Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaaaa

sukienka na studniowke prosze o ocene

Polecane posty

Gość przerazonaaaa

http://allegro.pl/item298221494_fikusna_suknia_newodss_na_miare_.html co myslicie o tej sukience, szczerze poweidziawszy ogladajac zdjecia troche sie boje ze jest zbyt klosozwana, bo widzialam ze lepiej wygladaja te dopasowane, lae neistety juz krawcowa robi i tera zmam wielkiego stresa zy oby na pewno bede dorbze wygladac, dodam ze mam 165 i jestem drobna, bo xski bywaja za duze, sama nie wiem strasznie sie boje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
dziek iod razu mi lepiej :P dodam ze nie ejst to wsciekla czerwien tlyko przygaszony fiolet, nie ma tu takiego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyta indukcyjna
a mnie się podoba-tylko ta czerwień trochę za intensywna,przynajmnej na zdjęciu taka sie wydaje.Ale sukienka bardzo ładna i nie oklepana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgvuyvuyg
nie podoba mi sie kolor i długość-taka babciowa, poza tym jak masz zamiar poszaleć w tańcu to gorset raczej odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie b.podoba :) szczególnie fiolet super tylko jak bedziesz zkakac zeby nie zleciała :) bo ramiączek nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
no tak,za malo napisalam ,kolor juz orkeslilam, jest naprawde ladny bo taki delikatny pastelowy ciemny fiolet i ladnie sie komponuje z ciemna koronka,a nie chcialam takiej zwyklej sukni co wszyscy.. co do gorsetu mam troche przerabiana gore, mianowicie na szyje, tez o tym pomyslalam i bedzie po prostu paseczek na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyta indukcyjna
warto doszyć takie paski silikonowe od wewnątrz na górze i myśle że wtedy nie spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
dzieki :) troche mi lepiej, ale chodzi mi glownie o to czy nie bedize ona wiecie, taka za bardzo kloszowana, bo jak widzialam te wszystkie zdjecia z tymi wielkimi sukienkami to sie przestraszylam troche :P tragedia :D chcialam tylko wlasnie zeby sie ladnie krecila w tancu tak troche na lata 60 ;D czy jakos tak ;) nie znam sie za bardzo, a jaka myslicie fryzure? :D wlosy mam takie za ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopolo
Moim zdaniem jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyta indukcyjna
może pokręcone a potem upięte w "banan" i niektóre małe pasma włosów wypuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
http://wdziek.info/fryzury_wieczorowe.html myslalam tez o fryzurze nr 6.. kurde ta studniowka to tyle stresow, szczegolnie dla ludzi niewymiarowych jak ja ;p , w sklepie nie moglam nic na siebie dostac i musi mi defacto szyc krawcowe studniowka w piatek sukienka do odbioru w poniedzialek, nie wiadomo czy bedzie wszystko ok, za duzo stresow jak na mnie :P mialyscie juz studniowki? :D jak dawno i jak sie bawilyscie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
nikt nie mial studniowki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty5rfgy
śliczna ta kiecunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanikułka
Yhymmm bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
mam tylko nadzieje ze ta krawcowa ja tak uszyje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty5rfgy
a kiedy masz studniówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
kochane jestescie w błędzie mówiąc, ze w gorsecie nie da sie skakać. osobiście mialam sukienkę do ślubu z gorsetem bez ramiączek - nie ma szans żeby spadła nawet przy największych szaleństwach. Do tego jeżeli ma wszyte coś w stylu poduszeczek imitujących biustonosz to jyuż w ogóle nie ma problemu. A tak na marginesie - sukieneczki bardzo ładne ale tylko te w stonowanych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
w ten piątek, sukienka jest na poniedzialek, najpozniej wtorek, krawcowa jest naprawde w porzadku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
tak racja, mi sie tez kolory nie podobaly, dlatego wybralam taki ladny stonowany kolor, a i nawet po 2 przymiarkach jestem w stanie stwierdzic ze gorset sie naprawde niezle trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalailili
aaaaaaaafle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noioo
taka teges szmeges nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna mojego meza siostrzenica byla w podobnej (podobnie wykanczanej koronkami) tylko miala ja na cieniutkich ramiaczkach bardzo ladnie sie przezntuje :) nie ma sie o co stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dość
mi sie podoba zielona czarna i fioletowa, super ogolnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
jako facet powiem, że nawet ładna ; p Ale podstawa, to wygoda, jeśli chce się potańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×