Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Witajcie :) Misiu, gratuluję :D A ja dziś byłam u endo i mam skierowanie na operację. Jutro idę do szpitala umówić termin. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, chirurg zdecyduje, ale chyba całą tarczycę. Spadam do łóżka, jutro pobudka o 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza 🖐️ trzymaj się ❤️ Mnie się nie chce pisać, jestem zdołowana pracą i nie tylko. Podobno od przyszłego tygodnia zamykaja główna ulice dojazdową na trasie praca-dom-szkoła. Już teraz jest czynna jedna nitka i jest horror, miasto jest kompletnie zakorkowane, a tu taka niespodzianka 😡 Niania też ma odcięty dojazd :( Objazd przez pół miasta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa chodnikami :) Channah nie znasz potęgi problemu, ja musze się dostać do drugiej części miasta za torami :) Mam do wyboru 2 wiadukty i jeden przejazd przez tory, katastrofa. Czy macie już prezenty dla dzieci na mikołajki! Ja siedze na allegro i byłam dziś w Mega sklepie no i druga katastrofa :( Same firmówki, drogie ale wszystkie takie same, brzydkie. Nic fajnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Channah - trzymam się. Byłam wczoraj w klinice, rozmawiałam z lekarzem, do którego skierowała mnie moja endo. Opowiedzial mi wszystko o operacji, narkozie, szyciu, bliźnie, możliych powikłaniach,czyli o wszystkim o czym już dawno wiem. Zrobił na mnie dobre wrazenie, mam dzwonić do niego we wtorek, to mi poda termin operacji. Prawdopodobnie to będzie w styczniu. Jeśli chodzi o Mikołaja to ja mam łatwo. Zamówiłam na allegro Zgzaka z bajki \"Auta\", której Maks jest fanem i komplet majteczek z Zygzakiem, czekam na przesyłkę. Te majtki, to motywacja żeby nie sikał i nie robił kupska w majty. Z sikaniem jest prawie OK. Prawie, bo trzeba mu kazać się wysikać, sam z siebie nie pójdzie, ale kupę to wali w gacie i za nic nie chce siadać na nocnik ani na sedes. Dostał dziś od taty magnetofon z funkcją karaoke i szał. Zasnął dopiero jak baterie mu się rozładowały... :D Gosikka, jak tam maluchy? I jak Ty się czujesz? Nie pracujesz już chyba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, to kiepsko masz, zwłaszcza, że praca, szkoła, opiekunka i trzeba to wszystko zgrać czasowo. Współczuję i przytulam :) Gosza, ważne, że lekarz fachowiec. Jeśli to dla ciebe najlepsze wyjście, to trzymam kciuki 😘 Pwoedz Maksiowi, ze Jaś już dawno nie wali w majty, to się chłopak ambicją uniesie ;):D Ja na pewno kupię coś takiego http://www.allegro.pl/item477804681_strazak_sam_kask_gasnica_gratis.html :D bo ma fisia na punkcie Strażaka Sama :D Z carsów dostanie nie tylko zygzaka ale i inne i 4m toru wyścigowego - dziś szwagierka dzwoniła, że coś takiego widzi w tesco i czy może chrześniakowi na gwiazdkę kupić :D Będzie szał pał, bo zygzak to tez bohater. Gosza fajne majtusie z zygzakiem kupowałam ostanio w auchan - 3szt za 5,99zł - bardzo fajny gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na gwiazdkę nie mam pojęcia - może tablicę - taką dwustronną na stelażu. Ma magnetyczne literki i cyfry, będzie kreda, pisaki suchościeralne...może to być dobry strzał. Gosza, czuję się...róznie. Generalnie mam połowę kondycji sprzed ciązy :O Są dni, kiedy funkcjonuję całkiem dobrze, ale czasami zwykłe czynności wymagają odemnie duuuzo wysiłku. Do pracy chodzę, bo boję się, ze jak zalegnę na kanapie, to po mnie :O Praca mnie mobilzuje do aktywności, także domowej. Jak będę siedziała z JAsiem w domu, to zostaje tylko spacer, małe zakupy i obiad :O (sprząta K.). Póki daję radę to pracuję (nie dla samej pracy, którą lubię, choć nie jest łatwa, ani tym bardziej przełożonej, bo