Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Hej :) Jaaga, chyba bym rozwaliła tą przychodnię 😡. Kiedyś tez miałam sytuację w mojej przychodni - zmienili system z \"kto przyjdzie wcześniej, ten wchodzi szybciej\", na zapisy (telefoniczne lub osobiste) na godzinę. Miałam Jaska umówionego na 15, czyli rozpoczęcie przyjmowania dzieci. Nie był chory, coś mnie zaniepokoiło, ale nie chciałam, aby czekał w poczekalni z chorymi dziećmi, więc mieliśmy być pierwsi. Przychodzę a tam siedzą dwie mamy z dziećmi. Pytam, na którą godzinę, a one że przyszły nie na godzinę, tylko tak sobie. W takim razie ja mówię, że jak dzwoniłam, to powiedziano, że są zapisy i ja jestem na 15 (czyli w domyśle pierwsza ;) ). Lekarka otwiera, a pierwsza z nich, do gabinetu 😡 Stwierdziłam, że nie będę się z matkami kłóciła, bo to nie ich wina i idę do recepcji (kilka metrów dalej, więc musiały słyszeć, ale olały). Tłumaczę, co nastąpiło, a pielęgniarka mówi, że te panie przyszly wcześniej. A we mnie w środku diabeł wstąpił i mówię(jeszcze grzcznie), że ktoś z \"personelu\" zapisał mnie telefonicznie i w takim razie ja wchodzę następna, bo miałam możliwość przyjść na tyle wcześnie, by być przed innymi,a z powodu ich niekompetecji i niedogadania się między sobą nie zamierzam siedzieć ze zdrowym dzieckiem wśród chorych i \"proszę to załatwić z koleżanką, która odbierała mój telefon o 9:05: :P I sobie koleżanki zaczęły ustalać, wywołały z jakiegoś gabinetu panią, która podobno ze mną rozmawiała - powtórzyłam jej swoje stanowisko, tyle, ze baaardzo stanowczo (choć grzecznie :) ). Ta powiedziała wijąc się, że porozmawia z panią, która przyszla wcześniej, no bo \"ona przyszła przedemną\". Więc ja, już tak, aby ta matka to słyszała - \"proszę pani, to nie jest mój problem, że panie same narobiłyście bałaganu. Albo są przyjęcia na zapisy, albo w kolejności przychodzenia. Pani przyszła o 15, ja dzwoniłam o 9, więc zakładam, że wcześniejsza informacja jest bardziej wiążąca. To pani problem, ja wchodzę z dzieckiem teraz\". Matka sama powiedziała, że ona może poczekać (ułatwiając im życie ;) ). Efekt jest taki, że panie z przychodni kochają Jasia i wszystko mamy załatwiane sprawnie :D:P Ogólnie to fajna przychodnia, ale wtedy mnie wpieniły... :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zagadka :D Co to są tyjken i kadat? Maja jeszcze trzeciego kolegę, ale jego \"imię\" dużo by wam ułatwiło :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przerwie w fakturowaniu rozwiązuję zagadkę Misia Shrek i Osioł :D (kiedy zgłosić się po odbiór nagrody, bo chyba była przewiziana, tylko Miś zapomniał napisać :p) Jaaga - buziaqi, może Kornelka nie złapała ospy dobra, praca, praca, praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu 😘:D:D:D Ty powinnaś być poza konkursem, bo masz za duże doświadczenie ;):D:D:P Osion to u Jaśka auchan :D:D Ale może \"sześć i osiem\"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga :D:D Może masz rację....Shrek i Osioł tez pasują...:O;) Przyjdzie Misia to rozsądzi :D Ja dziś mam wieczór bez męża, tylko z Jasiem (do pewnego momentu oczywiście :D )....Tylko ja i internet :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah, w nagrodę jest porcja dziś upieczonego ciasta czekoladowego :D zapraszam po odbiór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah, no i dodatkowo