Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZARA MGŁA

Do posiadaczek szaf wnękowych!

Polecane posty

Gość mataz
A ja mam wysuwane półki na prowadnicach, bardzo to chwalę bo nawet rzeczy które są z tyłu łatwo jest znaleźć i po nie sięgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Dzięki! Przejrzałam sobie ten regulamin i nie widzę tam żadnych haczyków. Pokazałam mężowi i poważnie zaczęliśmy myśleć o szafie wnękowej :) Widziałam na ich blogu fajne wieszaki an spodnie- nie wiedziałam, że takie istnieją i że jest tyle rodzajów takich wieszaków do szafy wnękowej! Co do lustra wewnątrz to pewnie, że może być to dobry pomysł. Nie musimy mieć go na frontach, a jeśli nie mamy w pobliżu innego lustra to dlaczego nie? Tylko wtedy musiałyby być tradycyjne drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Ania o jakich haczykach mówisz? Promocja rzeczywiście jest niezła. Jeżeli faktycznie robią tak dobre szafy to jest to właściwie bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! A te wnęki na miotły, odkurzacze i inne akcesoria porządkowe macie jakoś dodatkowo zasuwane albo zamykane? Czy tak razem z ubraniami?... Trochę mi się to wydaje mało higieniczne, choć bardzo praktyczne, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Na pewno polecałabym coś takiego jak ma ania. Odkurzacz jeszcze, jeszcze trzymać z ubraniami, ale miotły? Ja akurat w szafie wnękowej mam ubrania i różne kartoniki i jak miałabym trzymać w niej tego typu rzeczy to wolałabym mieć to wszystko w osobnych częściach szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Ania- masz rację. Jeżeli ktoś ma fundusze i miejsce to tak powinien to rozplanować. No chyba, że ma się jakieś pomieszczenie gospodarcze, gdzie trzyma odkurzacz, deskę do prasowania, itp. Wtedy jedna szafa na ubrania wystarczy. Ogólnie też wolałabym mieć te dwa "tematy" oddzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×