Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość
gdzie jest 100KILOWA? gdzie ta dziewczyna?!?! poczytałam forum i bardzo Ci kibicuję. jesteś świetną dziewczyną, mądrą i taką serdeczną. nie rób sobie już krzywdy, swojemu ciału. czekam na Twój wynik ZDROWEGO ŻYCIA. ile schudłaś? jak tam nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) uuuu widzę ze juz nikt nie pisze :) chyba musimy sie reaktywowac:) Patka jak po wizycie? Zabka a ty jak bo tez chyba jakos 2.04 byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIGA GIGA
JA DZIS SIE ZWAZYŁAM I 100 Z PRZODU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIGA GIGA
No to słuchajcie ,kto zaczyna ze mna od poniedziałku?????////////////////////////////////// bedzie mi łatwiej,razniej z wasza pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno już tu zaglądałam. co słychać? 100 kilowa jak wytwałość w obniżaniu wagi? wyobraż sobie zaczełam ćwiczyć, w domu to już przeszłość bez dyscypliny to ćwiczyłam najpierw 30 min a póóźniej to poprostu i się nie chciało , zawsze jakaś wymówka by nie cwiczyć. zapisałam się na ćwiczenia to nie aerobik raczej siłownia bez siłowni. ćwiczenia na poprawę kondycji typowe pla wyrzeźbienia figury. trzy razy w tygodniu po pełnej godzinie. prowadzi facet super nadaje szybkie tempo. i rzeczywiście działa. chyba coś z tego będzie. pare kilo w dół. oczywiście nie zapominam o diecie, tzn mniej jeść i co najmniej ostatnia porcja 3-4 godziny przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej heeeeej:):) mnie tez dawno ni bylo, a to jakies szkolenia w pracy itd. choc czasem zagladalam, to nic nie pisalam bo czasu nie bylo. daydreem jak ja CIe dawno nie \"widzialam\" :):):):):) ja juz dawno porzucilam diete, ale cos mi sie wydaje, ze moje sumienie nie wytrzymuje dalej tej samej wagi hehe. codziennie marze o tym, zeby byc chudsza. nie wiem jak ja tego dokonam. nie chce mi sie szczerze mowiac dietkowac, chetnie bym przeszla na tyg. glodowke, zeby pozniej bylo latwiej, ale to moze po okresie, bo wlasnie mi sie zaczal. dziewczynki mam nadzieje ze odbudujemy swoj topik, ze znow zaczniemy tu bywac, gadac itd tymczasem pozdrawiam i bede oczywiscie zagladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m 1982
masz jakąs rozpisaną dietę podzielisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek rozumiem ciebie doskonale. przeciez na samym początku też bardziej regorystycznie podeszłam do diety i się pilnowałam z każdej strony. ale życie takie jest a tym moja słaba wola że jak już pisałam, jem normalnie nie głodzę się jedynie ograniczam tłuste rzeczy więcej z kolei warzyw owoców, węglowodanów. no i ćwiczenia mi pomagają. jednak te 3 godziny tygodniowo intesywnych ćw dużo mi dają. namawiam. no chyba że ktoś ma super świetna przemianę materii i co wchłonie to automatycznie spali(pozazdrościć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przybadzcie ponownie na te strony, smutno tu bez was. Całuje Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wiosna idzie a wy gdzie się podziałyście? Nawołuje do walki. Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. przepraszam że tak długo mnie nie było, ale jakoś tak wyszło niestety. widzę że dziewczynki porzuciły topik, ale co sie dziwić skoro za cały miesiąc jedna strona zapisana i nawet jak się wejdzie to nie ma z kim pogadać, tylko monolog zostaje :( ja dietkę odpuściłam, ale nie z lenistwa tylko z musu. chociaż nadal staram odżywiać się zgodnie z zasadami. całuję was gorąco i zachęcam do walki- nie poddawajcie się. będę zaglądać:) więc piszcie i jeszcze raz piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabo sniadania
masz pod nickiem ,a gdzie szukac obiadow i kolacji wg twej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam gdzie są jadłospisy. śniadania są na stronie 73, a reszta posiłków na 76. dotyczy to mojej drugiej dietki, ale reszta wcześniejszej dietki też powinna gdzieś tam być. jak pisałam pod nickiem nie chciało mi zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, jejaa wieki mnie tutaj nie bylo:) no wiec tak naczytalam sie wtedy waszego forum o tych osrodkach i t d wiec strwierdzialm ze musze po prostu znalesc sobie cos dla mnie .. no wiec na \"diecie\" jestem od 16 marca,od 112kg, mam 102kg, czyli ubylo mi 9 kg, moja waga dalej jest duza ale od czegos trzeba zaczac:) widze ze u was tez spore postepy takze graaaatuluje dziewczyny :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Chyba