nie warta tego :P ), bo to mnie trzyma "w kupie" :) Zobaczymy, co będzie dalej, bo bębenek mi bardzo urósł i zaczyna mocno utrudniać funkcjonowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, ja do Auchan muszę przejechać cale miasto i jeszcze kawałek za, trasą, która jest masakrycznie zakorkowana. Zresztą nigdzie nie trafiłam na takie, znalazłam na allegro za 31 zeta 5 sztuk - czyli przepłaciłam niestety. Cóż, przpadło. Mam tylko nadzieję że się opłaciło i że ten fortel zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stresa, moje dziecko pochodziło tydzień do przedszkola i słyszę teraz, że coś mu zaczyna furczeć w nosku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy są tu mamusie dziewczynek? Sylwia, Majorek, Misio 🖐️ Niestety moje dziecko chociaż lubi strażaka sama pewnie się z takiego prezentu nie ucieszy ;) Tez zamówiłam ciuchy next na allegro, ale chciałabym coś jeszcze. Ostatnio bawi się lalkami, ale ona jest taka malutka że wszystkie duże lalki odpadają, a małych ładnych nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, to może wózeczek, albo jakieś inne akcesoria do tych lalek, którymi się bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i mnie nie ma, bo szybko! już zamówiliśmy z krzysiem czworo wnucząt na allegro, każde z trollat dostanie lalkę DUŻĄ, bo potem problemów z ubrankami nie ma, ale z miękkim szmacianym brzyszkiem i one są lekkie, już dwie takie mamy. tzn. zosia ma karolinkę, a tonia grzesia :) zamówiliśmy córkę dla toni i po synku dla zosi, wojtusia i maćka :) wojtuś dotychczas woził siostrzeńców i siostrzenice... bardzo chce mieć własne dziecko do wożenia :D maćko zaś bardzo próbuje naśladować brata :) wóżki są po dziewczynkach- małych już nie używają, bo duże rok temu dostały na gwiazdkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś pokaż! Może i Jaś zechce zostać ojcem...zanim zostanie bratem ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i Ja Fajnie,że ktoś o mnie pamięta :P :D:D:D:D Gosia ;) Gosza trzymaj się kochana!!! Będzie dobrze, ważne ,że lekarza masz dobrego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, obrażasz się ;) :p? ja chyba w kwestii prezentowej nie pomogę- koparka + klocki-puzzle (takie, że 6 obrazków można ułożyć) też z pojazdami ;) no i farbki :D Jagga, powaga problemu dojazdowego przerasta moje zdolności empatyczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka88555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah :P :) Misiu dawaj linka. Ja sie poddaję :) Byliśmy dziasiaj na zakupach i Kornelia dostała kredki świecowe za 1.99 ileż było radości. Rysowała i rysowała, aż padła i po co jej jakieś Babyborny i Anabele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah no trochę się obrażam :P :D:D:D Ale Jagga poprawiła mi humor i wywołała mnie z dziupli,więc jestem po części usatysfakcjonowana :P :D Szukałam dzić puzzli odpowiednich dla naszych maluchów ale nic nie znalazłam :( Pokażcie jakie Wasze dzieciaczki mają, aby dały rade układać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia nie umie układac żadnych :) natomiast uwielbia takie klocki z których układa się obrazek, układa z nich ...wieżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, dzieci są różne! zosia mając półtora roku układał już 33elementowe puzzle, ale takie, co się nie łączyły na \"pióro i wpust\" tylko takie, co się układało na planszy z wyrytymi kształatami, później dopiero takie zwykłe, tonia nie układała prawie wcale... umiała, ale nie sprawiało jej to radości :o pierwsze puzzle wojtusia były sześcioelementowe z teletubisiami, drewniane, później 15. elem. podłogowe z bobem i równocześnie te