Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dosyc tej farsy

Wkurza mnie moja dziewczyna jak niewiem

Polecane posty

Gość dosyc tej farsy

tzn z tym że sama się nigdy nie odezwie !!! Jak nie napisze sms-a dwa dni to sama nic, nie zadzwonie tak samo....wszystko musze ja pierwszy robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie
a dlugo z nia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyc tej farsy
pol roku.....zwiazek to nie tylko branie ale dawanie....nie bede skakal kolo niej ciagle bo jej tak pasuje....Niech tez pokaze ze jej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
niestety niektóre bure suki nastawione sa tylko na branie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie
zerwij z nia to zacznie szybko pierwsza sie odzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj ją czemu
tak sie dzieje medal ma zawsze dwie strony może nie wszystko z twojej strony jest jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyc tej farsy
to niech mi to powie a nie ze ja mam sie domysalc....co wasza duma ucierpi ze pierwsza napiszesz do faceta ? To tylko w Polsce mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj ją czemu
najwyrazniej twoja duma ucierpi jeśli ją zapytasz takim podejściem nie rozwiążesz żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyc tej farsy
Kochana czasy sie zmienily ...... Skoro nie ja mam problem to dlaczego ja mam go rozwiazywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyrazniej masz
skoro tutaj o tym piszesz jak nie masz to nie zawracaj ludzim głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze takgvrtbsa
moe tak naprawdejej an tobie zalezy, ale ona sie nie odzywa bys ty nie czul sie zbyt pewny i bys sobie nie myslala, ze oa nie ma nic innego do roboy i po prostu gra niezalenza a pewnie rwie sie, by sie do ciebie odezwac:) taka gra w kotka i myszke.jak pokazemy, ze mam zalezy to druga osoba odchodzi, moze ona tego wlsnie sie boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój jedyny problem w związku? Jakbyś ją naprawdę kochał, nie miałbyś takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój jedyny problem w związku? Jakbyś ją naprawdę kochał, nie miałbyś takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
odezwij sie jeszcze raz pierwszy ty...potem nie rob nic jak ona sama sie nie odezwie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas pięcioletniego związku to ja zawsze pierwsza dzwoniłam nie ważne było czyja wina była ... ale teraz koniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilaaa123
Podejdź swoją dziewczynę po babsku (taka babska sztuczka). Przestań dzwonić, odwołaj randkę, stań się facetem, który nie ma dla swojej dziewczyny czasu, bo umawia się z kumplami. Jesli Cię kocha to zareaguje, a jeśli nie zareaguje to albo Cie nie kocha, albo to przykład sflaczałej dziewoi bez kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do swojego faceta
nie dzwonie pierwsza bo : nigdy nie odbiera, potem oddzwania albo i nie nie odpowiada na moje esemesy bo podobno nie ma czasu wiec po co mam sie wysilać jak on dzwoni to rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka z daleka
A nie jest latwiej po prostu porozmawiac z nia o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA CI POWIEM ...
kolego - trzeba ROZMAWIAC !!! POWIEDZ JEJ TO ja mialam tak samo, bo uwazalam, ze to facet powinien o mnie zabiegac i ze mnie nie wypada, bo pomysli, ze go nagabuje i jestm uzalezniona i nie moge chwili wytrzymac ... ale od kiedy ktos mi powiedzial do sluchu- co trzeba i mam nie byc ksiezniczka - zmienilam nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×