Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krasnalek

ile razy w ciągu dnia?

Polecane posty

Moze głupie wyda sie wam moje pytanie, ale mnie to bardzo męczy jestem mlodziutką niedoswiadczoną mamusią dlatego pytam o to was. Ile razy w ciągu dnia wasze dzieci robią kupkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje robi
około 55 razy, czasem więcej. Aż ciężko już mi to zliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała, gdy była tylko na piersi robiła średnio raz na tydzień i wszystko było ok...Ale normą jest też kupka po każdym karmieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała córeczka ma tydzien i jest na mleku modyfikowanym, słyszałam ze dzieckopowinno robic po kazdym jedzeniu a ona robi tylko raz dziennie ... dlatego troche sie martwie czy wszystko jest napewno ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma żadnych dolegliwości typu twardy -wzdęty-bolący brzuszek to chyba nie masz powodu do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
moj robi przy butli 2 nieaz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprys wieczorową porą
Moją córcie karmiłam piersią i robiła kupę kilka razy w ciągu dnia tzn w każdej pieluszce było lepka brązowa masa. Lekarz powiedział mi że to bardzo dobrze i że malutkie dziecko powinno robić kupkę codziennie. Natomiast koleżanka która karmiła mlekiem sztucznym też miała takie obawy, bo też robiła kupkę co 2-3 dzień. Polecam zakupić koperek i niech stoi i czeka na swój dzień oby sie nie doczekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×