Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsi_light

nietypowe miejsca na sex

Polecane posty

Gość misia0000
Ale jestem wierna księdzu i koscielnemu(ma dużego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mella17
Przymierzalnia w auchanie szkolna ubikacja na przystanku autobusowym w sklepie z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolwielki
może jakaś mężątka z gorzowa wielkopolskiego lub okolic przećwiczy ze mną sex w nietypowym miejscu karolwielki150@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia2
przymierzalnia w Tesco w zielonej górze w tych jeszcze starych przymierzalniach kiedy jeszcze tam kasy nie było. i toaleta dla inwalidów tez w Tesco extra jazda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalagość
*balkon *autostrada *las *pole kukurydzy *winda *blok *park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sexxx
Lawka przy drodze ( w dzień XD) Męska przebieralnia na basenie (nie zamykana) Łąka Las Pod drzewem Blat w kuchni Stół Wanna Prysznic Łóżko Podłoga Pod ściana Na fotelu Pole gdzie sa zawody strzeleckie z łuku (nikogo nie bylo) Na boisku szkolnym w nocy itd I wciąż szukam nowych pomyslow pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio w dzień w samochodzie na parkingu przy autostradzie, tylko trochę dalej od budynku wc gdzie było dużo ludzi. Do naszego auta nikt się nie zbliżył. Jechaliśmy długo i już bardzo mieliśmy ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seks przez telefon. Na co dzień jestem normalną naturalną dziewczyną o zgrabnej budowie ciała, jeśli się nudzisz zadzwoń możemy porozmawiać o sexie lub na inne tematy. Basia ze strony http://seks-telefon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia91 Wroc
Piwnica,autobus, toaleta w klubie, most w miescie-w nocy ale auta jezdzily, w przedziale i toalecie pociągu, park wieczorem, jezioro w dzień, basen w Aquaparku, sauna fińska i parowa, samochód na tyle i przodu, plaża, falochron, altanka w ośrodku wczasowym, na klatce schodowej, w windzie, plac zabaw,w domu przed kamerą, na cmetarzu, pod klubem nocnym, na wałach, ręczne pieszczoty przy ludziach w pełnym przedziale i kinie, lodzik w autobusie pks, krzaki przy galerii handlowej. Pewnie coś pominęłam bo z chłopakiem dla zabawy zaliczyliśmy różne miejsca a i w bramie byłego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej biurko szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stole w kuchni W lesie Na ogródku w restauracji ktoś byla zamknieta Piwnica Strych Toaleta Lazienka Pod prysznicem W wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szufladzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- W Busie na pace (akurat wersalkę klientowi zawoziłem) - Na szlabanie leśnym - ona się przewinęła - Las- na drewnie tzw "metrach" - szlak w Bieszczadach (lodziki, seksik, a na początku szlaku zabrałem jej biustonosz i wchodziła bez) - w muzeum na skansenie w stodole i na bryczce - nad wodą w zaroślach - na ciągniku jej dziadka (jak w odwiedziny pojechaliśmy) - na skuterze (nie polecam bo się nam wywrócił) :) - w altanie na weselu jej siostry (zaj... dreszczyk emocji, ale dopiero ok 3 nad ranem) - na balkonie w wynajętym pokoju na wakacjach (gęsta barierka) - nad wanną jak myła włosy (nie miała szans się obronić) :) A teraz to nawet z łóżka nie wyjdzie bo niby poważna jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Na dmuchanym jednorożcu (w domu, nie w wodzie) - Na wysuniętej szufladzie - W nieużywanym już wózku z gondolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to ostatnio zrobiliśmy na koniku na biegunach :P Polecam, baaaardzo przyjemnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie w niedzielę pieprzył na żerandolu, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z konikiem na biegunach w sumie ciekawy pomysł, tylko nie wiem czy moja różowa da się namówić... No i jeśli się konik załamie, to młoda się zapłacze... Dość ryzykowne. No i kwestia higieny jeszcze, trzeba by nakryć go jakimś kocem. Ale w każdym razie do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna Jaccuzi (masturbowalam sie) :p Ubikacja termach na Słowacji Tylne siedzenie samochodu Kino Łąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na huśtawce mocowanej na futrynę (takiej dziecięcej, nie "profesjonalnej" do sexu) i kilka razy na desce do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podusia

Krzaki wokół bloków późnym wieczorem, parę osób przechodzilo hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×