edziesz bogata - pomyliłam cię z Jaagą....ciekawe jak :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy któraś z Was mieszka moze w Legnicy?? Wiem że nasza Vivka z czerwcówek mieszka koło Legnicy, ale może któraś z Was gdzieś tam mieszka??? Później wpadnę i napiszę więcej. Buzia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aaaa ciasto czekoladowe.. :D:D Poproszę przepis :) Ja miałam dziś dzień bez męża :) Wrócił dopiero pod koniec kąpania, aż Smerfetka sama zechciała ją zakończyć :) Gosikka co Ty tam kupiłaś na allegro.. co? ;) :P I od tamtej pory są już normalnie zapisy? :) A może kadat to Małgosi kodut, czyli kogut? Tyjken coś mi mówi, ale. nie mogę zaskoczyć ;) A może.. Tygrysek, Prosiaczek i Puchatek.. hihihi Jaaga ale kicha z tą ospą.. matko.. 3 miesięczny maluch.. :o Swoją drogą.. to się nasiedziałaś w tych zarazkach, zanim zareagowały, a z drugiej nie powiedziały Ci dlaczego zostałaś przeniesiona.. :o Eee nie martw się, będzie dobrze i nie złapała tego pewnie.. :P Miś kólko ;) Channah skończyłaś już papierki? :P Grzywa mnie daleko do Legnicy, chociaż akurat nie pamietam, gdzie leży na mapie :P Która z Was obawiała się też takiego zarażenia po kontakcie z później chorym dzieckiem? :) I nic nie było, prawda? :) Swoją droga jak się zaraża ospą? ;) Głodna jestem.. jeszcze tamten coś nasmażył w kuchni, aż tutaj zapach doszedł - ale to wina Gosi, bo drzwi nie domknęła, a potem marudziła, że \"coś śmieldzi\" ;) Na szczęście już zasnęła, więc.. idę na żer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dziś historię z allegro nie z tej ziemi palant! wystawił aukcję BEZ ceny minimalnej... i wygrałam bluzę (z bobem), dwie pary spodni, ocieplana kamizelę i sweter za 10.50! i po wygranej aukcji otzrymaliśmy maila, że pan nam tych rzeczy nie przyśle, bo wylicytowana kwota go nie satysfakcjonuje!!! no żesz! alba się zna zasady, albo się nie bierze udziału!!! zaproponował, że za te pieniądze, to nam może wysłać samą bluzę... póki co w odpowiedzi dostał, że prosimy o podanie nr. konta... i dostałam dziś moją bieliznę z ebaya! super szybko, ale listonosz tak zwyczajnie, włożył to do skrzynki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki.... co Wy tak mało piszeta heeee???:) Nadrobiłam w parę chwilek:) Moze i dobrze:p Ja ostatnio mam problem z Zuzią, bo zaczyna bić:o dziś oberwałam plaskacza z otwartej, a babcia po głowie przy pomocy gumowego pieska:o nie wiem jak reagować:o Donia🌻 dla Dasi:) Drogie panie... We wtorek jadę do Legnicy na szkolenie...... boooo.... Dostałam pracę w Douglasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Dzis byłam na spotkaniu, w poniedziałek badania, a we wtorek jadę na 4 dni do Legnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Dzis ryczałam ze szczęścia!!! Czasem mam wrażenie ze nie mamy wpływu na to co sie dzieje w naszym życiu...ze to ktoś na górze za nas decyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku, przepis na ciasto jest banalny: idziesz do sklepu, kupujesz proszek ciasto czekoladowe dalecta duża blacha :p mieszasz z 4 jajkami 125ml. wody i ileś tam roztopionej margaryny ;) wlewasz do formy i pieczesz! na inne dziś nie znalazłabym czasu ;) schowałam "zimę" w worki próżniowe, wyprasowałam pranie z 3. dni, zrobiłam obiad i jeszcze na fitness poszłam ;) :D ospa nie taka straszna :) dziewczynki były w