Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

tamta była porządna, dębowa i miała nasze dywaniki... tym razem są panele i na początek rzucam chodniczek z Ikea... nikt się nie połakomi! bierzcie dywaniki lub poduszki! oczywiście flaszki i heja! na nowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem! :D:D A jak będzie nasza, konkretna, to można to dokleić? :D:D Panele są bardziej "bezstresowe" ;) Dębowa zobowiązuje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czego pdłoga nie takie ważne... zadepczemy :D a flaszkę masz??? ;) bo ja poważne ubytki byczą krwią naprawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze biegacie po tych pokojach, że trudno was znaleźć, ale udało mi się :) Deski czy panele, co to za różnica, byle towarzystwo było dobrane. No to posuńcie się, ja też się dosiądę. Widze, że dzieciaczki dalej chorują :( Może jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he :) ale nutki masz piękne :D o właśnie przysypmu podłogę nutkami ;) dziś zmykam wcześniej spać! juz na rzęsach łażę... chlewik nie śpi w nocy... później złapie chwilkę w dzień.... a miś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proszę kawałek podłogi dla mnie :D No kto mi odpowie co to za nutki, które kopiujecie...bo ja ich nie widzę...dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia naprawde nie widzisz nutek w mojej stopce? Zawsze mi sie u misia podobały, ale nie śmiałam pytać jak to sie robi :) Misiu tylko nie zapadnij w sen zimowy, bo kto z nami pośpiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu zmykaj do łóżka, jak czcesz to zaśpiewam ci kołysankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jak nikt nie chce wpaść już dzisiaj to ja pozamiatam i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to może być i PCV :D Myslisz Misiu że to przez te dywaniki nam podprowadzili nkp ? Bobs dzis poznał nową laskę - Antoninę ;) ale że ma kiepskie zabawki (jaki szanujący się Młody Mężczyzna wykarze zainteresowanie grzechotkąi pluszową owieczką ???) całąwizutęu mojej koleżanki spędzil w przedpokoju wołająć \"bum de\" (to znaczy odkurzacz zjada śmieci) jakby co to Bobs sie zgłasza na stróża porzadku podłogi (nie to zeby sprzatał :p ale zawsze może zobaczyćczy są śmieci :D) dobra, bujam się do banku :D ;) a co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wykarze" - to wg najnowszego słownika "Ortografia by Channah" :p tom dała po panelach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ MNIE TEZ SIE ZAWSZE TE NUTKI PODOBAŁY :D:D:D:D Witam sie i zmykam coby nie naśmiecić bo Jagga posprzątała pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak odajcie kawalek mi mi mi:):):)zn. sie podlogi Szukalam wczoraj zanalazlam dzisiaj :):):) Lobuzy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciele dobrze biale piszescieradlo koniecznie|:P:P:P:Pno moze byc granatowe w opcji nie brudze :P:P:P Rozpycham sie strasznie lokciami bo podobno kopie w nocy wiec potrzebuje duzo miejsca :P:P:P Podlaga jaka bedzie nie zalezy :P:P:P Moja sypialnia wyglada tak duzy materac na podlodze opcja bardzo wygodna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą nutki
♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ te skopiowałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu opcje spiewania nie wychwalaj jak zaczne bedzie pusto........:):):) Glosem strasze nawet wlasne dziecko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, FlyFly, zaraz straszysz :p nie takie te nasze dzieci bojaźliwe btw . nie słyszałaś jak ja śpiewam piosenkę o jaskółeczce - :p gwarantuję - nie chciałabyś usłyszeć a nutki są fajne jak tak dalej pójdzie to kawałek nowych paneli (bez dyżurnego dywanika ofsiur) wydzierżawimy pod filharmonię :D :P :D PS . czy mogę się wyłamać i spać dziś na łożku ? wiecie ;) z Meżem bym chciała a on na podłogę nie pójdzie ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪jejejjeeeee....♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ lallalaaalallaaa.....jejjeeeee.....iiijejeeee....uuuuu♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ :) Cześć pijaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.... z jakiej wyszukiwarki korzystasz?? Bo moze tu tkwi u Ciebie problem z zobaczeniem nutek:) Dziewczyny.... a może to my mamy problem i zamiast białych myszek widzimy nutki??? :p:p:p:D:D:D Ok... idę na Ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę na diety :p tzn... chyba jakieś śniadanie mi się należy, bo póltorej godziny prasowałam i czuję się odparowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wy bierzecie tyle energii, po nocy siedzicie a od rana śpiewy i prasowanie, ja też tak chcę :( Ja siedzę za biurkiem i zasypiam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tu nie pasuję dlatego nutek nie widzę...bo kiedyś widziałam :P Idę sobie :( Grzywcia wyszukiwarka to chyba Explorer...no pytaj się więcej...ja to debil komputerowy jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ale mnie wkurza to że ich nie widzę skoro kiedyś widziałam to dlaczego teraz nie....no co gorsza jestem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie odchodź, nie ma sensu i tak tu wrócisz ;) Stąd się nie da odejść, tak już do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×