Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

hehe misiu:D ten nasz eksponat muzealny- to tylko na tymczasem miał być;) (ani razu nie użyty). w poznaniu, w starym mieszkaniu mamy ten duży chicco i w sumie on jest w stanie naprawdę super(używany mało i to tylko przez 8 miesięcy), no a dziś administrator dał mi w końcu klucze od wózkarni...@😡😠, fuck- tak z grubsza;) wiec choć chicco jest ciężki, to stałby sobie grzecznie tam, a nie pod mieszkaniem, jak sw. pamięci pp:o no, ale odzwyczaiłam się już od niego zupełnie, więc stąd moje dywagacje, czy by jednak nie kupić spacerówki:( już sama nie wiem, co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D a wiesz misiu,że nawet go oglądałam:D tylko - dokładnie- długo się na niego czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swarzędzu była zima, i owszem... słownie JEDNO popołudnie:P hehe- chyba się jednak przeproszę z tym wielkim gratem, bo chociaż na większe zakupy pojadę bez żadnego problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- i to po dwie pary, w razie "w";) wózek super- film zrobił na mnie piorunujące wrażenie, ale ta cena...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo toście się rozpisały :) Na razie nie czytam, ale macham łapką 🖐️ :) Czy już wiadomo, co z naszym kawałkiem podłogi? Może da się go odzyskać? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie o furach pogadałyście :D Myślę, że z poprzednią podłogą nic nie zdziałamy :O Wieczorkiem ustalimy wszystkie co i jak :) Julka=> kurczę! Sandałki ze Świnką Peppą ! :D:D Jasiek uwielbia tą bajkę :D Ale różowych mu nie kupię i już! :P:D To co? Mojego kuraka nie chcecie? 😡 ;) Żałujcie, pięęęknie pachnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraka też! Jestem taka głodna, że nie wytrzymam do 16 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myć rączki! podajemy do stołu :) gyros z wołu, do wyboru :ryż lub frytki, surówka z kapusty i czerwonej papryki oraz tzatziki moooooocno czosnkowe :) niestety nie ma wina... jest jedno zimne tyskie i dowolna ilość wiskaczy ;) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosikka-peppa rulez:classic_cool: to ja do gyrosa dorzucam kotlety z piersi kurczaka, surówka (z białej i z kiszonej kapusty) no i ryż lub makaron:D z pół godziny temu krzak nam się niezacnie wyrąbał na kaloryfer:o świadkiem zajścia był krzysztof, który nie zdążył dolecieć... co to była za rozpacz😭 no ale na szczęście nawet sińca nie ma:) misiu- jak chlewik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi :classic_cool: zjadł miseczkę rozmiękłych w mleku płatków, prawie z nosem w misce usnął, a jak się przeraził, że mu zosia zabierze :) odsunął wołając "moje, nie dam", a zosia tylko kubki do mycia miała przynieść :) wygłodzone biedactwo! język już nie taki grubaśny, ale ryjek jeszcze otwarty... a... tonia dołączyła do zosi z gorączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- dobrze,że z chlewikiem lepiej😘 no ale teraz dziewczynki:( jak macieńki na to wszystko? serwuję kawę, ale przydałoby się do niej coś słodkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, podrzuciłam ci udźca z kuraka. Złapałaś? :D Drugiego wrąbał Jaś. :D:D Misiu, to ci dzieciaczki chorują kolejno? :O Własnie, jak Maciulka? Jestem obrzarta, ale nie mam nic słodkiego 😭 U mnie choinka rozebrana, a po pierniczkach \"zostało tylko wspomnienie\", bez czarnych lakier/ek/ków :D:D:P Channah=> jak napisać? Lakierek, czy lakierków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie jak jest z lakierkami ;) a moze jak skwarki? i kluski? i są obijnacze :p choć dla mnie raczej jeden lakierek :D niż lakierka :D :D maciek w zadziwiająco dobrej formie! wypracował technikę poruszania się do przodu i dociera dokąd chce :) odkrył garderobę oraz pokój trolląt i wpełza tam ochoczo!!!! ale gorączkę miał pierwszy, w ubiegłym tygodniu i nic więcej! nasza choinka, (zważywszy, że ostatni raz podlałam ją w ubiegłym roku :p) trzyma się jesze świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - jeden lakierek, a nie lakierka :D Ale człowiek trochę głupieje, jak się zacznie zastanawiać. :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOO!!! :p Nic nie czytam, nic nie wiem, ale wiem że o secie była gadka:D Ja poproszę:p Idę sie obrobić z syfem na chacie i prasowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa.... za tydzień idę sie mrozić, czyli jeszcze 5 tyg bez seksu:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D U nas bez zmian, dalej katar. Ale poza tym Maksiow humor dopisuje, ma takiego powera że nie można za nim nadążyć. Mały sukcesi - minioną noc, po raz pierwszy w życiu, przespał calutką w swoim łóżeczku. Obudził się dopiero i przypełzł do naszego łóżka o 4.55 rześki jak skowroneczek, a o 5 zadzwonił budzik. Pogościłyście się dzisiaj widzę :D Ja mogę Wam zaserwować, jak się nie boicie cholesterolu i kalorii, pyszny domowy smalczyk na świeżym chlebku (białym lub razowym - jak kto lubi), do tego ogórasa kiszonego i zimne piwko :D Która ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×