Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsi_light

nietypowe miejsca na sex

Polecane posty

w krzywym zwierciale mogę wyglądac jak nisko rosły kaszalot :P mało obiecujące :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka no to juz lepiej cmentarz wieczorową porą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie orgazm to przyjemność ;) dla mnie nie tylko sam orgazm ;) a to ze lubię patrzeć dodaje pieprzyku tej przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mysl o moim ;) nie ma to jak sama przyjemnosc docierania do niego :P odkrywcza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiisiiiiii
na : budce od ratownika na plaży w kiblu w dyskotece w aucie w lesie w wodzie w jeziorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na ciebie w myślach.... ubrana tylko w dotyk wspomnień pod powiekami uśmiech figlarnych pieszczot oddech zgubiony wstydu wątek zaplatał usta nasze co powiesz, gdy usłyszysz ,zobaczysz..? kochałam się z Tobą dziś... ...w mej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian i Sylwia
Ja DODAM: Jest zima jak wiecie hmmm ja czyli Sylwia zaproponowalam mojemu chlopakowi pod pretekstem ze idziemy na pasterke SEX w PIWNICY i bylo cudownie na stojaco a ze mamy malo czasu po juz wychowujemy syna wiec wiadomo stad ta spontanicznosc tym bardziej ze ktos zawsze na swietra jest u nas lub sa goscie wiec wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.S
w szkole wodzie kinie pociągu parku na plaży parapecie na pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0_0
w warsztacie samochodowym na masce jakiegos obcego samochodu, w krzakach nad jeziorem i takie tam podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasiad
U mnie w pokoju na łóżku, w zachrystii, w konfesjonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Samochod (wtedy byla z nami moja przyjaciołka ktora drzemała na przednim siedzeniu ) ;p *łaki nad rzeka (ja na moim lubym a jakis koles idzie z wedka i sie lampi ;/ :P * klatka schodowa *piwnica *nad rzeka w parku *przed moim blokiem *na lawce *przed sklepem *byloby w przymiezalni ale ekspedietka wyprosila mojego P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×