musimy się reaktywować:) Ja przez miesiąc sobie darowałam swoją dietę i pozostałam na 85:) ale znowu zaczynam od nowa tzn dalej będę kontynuować. Przez miesiąć nie piłam ziółek i nie łykałam proszka CC bo myślałam że w ciąży jestem, ale alarm okazał się fałszywy. Patrycja co U ciebie? Ty to już pewnie po skończonej kuracji i doszłas do swoje wagi:) Basiuczek jak ty:) dietkujesz dalej czy wszystkow granicach rozsądku:)? Zabka co u Ciebie? Widocznie tak musiłao być:) ale i tak bedziesz piękna:) Ja sobie pomyślaalm ze moze sama bym spróbowała trochę, bez dietetyka:)? ale mam troszkę obawy czy podołam, bo lenia dostałam takiego odką pracuję, że normalnie nic mi się nie chce:) Dziewczynki mam nadzieję ze sie reaktywujemy:) Pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejka:) ja tu czasem zagladam, ale skoro widze, ze nikogo nie ma, to nic nie pisze. ja codziennie mysle o diecie hehe. od tygodnia chodze na taka maszyne ktora cale cialo rusza heh. nazawalam ją \"otrzęsiny\" bo trzesie niesamowicie hehe. no i wlasnie dzis zmierzylam efekty. przez tydzien 4 cm w pasie, 2 cm w udach:)))))))) jestem niesamowicie zadowolona. moja kuracja ma trwac 6 tygodni. ale rowniez pozbylam sie od niej nawyku jedzenia slodkosci. nie ciagnie mnie juz tak bardzo. jak ktos by chcial blizszych info to pisac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Basiuczek ale chyba troszkę kosztuja takie zabiegi w specjalnej maszynie? ja jestem zainteresowana wiec jak bys mogla to napisz cos wiecej o tym:) HMMM ....... Basiuczek całkiem ładne włoski masz nowe:) nie widzialam z przodu cię, ale z boku całkiem całkiem :) ja po obiedzie tylko pisze bo od rana w parcy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja podobnie jak wy mam problem ze swoją wagą:(. Nigdy nie byłam szczuplutka, ale w ciągu ostatnich 3 lat strasznie sobie pozwoliłam i przytyłam ponad 20 kg. Mam 175 cm wzrostu i ważę prawie 100 kg. Szok chciałabym to zmienić, ale do tej pory się nie udawało. Siedzący tryb życia, kiepska przemiana materii itd. Chce to zrobić dla siebie, dla zdrowia i mojego narzeczonego, chce znowu mu sie podobać, chce by patrzył na mnie tymi swoimi pięknymi oczami, tak jak kiedyś i mówił,że ma ochotę mnie schrupać!! Nie liczę na to,że będę ważyła 55 kg, od dziecka byłam okrągła:( Chciałabym zejść do 80. to daleko od ideału, ale ja się wtedy nawet dobrze czułam i chyba nie najgorzej wyglądałam przy moim wzroście. potrzebuje motywacji i wsparcia może WY mi pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbiszon
sprzedam adipex-20 tabletek mint76@o2.pl-mam tylko tyle,kupiłam dla siebie i to mi zostało,ważny do 2014,więcej inf na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemiana materi itp u kobiet działa inaczej ale ja w wieku 15 lat miałem 105 lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kochane Nie zgadniecie, schudłam pięknie parę kilogramów od ostatniego wpisu na forum, także jestem bardzo szczęsliwa. Nie wiedziałam jak jeść jaką metodę obrać i zaczęłam sie powoli dołować. Ale widzicie udało mi się a właściwie wypracowałam sobie aktualną wagę :))) Znajoma mi poleciła dietkę jednej Pani dietetyczki, która ułożyła dla mnie specjalny jadłospis na poszczególne dni, podkręcając mi tym samym metabolizm i zaczęłam ładnie chudnąć, nie tracąc energii i nie osłabiając organizmua wiadomo na zimą łapie się częściej infekcje. Dalej ładnie chudnę więc uprzednio sprawdzając efekt indywidualnego planu żywieniowego chcę Wam drogie Kobietki polecić Panią dietetyk, która mi bardzo pomogła!! można się z nią skontaktowac poprzez miala, wypełniacie formularz dietetyczny i macie gwarancję kontaktu mailowego. Mnie się udało rozkręcić metabolizm, także same spróbujcie,:*:*:)) Kontakt Pani Kasia fit.metamorfoza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natinka889
Oj ja ważyłam 120kg i tak powiem Wam,że teraz wiem jaki ciężar nosiłam, wcześniej nie zwracałam na to jakoś uwagi ale teraz to już wiem;) Dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl udało mi się zbić wagę do 74kg;) więc jak dla mnie to super wynik;) a teraz wasza kolej;) Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia202
Ja również jestem za Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu udało mi się w końcu po tylu latach zgubić te kilogramy.... Męczyłam się z tymi kilogramami dobre 4 lata a tu wystarczyło 5 miesięcy by zgubić te moje zbędne 40kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×