klocki z obrazkami - rok temu, latem tego roku zaczął układać 25 el. teraz juz 35 (thomas) wojtuś lubi układać :D maćko układa 6 puzzli dwuelementowych ze zwierzątkami :) i wtyka takie co to dopasuj obrazek do dziurki :) ale woli zabrać puzzel wojtusiowy i uciekać szybko ;) link do lalek wrzucę, jak dotrą i stwierdzę, że warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia też układa takie na\" wpust\" tylko na końcu wychodzi abstrakcja :) Misiu to poczekamy. Bylismy znowu w sklepie bo zapomnieliśmy o kaszce i Kornelię zafascynował tańczący Mikołaj. Dostała takiego małego za 10 zł i jest przeszcześliwa. Moje dziecko uwielbia \"tandetę\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z racji pracy jestem może skrzywiona na dobre pomoce ;):D Jaś sam układa do 12 elementów, za to ma fisia na punkcie liter i cyfr :O:D Ostatnie zabawki typu układnaki/ puzzle ma od Doni takie megapuzle z dużych elementów ale 30szt, więc każe sobie układać :D Samodzielnie robi takie http://www.allegro.pl/item477341357_granna_gra_edukacyjna_domino_kolory.html http://www.allegro.pl/item462903935_pierwsze_puzzle_malucha_granna_gruba_tektura.html ma też z tej firmy, ale inny wzór (coś jak typ 2 i 4) http://www.hedmark.pl/index.php?event=show_products_in_category&parent_id=2&menu_id=1&cur_page=6&type=14 te z pomocą http://www.allegro.pl/item477345792_granna_gra_edukacyjna_juz_czytam.html Tego typu robi sprawnie, nawet, jak ich nie zna, ale to nie puzzle, tylko układanki wtyczkowe (inna zasada działania percepcji wzrokowej - łatwiejsze dla dziecka) Hmmm, ten traktor by mu się spodobał :classic_cool:, choć takie rzeczy się dzieciom trudniej układa http://www.allegro.pl/item477630375_duze_pojazdy_drewniane_puzzle_upominek_5_wzorow.html i takie tez by lubił ;)bo pojazdy http://www.allegro.pl/item482636122_drewniane_puzzle_pojazdy.html Dla zupełnie początkujacych maluchów te fajniutkie i ładne http://www.allegro.pl/item480573059_drewniane_puzzle_4_duze_elementy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam spora takich rzeczy po synku, ale Kornelia niespecjalnie się nimi bawi. Może są bardziej \"chłopięce\" ;) :) Natomiast uwielbia rysować, malować, oczywiscie malowac się też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu no dzięki za wykład 👄 Musze pokupować małej takie właśnie rzeczy, bo lubi układać. W przeciwieństwie do swoich starszych braci. No niestety zwłaszcza najstarszy uciekał od różnych układanek, gier.... Jest dyslektykiem i nie wiem czy właśnie to wpływało,że nie wykazywał chęci do tego typu zabaw...czy odwrotnie,to ,że za mało się bawił = za mało ćwiczył i potem napotykał na pewne trudności. Ale w żaden sposób nie umiałam zachęcić go do zabaw :O Młodszy juz więcej, ale to też nie było z tych fajniejszych zajęć dla niego... Dlatego muszę wykorzystać to z małą, póki ma chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dzięki za podpowiedzi prezentowe dla Babć Bobsa ;) (bo tych autek, to już chłopaczyna ma zatrzęsienie). Jaaga, Bobs ma koparkę za 2,99 PLN :o UWIELBIA JĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7882694&gr_id=11825 lalki dziś doszły, buźki mają urocze, natomiast są cięższe niż przypuszczałam! dziewczynki będą zadowolone, wojtuś myślę, że też, ale maciek swoją dostanie, jak troszkę jeszcze podrośnie ;) dla dwulatki polecam taką: http://www.allegro.pl/item475810140_lalka_berjuan_mi_nene_dziewczynka_65_cm_9926.html jest droższa, ale b. kochana, zosia ma taką karolinkę, a tonia podobnego grzesia, mimo, że dziewczynki od prawie trzech lat ciągają swoje dzieci w różne miejsca... lale te spisują wciąż rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×