kropki, gdy były niewiele starsze, niż chłopcy w tej chwili... ale sytuacja w przychodni... koszmar! nasza jest ok! (pewnie dla nas ;) krzysztof zanim całkiem zrezygnował z etatu, był tam szefem logistyczym) tyle, że daleko :o jak coś się dzieje że pomoc lekarska potrzebna szybko, zostają prywatni... na szczęście trollęta, choć chorują dość często, to leciutko i na ogól wystarczają domowe metody leczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopytka sobie podsmażał (chyba od mamy).. szczyt bezczelności.. nawet jednek nie zostawił.. ;) I musiałam się zadowolić kanapkami.. Miś umowa została zawarta i teoretycznie możecie kupić (pamiętasz w tv o tym aucie, którego cena była błędnie wpisana bez kilku zer itp ;) ). Włożył do skrzynki zamiast do drzwi przynieść? hehe ciasto dalecta duża blacha, to ja robiłam murzynka - mąż zakupił chyba na sylwestra ;) Ja wczoraj prasowałam, ale i tak jakoś nadal cała suszarka prania została.. ;) Grzywa jak reagować? Stanowczo :) Mówić, że nie wolno, że boli.. albo.. popłakać się.. ;) I nie oglądaj przy Superniani ;) Gratulacje!!!!! Masz tę pracę :D Nie na darmo tamten facet do Ciebie dzwonił wtedy kiedyś, co mówiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarówno perspektywa ciasta czekoladowego(Miś) i bogactwa (Gosikka) skłania mnie do uśmiechu :D Misiu, co do bielizny - dobrze, ze nie mierzył ;) a co do typa z Allegro - hmmmm, nieładnie, chciało się zaoszczedzić i nie zapłacić Allegro za cenę minimalna... oj nie wiem czy bym mu popuściła, tak dla zasady jestem głodna pizza dogorywa w piekarniku a ja juz ledwo sline przełykam na samą myśl Grzywa _ GRATULEJSZYN !!!! a MI NA GWAŁT POTRZEBNY JEST KTOŚ Z POZNANIAAAAA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah, na gwałt to nie wiem... ale na diabłach z poznania jest air, julka, która przestała do nas zaglądać poniekąd też :p no i na "moich" majówkach też jest jedna! grzywa, z biciem, to trzeba mocno!!! chwycić łapkę i uniemożliwić! nie płakać, nie robić scen, przyttzrymać i spokojnie! powiedzieć, że nie wolno, że boli później możesz albo sama wyjść z pomieszczenia, gdzie się to działo, albo zaprowadzić małą do jej miejsca, w każdym razie chwilowe oddzielenie wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah oo pizza... aaaa ;) dobrze, że nie jestem już głodna.. bo tez obśliniłabym się na pewno :) Miś racja - przypomniało mi się jak D. Zawadzka właśnie tak chwytała dość mocno za rączkę i przytrzymywała.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowałam treść maila od sprzedawcy i wysłałam do obsługi allegro, po drugim piwie jestem bojowo nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - i o to chodzi, o to chodzi :D buziaqi sprawy małżeńskie wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooooooooooooooooooooooooo :) KOchane no moje dziecie juz jest zdrowe jupiiiii :D:D:D:D trzy tygodnie w domu :-0 .... :( no ale juz jest ok :) w niedziele zostawiam tatusia z młodsza dziecina aja ze starsza i moja kuzynka jedziemy za zakupki do Krakowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Misiu no rzeczywiscie oalant ten sprzedający ... bardzo dobrze ... numer konta i niech wysyla !!! Gosia :) GRZYWKA brawo !!!!!!!!!!!!! SUPER !!!!!!!!