Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

a co do cwiczen to lekarz nic ci nie mówił, co mozesz a co nie mozesz cwiczyc? ja mam też zalecenia napisane jaką gimnastykę mogę wykonywać a jakiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mówiły (dwie panie dietetyczki w krakowie przyjmują) na ten temat. ale z tego co się orientuję to nie można sportów siłowych tylko np: spacery, rower, pływanie. pojechałabym sobie na basen :) ale jeszcze nie, jak trochę schudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja już po śniadanku i zaraz zmykam do pracy. Monika- te ćwiczonka co wrzuciłaś na pocztę są z CLO???? u mnie za oknem szaro i zimno, aż sie z łóżka wychodzić nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) Ja tylko wpadam się przywitać i zmykam:) Po śniadaniu już, obiad uszykowany :) i wybywam:) Po południu zajrzę. Żabka te ćwiczenia to takie moje są, które ja wykonuję, od nich dostałam tylko wytyczne jakie mogę ćwiczenia wykonywać a jakich nie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez witam z rana:) juz tez po sniaadanku jestem, zjadlam to co zwykle. od wczoraj marze o takim czyms jak bolerko i chyba zaraz polece sobie kupic:) nast. niespodzianka na poprawe humoru. pozdrawiam, milego dnia oczywiscie Wam wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, też bym chciała skoczyć na zakupy, ale jeszcze trochę poczekam:) ale jak już schudnę to normalnie.... sklepy, butiki itd miejcie się na baczności:P może już zacznę odkładać kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wkleiłam tutaj, bo coś mi się nie chce w profilu zapisać:P OD 14.02.2008 STOSUJę NASTęPUJąCą DIETę: DIETA REDUKCYJNA 1200kcal PRZYKłADOWE śNIADANIA: * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, jajko na twardo, 10 rzodkiewek, szklanka mleka. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g wędliny z kurczaka, papryka, herbata z 200ml mleka-bez cukru. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g dorsza wędzonego bez skóry i ości, ogórek kiszony, kawa zbożowa z 200ml mleka- bez cukru. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g sera białego chudego rozrobionego z 50ml mleka i z cebulą, pomidor, herbata bc. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, jajecznica z 1 jajka z pieczarkami lub pomidorem, herbata z 200ml mleka bc. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g szynki wołowej gotowanej, ogórek, kawa zbożowa z 200ml mleka bc. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g mięsa z indyka gotowanego lub pieczonego, papryka, herbata z 200ml mleka bc. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g chudej wędliny, 10 rzodkiewek, kawa zbożowa z 200ml mleka bc. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 50g sera białego chudego, pomidor, szczypiorek, herbata z 200ml mleka bc. * 50g chleba razowego cienko posmarowanego masłem, 1 jajko na miękko, ogórek lub rzodkiewka, 1 szklanka mleka. ok, czyli na razie odpuszczę pisanie mojej dietki, bo coś się pierdzieli i zapisać pod nickiem nie mogę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, basiuczek mam nadzieję ze nie całą paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, sama zjadłabym markizę, chociaż jak typowy mięsożerca wolałabym jajecznicę na boczusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka
witam, wszystkie kobietki, mam pytanie znacie moze jakiegos dobrego dietetyka w krakowie?? waze 103kg/ 170cm odchudzam sie od paru dni a za 1,5 roku biore slub wiec zalezmy mi na tym zeby przeprowadzic naprawde skuteczna diete i schudnac conajmniej 25kg przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety całą paczke :P ale mnie to nie dołuje nie wiem dlaczego heh. wlasnie sobie spodnie na allegro zamowilam:PP:PP:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jjolka:) zabka w krakowie pod okiem dietetyka sie odchudza wiec wszelkich info ona Ci udzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek na allegro kupujesz?? a jakieś nowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka
żabka pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę sobie poszukac w lumpkach:) wczoraj sobie kupiłam sweterek z rekawem 3/4 ciemny fiolet wiązany kopertowo:) nówka z metką:) przynajmniej nie jest mi szkoda kasy wydać, a później wyrzucić zważając na to, że już niedługo nastapi wymiana garderoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że pomogę :) mi pomogła pani gdy poszłam na prześwietlenie płuc, zapytała czy jestem w ciąży??? powiedziałam, że nie, że próbuję schudnąć ale mi nie wychodzi. wtedy powiedziała, że ona się odchudza w CLO- CENTRUM LECZENIA OTYłOśCI W Krakowie. i posłuchałam:) w CLO w krakowie (garncarska 8), a strona internetowa- www.nadwaga.leczenie.pl znajdziesz fachową i przesympatyczną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona. przykłady śniadań są trochę wyżej. wizyta pierwsza 105zł, następna 95zł, ja do tego mam zioła za 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona. przykłady śniadań są trochę wyżej. wizyta pierwsza 105zł, następna 95zł, ja do tego mam zioła za 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś coś kefe źle działa, co chcę wysłać post to błąd wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę mieć problemy z odpisaniem bo coś mi net nawala, albo kafe przeciążona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka
dziekuje za odpowiedz tez mam jakies problemy z kafe, czytałam o CLO z tym ze tam sa problemy z terminami niestety...no ale spróbuje jutro zadzwonic i jak wyglada dieta w CLO?? W Twoim przypadku to były tylko 2 wizyty? Miaąłs moze wczesniej jakies badania? Na jakiej zasadzie dobrano najodpowiedniejsza dla Ciebie diete?? Kazda dieta dobierana jest indywidualnie do osoby prawda?? Sa moze jakies badania które sprawdzaja czy z Twoja przemiana materii jest wszystk ok?? Gdzies czytałam ze zanim dietetyk wybierze najodpowiedniejsza diete dla Ceibei przez pierwsze 2 tyg. trzeba sie normalnie odrzywiac zeby bół wychwycic wszystki towje błedy. To prawda?? Ja nie chce wracac do mojego popzredniego stylu jedzienie( tego sprzed 4 dni;) bo troche wysiłku jednak włozyłam w to zeby wytrwac te pierwsze najgorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka
dziekuje za odpowiedz tez mam jakies problemy z kafe, czytałam o CLO z tym ze tam sa problemy z terminami niestety...no ale spróbuje jutro zadzwonic i jak wyglada dieta w CLO?? W Twoim przypadku to były tylko 2 wizyty? Miaąłs moze wczesniej jakies badania? Na jakiej zasadzie dobrano najodpowiedniejsza dla Ciebie diete?? Kazda dieta dobierana jest indywidualnie do osoby prawda?? Sa moze jakies badania które sprawdzaja czy z Twoja przemiana materii jest wszystk ok?? Gdzies czytałam ze zanim dietetyk wybierze najodpowiedniejsza diete dla Ceibei przez pierwsze 2 tyg. trzeba sie normalnie odrzywiac zeby bół wychwycic wszystki towje błedy. To prawda?? Ja nie chce wracac do mojego popzredniego stylu jedzienie( tego sprzed 4 dni;) bo troche wysiłku jednak włozyłam w to zeby wytrwac te pierwsze najgorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Setka gdzieś się zapodziała:), a 50 zł za spodnie:P to galanta cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka
dziekuje za odpowiedz tez mam jakies problemy z kafe, czytałam o CLO z tym ze tam sa problemy z terminami niestety...no ale spróbuje jutro zadzwonic i jak wyglada dieta w CLO?? W Twoim przypadku to były tylko 2 wizyty? Miaąłs moze wczesniej jakies badania? Na jakiej zasadzie dobrano najodpowiedniejsza dla Ciebie diete?? Kazda dieta dobierana jest indywidualnie do osoby prawda?? Sa moze jakies badania które sprawdzaja czy z Twoja przemiana materii jest wszystk ok?? Gdzies czytałam ze zanim dietetyk wybierze najodpowiedniejsza diete dla Ceibei przez pierwsze 2 tyg. trzeba sie normalnie odrzywiac zeby bół wychwycic wszystki towje błedy. To prawda?? Ja nie chce wracac do mojego popzredniego stylu jedzienie( tego sprzed 4 dni;) bo troche wysiłku jednak włozyłam w to zeby wytrwac te pierwsze najgorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×