chyba w Polsce nie ma tego modelu dostęnego, świetnie to se wybrałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.Wedel
Ale pech... Miałam tą suknię kupioną w orginalnym salonie. Wesele/ślub miałam 2 miesiące temu. Wczoraj (sobota) sprzedałam tą suknię takiej jednej pani. Gdy bym wszedła na forum wcześniej na twój temat to mogłabym Ci zaproponować przymiarkę. Ale cóż... Mam nadzieję, że znadziesz tę suknię w jakimś salonie Ms. Ja jeśli się nie mylę to kupiłam ją w Ona i On w Warszawie. Tak, tak tam. Przejedź się tam i spytaj, albo zadzwoń czy mają ten model/mogą zamówić. Pozdrawiam Wymiary "mojej" sukni: rozmiar. 36-38-40 wzrost. 167-174 kolor. biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze i z tego co widzę to wymiar pasowałyby....A mozna wiedzieć ile vczasu na nią czekałaś i ile kosztowała? Jeśli masz chwilę czasu napisz proszę jak się układała na Tobie i jak się nie mylę materiał to tiul? Ile warstw miał dół tej sukni? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że jestem z Wrocławia tutaj suknie M.S są tylko e Bellisimie i tylko 5 modeli , niestety tej nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedną ogromną prośbę, czy mogłabyś mi wysłać chociaż jedno zdjęcie Twoje tym cudzie? Byłabym bardzo wdzięczna:-) Edyta@rtfm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiiaa
chyba najprościej będzie zadzwonić do salonu i zapytać, czy mają ten model. A jeśli nie to czy mogliby sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już posłałam maile do wszytkich możliwych salonów gdzie może ona być...:-)Żeby zamawiać sprowadzaną to trzeba wiedzieć czy chociaż pasowałaby a ja takiej pewności nie mam, nie widziałam tej sukni na zwykłych fotkach tylko na modelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm może jedak jest
znajdz nasz kraj w "Search International" i sie wyswietli gdzie mozna ja znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kishaaaa
suknia jest piekna.. kurcze w ogole ladne maja sukienki.. tylko przy tej trzeba wykluczyc mozliwosc nalozenia gorsetu, czy stanika..ze wzgledu na dekolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kishaaaa
ale mozna taki e poduszeczki pod biust.. tylko na noc poslubna...hmm nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już spokojna, znalazłam salon gdzie uszyją identyczną jeśli będzie taka potrzeba:-) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magrat - gdzie będziesz szyła suknie? Jeżeli w okolicach Wrocławia to bardzo proszę o adres/telefon do zakładu krawieckiego na asmic85@interia.pl. Będę bardzo wdzięczna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj obdzwoniłam Warszawę i nie mają tej sukni ani też nie mieli....dziwne...Do Rzeszowa oczywiście nie idzie się dodzwonić:-( Salon który szyje suknie z katalogów i m.in M.S znajduje się w Nowej Soli tj. 120 km od Wrocławia....Dziewczyny jak chcecie mimo wszystko ten adres to piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Sól- wiem gdzie to....cholernie daleko:( ale co tam adres się przyda. Generalnie to mam "swoją" krawcową tylko, że boję się, czy ona na pewno sobie poradziz moją wizją.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam. Kurcze nie wiem czy ryzykować szycie tej sukni skoro nawet nie wiem jak będzie na mnie leżała, przecież to głupota jakaś totalna...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zaraz głupota:) czysto babskie a to nie jest zle:) dzieki za wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że suknia jest dostępna w jednym z warszawskich salonów za 2200zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×