Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska.

.........

Polecane posty

rozumiem:( Kłótnia z najbliższymi jest najtrudniejsza. Ja odchorowywuję każde spięcie z swoją mamą. Czasem trzeba wykrzyczeć. Nawet w rodzinie trzeba mieć w sobie trochę egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti -tym razem nie chce przeprosić :( chciałabym, żeby w końcu do niej coś dotarło nie chce jej ranić..ale naprawde umie kobieta zajść za skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska- czy my mamy te same matki?:O skąd ja to znam, kontrole!!!! To jest Twój kawałek podłogi, niech wygląda tak jak TY chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytał ktoś cudzoziemkę? moja mama podobnie się zachowuje-z tym ,ze swoje ambicje przelała na mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska rozumiem ae takie zadreczanie sie nic nie da!! moze cos faktycznie dotrze tym razem do Twojej mamy i moze tez nie jest jej teraz z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezdecydowana złośnica --za każdym razem przed jej przyjazdem dom jest w prost wylizany..nie !łazi, aż kuzwa coś znajdzie..no wiem,ze teraz to jest śmieszne ale mnie to doprowadza do pasji.. żeby to tylko o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kuźwa ludzi doskonałych!! do chuja pana!!zawsze musi wyszperać jakaś osobę ,która ma coś lepiej ode mnie.. -a to ta osoba oszczędna -a to jej 1,5 kuźwa czyta już czytanki--tu przesadziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie chce z nią teraz bum rozmawiać muszę -odetchnąć i nerwy muszą mi opasć przykre-ale doszłam do wniosku ,ze jej zachowanie ,postępowanie mnie wyniszcza nie jestem wstanie podołać jej zachcianka musi to przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska moja mama akurat taka nie jest ale rodzice maja to do siebi, ze zawsze nas z kims porownuja , z kims kto niby lepiej wszystko robi, n ale oni jez tak maja:o i wiele innych jeszcze roznic jest miedzy nami w koncu to inne pokollenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli teraz odpuszczę to nigdy tego nie zrozumie o toz wszyscy się mylą-ona musi zrozumieć ,ze nie zawsze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska sama przemyśl
jak ty postepujesz, może wcale nie jesteś taką dobrą córą jak ci się wydaje...a mame masz tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy się śmiać czy płakać:) u mnie jest dokładnie tak samo. Choćbym nie wiem jak sprzątała to zawsze znajdzie coś😠:D I te teksty,że mam takie życie niepoukładane:O jakby sama miała wszystko na cacy... Oczywiście,że nie przepraszaj. To Twoje życie i Twój świat. Matkom czasem trudno odciąć pępowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz Ciekawska sie wyspac i poczekac az emocje opadna i przemyslec wszystko na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była przez parę dni u mnie-bylo fajnie no oprócz paru rzeczy ,które mi wytknęła-przemilczałam wróciła do siebie-zadzwoniła..i w parę minut wyprowadziła mnie z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum najeebany jestes bracie
czy kija???Piszesz tak że ciężko cię zrozumiec bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo - to,że się kocha jakąś osobę, niezależnie czy to jest rodzic, czy partner, czy ktokolwiek inny, nie znaczy że trzeba się na wszystko godzić. Akceptacja ma swoje granice. Nie powinno pozwalać się na życie w toksycznych układach. \"Czuję się skrzywdzona, ale nie powiem ci o tym, bo jesteś moją matką\" Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum:D eee no tak powiedziałam jej -wszystko i zachowałam się tak jak ona przez tyle lat w stosunku do mnie a na koniec zapytałam czy jej teraz przyjemnie bo ja tak ciągle dostaje od niej po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi odpisała: że mogę ja obrażać pod warunkiem że bede miała racje tak jak ona!! no kuźwa ręce mi opadły zaznaczam-ze ja mojej mamy nigdy słownie nie obraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro spojrzysz na to spokojnie:) zmykam spać.🖐️😴 jeszcze 🌻 dam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
to tak jak u mnie :o matka porównywała mnie zawsze ze wszystkimi:o jak dostałam piątkę, to szukała osoby która dostała szóstkę- tylko po to, żeby powiedzieć mi że jestem do niczego:o jak nikt z klasy nie miał lepszego stopnia niż ja to szukala w całej szkole :o nie wiem czemu jej życiowym celem było udowodnienie mi że jestem nic nie warta:o ale gdybym ja spróbowała zachowac sie w stosunku do niej podobnie, to już święta obraza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum najeebany jestes bracie
bum --nie obrazaj się poprostu napisałes tekst w języku którym ja nie dałam rady rozszyfrować.Masz dobre intencje i szanuje Cie za to nawet Bardzo:) Ps. z moimi rodzicami nigdy nie mialam takiego problemu, natomiast teściowa i teściu właża z buciorami w moje życie--ale się nie daje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×