Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wzruszonamama

Dziecięce stópki.Czy tez Was rozczulają?

Polecane posty

Gość wzruszonamama

Może głupi temat ale ja jestem bardzo wrażliwa na stópki mojego synka.Moge lezec obok niego i spogladac godzinami na jego nózki.Sa takie sliczne i "pulchne" że się wzruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LECZ SIĘ
to pedofilia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plissss
pedofila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam malutkie nóżki :D do dzisiaj synusia po stópkach całuję już nie są takie malutkie co prawda, ale dalej słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
Mam to samo, ale moj maz to jest poprostu fetyszysta bobaskowych stopek, jak tylko je widzi to obcalowuje, trzyma, gilga, ach ja mam to samo, sa taaaaaaaaaaaaaakie slodziutkie...jak paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanów się zanim powiesz.
Fetyszyzm w odniesieniu do niemowląt to też rodzaj pedofilii, jak już to po prostu mów, że kochasz stópki swojego dziecka a nie staraj się nad tym rozwodzić i używać słów z podtekstem erotycznym takich ja właśnie "fetyszyzm". To MOŻE się wydać chore wielu mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja na takie grubaśne nózie :) a jak sie urodzila to byly takie dwa patyczki na ktorych dyndaly stopy... a teraz? :D:D:D:D slodkie ma nózie i swoje big stopy :D:D:D Ja uwazam ze najslodszy to Ona ma nosek. Taki malutki guziczek :D:D Sliczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mój Denis to słodziak
Mnie rozczula każda część ciała mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszonamama
maMani- skąd twoja córa ma tyle włosów na głowce;-) Mój ma 10 miesięcy a takie piórka tylko,w ogóle jak patrze na zdjęcia dzieci z kafeterii to wszystkie takie czuprynki fajne mają. A mój same "prześwity"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszona mamo ona jak sie urodzila to miala taka czupryne jasnych wlosków :D:D dlatego mówimy na nią "Kudłata" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam nóżki mojego małego i nie ma w tym żadnego fetyszyzmu, czy zboczenia, po prostu malutki człowiek cały jest śliczny bo ma wszystko malutkie, to miłość do dziecka a nie coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszonamama
mój tez miał czupryne ale potem "wyleniał".I teraz coś ciężko mają zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszona mamo jeszcze mu urosną :) Ja tez mialam kompleksy na tym punkcie jak widzialam zdjecia jednej dziewczynki na kafe- dlugasne i krecone jak u lalki a moja niby tam cos miala ale nawet spinki sie nie utrzymywaly :) Teraz ostatnio sie troche polepszylo i nawet kucyka da sie zrobic takiego maluskiego :D:D:D tzn daloby sie gdybym nie musiala wczesniej gonic malej a potem jej trzymac jakbym jej krzywde chciala zrobic conajmniej... wiec kucyk byl zrobiony dwa razy moze- tak jakos na wigilie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×