Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EfkaSz

Bromergon i srodki antykoncepcyjne

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Od dziesieciu lat lecze sie na hyperprolaktynemie i zazywam 1/2 tabletki bromergonu raz dziennie. Kontroluje poziom prolaktyny co 3 miesiace i jest w normie. Dodatkowo od trzech lat zazywam Femoden, ktory ma na celu wyregulowanie mojego cyklu miesiaczkowego (wczesniej bralam Duphaston). Wszystko chodzi jak w zegarku. Niedawno moja ginekolog zaproponowala odstawienie Bromergonu. Skutki byly okrtopne: potworne bole glowy, biegunki, bezsennosc. Po powrocie do starej dawki wszystko ustapilo. Mam kilka pytan: 1. Czy ktoras z was miala podobne objawy po odstawienie Bromergonu? Moze jest to przejsciowe? Jeli tak to ile trwa okres zlego samopoczucia? 2. Na ostatniej ulotce Bromergonu wyczytalam, ze nie nalezy go stosowac z antykoncepcyjnymi srodkami hormonalnymi. Co o tym sadzicie? Moi lekarze nigdy mi o tym nie mowili, choc byli swiadomi, ze biore Femoden i Bromergon. 3. Czy ktoras z Was brala bromergon przez cala ciaze? Obserwujac swoja reakcje na odstawienie Bromergonu zastanawiam sie czy nie bede musiala zazywac go w ciazy (choc na ulotce jest napisane, ze nie nalezy go brac we wczesnej ciazy, co trudno mi zrozumiec, gdyz wysoka prolaktyna moze doprowadzic do poronienia. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×