Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IKSIK80

mój siedmomiesięczny syn chce chodzic!!

Polecane posty

Dziewczyny pomóżcie! Mój synek skończył 7 miesięcy i rwie się do chodzenia. Jak go biore pod paszki, zaczyna przebierać nóżkami i jest przeszcześliwy. Obawiam się że to za wcześnie, nie wiem czy go prowadzać czy lepiej nie. Nie chciałabym, żeby nabawił się jakiś krzywizn, bo kości ma przecież jeszcze bardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prowadzaj go za czesto. jesli "rwalby sie do chodzenia" to najpierw by wstawal przy meblach czy lózeczku a potem puszczal sie i sam probował stawiac kroki. robi tak? wiesz ze nawet noworodki jaks ie je wezmie pod paszki to przebieraja nóżkami? to taki odruch :) i nie ma wiele wspólnego z chodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 6,5 mieiąca ma tak samo-od paru dni chce wciąż wędrować po mieszkaniu...a nawet jeszcze nie siedzi. Lekarz powiedział mi, żeby z tym nie przesadzać, ale też całkowicie nie zabraniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi przy meblach ale nie puszcza sie i nie próbuje stawiac kroków sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iksik jak juz sam siedzi i stoi to co innego :) to znaczy ze chce juz sobie tuptac :D:D ja moja czasem prowadzam za raczki ale ona juz bardzo pewnie stoi jak ja trzymam za raczki i sama wstaje. jest co prawda o 2 miesiace starsza ale sama jeszcze nie chodzi :) dzieci róznie sie rozwijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mój synek też już próbuje sam wstawać jak się złapie go za rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sięczy wy nie
macie wiekszych problemów??? moje dziecko samo chodziło,jak miało 8,5m-ca i jakoś włosów sobie z tego powodu nie rwałam:O Dziewczyny! Naprawde nie ma powodu do tego,zeby zakładac topik z tego powodu:O Ludzie mają problemy,a wy tu o pierdach piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla Ciebie to pierdoła ale dla mnie nie. Poza tym po to jest forum, żeby dzielić się spostrzerzeniami w różnych kwestiach, nie tylko poważnych! Nie wiem po co czas traciłas na wpis skoro to takie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek,ma 7mies.i 3 tyg gdy miał 5mies. zaczoł raczkować a teraz..... Stoi sobie przy łóżeczku i drepta,próbuje sam stać i czasem mu się udaje.Widze,że sprawia mu to radość,której ja mu nie zabiore.Już taki jest,aha w chodziku nie chodzi tylko biega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kolezanki, ja chodzilam juz w wieku 8 miesięcy ;-) jezeli synek stoi stabilnie i przebiera nóżkami to jest gotowy najlepiej żeby na razie śmigał w chodziaku (: ale za rączki go prowadz, nie pod paszki tylko z tyłu za rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka na całego
W chodziku to chyba przesada,wiadomo jakie sa zdrowe więc po co polecacie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same nad wyraz rozwinięte dzieci hehe;) gratuluje moje klony mają 8 miechów i nie pełzają a co dopiero raczkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×