❤️ Majorek no Ty powinnaś pisac felietony !!! i to nie żart !!!! naprawde jesteś rewelacyjna !!!! i tak siedziasz na razie w domu wez Ty sie gdzies zgłoś!!!!! Channah a nie dasz rady tego gwałtu gdzies blizej na miejsu wykonac ... tylko musi byc akurat Poznań?????????? :P:P:P:P:P a moja Dasia nadal nie mówi tak jak Wasze dzieci.. tzn mówi tak kilka słów ale ogólnie cialem swym hehe i minkami to wszystko mi \'wytłumaczy\" :d:d:d gRZYWKA NO MOJA TEZ OSTATNIO mnie potrafi uderzyc :-0 no ja ostro reaguje stanowzo i odstawiam ja od siebie... ale ostanio uderzyła Kamile kubkiem w głowe ... ojejku było nieciekawie.... a pozatym jest bardzo grzeczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany.. Dermika.. a jakie felietony? :) ja wypowiadać się słownie i to tak bardziej formalnie to nie przepadam.. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam Wam powiedzieć: zdaje się, że będzie elektroniczna rekrutacja do przedszkoli w Łodzi :) http://www.uml.lodz.pl/index.php?str=1059&id=13269 Najlepsze jest to zdanie: "Wystarczy wejść na stronę rekrutacyjną placówki i wypełnić odpowiedni formularz.".. mnie interesujące przedszkola nie mają w ogóle stron internetowych... Fakt, że i tak muszę tam do nich zajrzeć i obejrzeć, ale.. jakoś tak.. nie mam odwagi itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Majorek, Misia już zgadła :P:D kadat to kwadrat, tyken to trójkąt - dlatego ich kolegą/kolezanką musi być kółko (co też zgadla Misia :D ) Miś, ja bym powiedziała, ża to, co się ustala przez allegro jest umową handlową i może ją zerwać, ale z wszelkimi konsekwencjami :P I dobrze, ze wysłałaś do allegro :) Grzywcia, w tym Douglasie od kosmetyków? To jakieś rabaty załatw ;):D Graatulacje 😘To i godziny pracy bardziej ludzkie, prawda? Co do lania, a były próby, ale dawno, to reagujemy tak, jak Miś ...i jest ok :) Tylko jeden warunek (czasami bardzo trudny do dotrzymania) -nie roześmiać się :O:D A ja te 3 razy, które sprzedawałam na allegro wystawiałam w \"kup teraz\", bo ...nie potrafię minimalnej ceny ustawić :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!. Dzięki za zrozumienie, nie mam też nic przeciwko temu, żeby teraz Kornelia zachorowała na ospę, im wcześniej tym lepiej! Mogły mnie tylko od razu wypuścić do domu, a nie trzymać tyle czasu. Kornelia jeszcze mnie nie bije ;), ale chyba cofa się w rozwoju. Wczoraj byliśmy na zakupach szukaliśmy okapu do kuchni i to co ona wyprawiała...Kładła się na podłodze na boku i machała nóżką jak na plaży, albo zasuwała na czworakach. Ręce to mam juz do kolan Buziaki dla was, uciekam, bo właśnie dostałam telefon że goście idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... ten Douglas:) Godziny może nie stałe, ale na pewno bardziej stabilne. Będzie można coś zaplanować:) I już nie będę pracować w Nowy Rok:) I wszystkie święta wolne jak człowiek:) I godziwe warunki:) Idę skończyć sprzątanie, bo dzis wieczór przed TV. Muszę jeszcze jakieś winko załatwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Godziny może nie stałe, ale na pewno bardziej stabilne." masło maślane:o Godziny stałe, czyli stabilne|:o;):) Jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, w takim razie cieszę się razem z tobą :) U nas leki (zaróżowiona jedna błona bębenkowa i jakaś wysypka, słabo je) :O Ale wywiniemy się z syneczkiem :) Jesteśmy (w końcu) pod dobrą opieką \"naszego\" pana doktora :) Bawcie się dobrze. :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×