Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

PLAMIENIE!! POMOCY

Polecane posty

A więc od wczoraj mam dziwne plamienia takie brunatne upławy czasem nawet z łuszczącą sie ścianką macicy cykl mam z reguły 35- 37 dni dość długi... teraz jak policzyłam wychodziłoby 27 dni cyklu jeśli byłby to początek okresu w co wątpie bo nie leci żywa krew jak przy miesiączce..czy któraś z was tak może miała??pomóżcie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
moze masz jakis stan zapalny ? grzybica ? najlepiej idz do ginekologa zeby zobaczyl szyjke macicy i myj sie w tych okolicach plynem o neutralnym ph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooo:( ale od czego grzybica O_O?? to raczej by mnie swędziało a tak nic nie mam tylko takie plamienia jak przy końcu okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
moze bierzesz jakies leki lub bralas jakis antybiotyk ? grzybica nie musi swedziec a masz stan podgoraczkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
moze byc, jesli stosunek byl dosc mocny, a Ty nie bylas dostatecznie nawilzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym zeby to byla grzybica czy cos takiego moj partner pewnie by mnie o zdrade posądził:( a to przeciez nie prawda p.s nie mam stanu podgorączkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
generalnie uplawy w takim kolorze wskazuja na stan zapalny typu grzybica, najlepiej jesli zobaczy to ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
grzybica moze sie zrodzic w kobiecie z uwagi na zla flore bakteryjna, wiec nie musi Cie posadzac od razu o takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
nie denerwuj sie tym az tak, wiele kobiet miewa stany zapalne i im szybciej zobaczy to lekarz tym lepiej jak to zaniedbasz to moze potem pojawic sie nadzerka i to juz jest problem ale nie mozna bagatelizowac takich uplawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
kolor brunatny moze swiadczyc o domieszce krwi, wiec warto to zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
no wiesz, zawsze jak w wydzielinach pojawia sie krew to nie jest to dobry znak, dlatego uwazam ze powinien zobaczyc Cie ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×