Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

i jeszcze mała prywata... wydaje Ci się w porządku... że teraz tu nasza kawa??? trochę mi głupio... może ustalmy jakiś dzień picia w sierpniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah :D ja mam 4! nie 40. :) tonia rankiem pięknie powiedziała: kocham masiusia, bo to nasza rodzina! nasz świat :) moja mama czasem zanim "trafi" w moje imię powie kilka innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - dla mnei ilosć >2 to juz "stadko" ;P więć ... zrozum moje obawy :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko... przeżyłam lekki szok... właśnie dowiedziałam się z n-k, że moja koleżanka ada... ma teraz na imię adam... idziemy na sierpień kawę łyknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🖐️ channah- hehe- oj bez wątpienia by się przydało;) na razie zapraszam na wiadro kawy:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la.la.laaaa
♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Bibka się udała :) Julka=> no to fajnie, że lubisz [brudzio - cmok, cmok - Gośka] :D Misiu=> Trollęta są superowe i ...mądre i widać gołym okiem, że się kochają. Ale to wasza z K. zasługa. [ale podliz, aż wstyd :O;):D] Channah=> Trolliki są takimi indywidualnościami, że nie da rady ich pomylić. Wystarczy je "poznać" i nie masz wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosikka :D dziś na niedzielnym dyżurze lekarskim był macieńtas! jednak chory :( dostał receptę na antybiotyk, ale mamy mu podać tylko w przypadku, dgyby było gorzej, może się uda bez tego! czy ktoś dziś wpadnie na obiad? gulasz-parykarz wołowy na ostro i surówka z kapkiszu :) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kawę niedawno wypiłam, to może czekoladę poproszę.. mniam :D "Tatusiu, zapal mi światło, bo potrzebuję.." :D 🌼 Sylwia 🖐️ ;) Channah taak pracowita sobota :) ale => :) bo mężul wziął się za odgruzowanie schowko-garderoby :D Gruby misiu a ile stron jest? :) Przeczytałaś? A ile Ci to czasu zajęło.. haha:) Ochh.. jak się córcia do brata "przyznała".. pięknie :) Buziaczki 👄 dla Maciusia (achh jakie to słodkie imię :D ). A co to ten kapkisz? :P Flyfly dzisiaj też Anioł mój gotował :) smażone udka kurczaka , najpierw w belcy leżały.. potem z tej bejcy sosik ;) Mniam :D tylko.. tego kurczaka jakoś mało i nie mogłam znaleźć między tymi niejadalnymi różnymi częściami kurczaka ;) Julia i jak "kotki dwa" uśpiły małą? Hmm ja też jakaś senna.. wieczorem na filmach przysypiam..(właśnie na Kodze Leonarda.. przysnełam akurat jak już dochodzili do sedna.. ;) ) przez to idę spać bez kolacji.. ;) A rano i tak jestem śpiąca.. Hmm.. z koleżanki.. kolega.. no ładnie :) A u mnie kolega zmienił nazwisko.. a ja przez jakiś czas zastanawiałam się .. co ten ładny chłopak robi w naszej klasie.. a że przez komórkowy internet wtedy tam wlazłam, to innych jego zdjęć nie oglądałam, a tam już był bardziej do poznania :) Słuchajcie, jak się powinno przechowywać torbeki? żeby np. uszy nie były zagięte itp.. na stojąco.. wisząc.. czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, zostało Ci coś z obiadu ? brzmi pysznie :D kapkisz :D - uwielbiam :D dziś miałam kapkisz ale czerwoną (o ile pisząć \'kapkisz\' miałaś na myśli kapustę kiszoną :P) spaliśmy dziś do 11-stej :o Bobs o 8 zjadł małe co nieco i ... zasnął :D dawno tak nie było :D teraz Waszmość już śpi - cały dzień miał potworną marudę i troche temperaturkę- \"tyły\" nam sie uzębiają :o Gosikka - a Franek był na tej imprezce - z tego co pamiętam to na kilku bibkach On i Jasiek mieli takie same kreacje :) jak tym razem :p mam w planach prasowanie i zmywanie ale nie obiecuję, ze się na 100% za to zabiorę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kapkisz jest kapustą :) trudniej było zgadnąć, że "pupapuca" jest tym samym! ;) (wersja toni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wiem ;) nie zaznaczyłaś akcentów :p a "nuny"? konia z rzędem za "nuny" ostatniou nas "niemiec" - wiedzie prym ;) :D chlewik mówi " nie niem" stąd ten NIEMIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - proponuję uczciwy układ - zdradzę Ci \"apam\" za \"nuny\" konia sobie zostaw, nie miałabym gdzie trzymać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Waszmość jeszcze nie śpi.. *^&%^*$#%@#! I własnie marudzi, że coś tam ma mokre... aaaaaa Ostatnio miała mokre plecy.. na świeżo założonej piżamie.. I gdybym nie zmacała jeszcze przy zwijaniu pieluchy zużytej i sama ewentualnie nie powiedziała, to spałaby na mokrym materacu.. Okazało się, że to nie woda z kubka przy sikaniu.. ;) Tylko.. obsikała się w pieluchę.. zdaje się mając nogi (i pupę chyba też) w górze..no i.. wypłynęło z pampera ;) ..:D hehe gdy przeczytałam Chany \"kapkisz ale czerwoną\" to inaczej spojrzałam na ten wyraz i mnie olśniło i dopiero przeczytałam to w nawiasie :) Misiu niezły wyraz :D Ja dzisiaj też odkryłam tyły, bo Gosia czasami sobie tam paluszkiem jeździ. Korzystając, że po jej kąpieli na pewno mam czyste łapki, przejęchałam po dziąsłach i znalazłam piątkę :) Jeszcze siechyba nie wybiła, ale już wystaje i bieli się jedna ścianka.. choć tak dziwnie bo na wewnętrznym boku dziąsła :) Tak czułam, że tego pottera to przez cały dzień.. :D ciekawam tej Waszej wymiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah=> pamietałaś? :D😘 Nie, Franio to rodzinka, a teraz byli znajomi :) Apam? :O Banan? :D Nuny, to dla mnie zawsze będą nogi :D Takie pieszczotliwe pogrubienie z dzieciństwa :D To zgadujcie też co to \"beja\". Dla ułatwienia dodam, że końcówka żeńska jest poprawna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, chyba jesteś zmęczona, skoro kapkiszu nie zajarzyłaś :P;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieć:classic_cool: umyliśmy dziś dready krzaczka:o nie wiem czy nie będzie trzeba tego troszku przyciąć (włoski rosną samopas od zarania;) ) majorek:D n-k jak widać jest pełna niespodzianek;) hihi gosikka:D no to brudzio i cmok:D a propos n-k to, dziś dostałam 2(!) maile, od pewnego sfrustrowanego człowieka, z którym przez parę m-cy chodziłam do klasy w l.o. i on nie rozumie, dlaczego nie chcę go dodać do listy znajomych:o odpisałam mu tylko,że idę na jakość, a nie na ilość... poszlajam się tu jeszcze pewnie, bo jutro k. ma wolne, więc mogę zapomnieć o kompie:o a tak w ogóle, to skąd dziewczyny jesteście? może jest ktoś z pobliża?:D pozdr😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja - bateria ? :o Gosikka, tylko nie bij - używamy tego w poprawnym kontekście - Bobrzecie jak otwieramy lodówkę mówi "elej" a co do "nuny" to kojarzy mie sie z "nudny" ale to pewnie byłoby za łatwe :p apam to keczup :D zawsze mi wywlecze z lodóki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja z Płocka :) Channah=> A beja to zebra! :D:D:D Domyśliłabyś się? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - moje dziecko dziś było rybne - smarowalo sobie rybęwe włosy :o ale doprał sie :p nie wiem czy jestem z pobliża bo nie wiem jak duzą masz definicje "pobliża" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zasadzie ta zebra vel. beja jest logiczna ale ... nie wpadłabym :) ja duzo rozpoznajepo intonacji - np "mama" to ja i ... czasopisma elektroniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja- breja;)? nuna to u nas postać z bajki- luna:) apam- tapczan? ale ja nierozgarnięta jestem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płock bez wątpienia jest przepiękny, ale to nie budziet pobliże:classic_cool: pobliże, to być poznań bądź okolice:D bo ja poznanianka z dziada i pradziada, co się na nową wieś wyniosła(swarzędz, blisko p-nia, z 10 km do centrum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to dla mnie też pobliże...mentalne :D:D:D Studiowałam u was :D A przez Swarzędz wracalam do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×