Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsi_light

nietypowe miejsca na sex

Polecane posty

Gość don condon
w łóżku dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcukiereczekxx
-w przebieralni męskiej w takim basenie w szkole, -w lazience publicznej na domkach nad jeziorem w lginiu 4 lata temu, - na leśnym parkingu na masce samochodu mojego męża a jakieś 100 metrow dalej jakis facet robił przegląd auta hihi ciekawe czy nas widział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missdiamond
na polanie obok lotniska nad wlasnie ladujacym samolotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibic_z_lodzi
Na stadionie Widzewa! ;) Jeszcze było w wieży telewizyjnej w Berlinie, w samolocie linii AA i w górskim potoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka piggy
w górskim potoku to chyba miałes skurczonego jak rodzynek kibic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UczeńSeksiak
Dodam: - szkolna palarnia 5 minut przed przyjsciem tlumu ludzi na papierosa -opuszczone wagony pkp przy ruchliwej drodze - stara ruina miejsce do spania dla bezdomnych -piaskownica pod blokiem w srodku nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilusia 16lat
W stodole na sianie, ale w lecie w lub kopce na łące- wspaniale jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek nigdy nie za mało
umnie znowy w wodzir nad jeziorem i ratownik nas zauwazył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)cukiereczek
podajcie mi proszę jakąś fajną miejscówkę na sex w aucie z dala od ludzi we Wrocławiu:)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
kiosk ruchu w centrum dużego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
u sąsiada w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze -piwnica -wanna i sypialnia itp. mojej dawnej (wtedy obecnej) wychowawczyni -jej nie było w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymna26
no cóż trochę tego już było: stół w kuchni na fotelu na biurku balkon basen w hotelu las łąka na sianie w górach na szlaku w samochodzie, na samochodzie w parku miejskim w dzień:)- odlot pełen w przedziale pociągu lodzik w tramwaju ubikacja carefour na rowerku wodnym na plaży w morzu w kącie sali tanecznej na dyskotece (niewiele z tego pamiętam...:) w piwnicy na klatce schodowej na parterze dodam noi największe do tej pory moje osiągnięcie: na sylwestra na stole przy znajomych ( poszedł zakład o dużą Finlandię - i wygrałam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymna26
no cóż trochę tego już było: stół w kuchni na fotelu na biurku balkon basen w hotelu las łąka na sianie w górach na szlaku w samochodzie, na samochodzie w parku miejskim w dzień:)- odlot pełen w przedziale pociągu lodzik w tramwaju ubikacja carefour na rowerku wodnym na plaży w morzu w kącie sali tanecznej na dyskotece (niewiele z tego pamiętam...:) w piwnicy na klatce schodowej na parterze dodam noi największe do tej pory moje osiągnięcie: na sylwestra na stole przy znajomych ( poszedł zakład o dużą Finlandię - i wygrałam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczujemy, skoro
to twoje najwieksze osiagniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczujemy, skoro
to twoje najwieksze osiagniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinger
My lubimy sex w jacuzziclub. Szczególnie na huśtawce i w jacuzzi, ale pokoje z lustrami też są fajne. Cudowne miejsce, tylko czy to się nadaje do kategorii nietypowe miejsce na seks???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksamitna parka
nie ma rzeczy niemożliwych :) dziś np moja kobieta zrobiła mi dobrze gdy kierowałem samochód, 120/h i pełen odlot ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
las, przymierzalnia, basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochód, maska, garaż, warsztat samochodowy, fiat 126, szlaban leśny (polecam szczególnie- przewiesisz ją i ...) łąka, las, drewno opałowe w lesie, pod balkonem u sąsiada (prywatna posesja), na rynku miasta, na stadionie i w windzie w starostwie powiatowym, w szpitalu i na biurku prezesa, w kuchni i u znajomych podczas większej imprezy, na przystanku pks, w rowie, w lesie na szyszkach- ale ona musi być na plecach :) w szafie 4d (zaraz po zakupie) , piwnica, strych i klatka schodowa to standard,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kabinie lokomotywy jadącego pociągu pasażerskiego. To jest odlot........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia576587
W łazience galerii handlowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na latarni na hydrancie na dachu autobusu Polski Expres relacji Poznań-Szczecin na plecach policjanta na szczycie głupoty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popiszę z kimś chętnie o sexie moj nr gg 51551627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego lata byliśmy w muzeum pariwozów. Atmosfera mocno erotyczna, bo żona, jak tu na wakacjach, ubrana jedynie w krotka sukieneczkę. Kiedy dzieci biegały po lokomotywach my się wygłupialiśmy w jednej kabinie. W końcu nie wytrzymaliśmy. Wychyliła się przez okienko, żeby widzieć, czy ktoś nie idzie, a ja napierałem od tyłu. Dostała orgaznu w 30s., ja po chwili. Był tylkonproblem, bo nie było siębjak wytrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia0000
W każdy piątek po wieczornej mszy podczas sprzatania przez stare dewoty kościoła bzykam się z księdzem lub kościelnym w zakrystii. Dodam że żaden nie wie o tym drugim. Kręci mnie myśl że zaraz wejdzie ten drugi i wezmą mnie we dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misia popiszemy?ja tylko nietuppwo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×