Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

hej dziewczyny :) a moze raczej hej pusty topicu :P nikogo nie ma, a ja melduje ze mam juz sie lepiej. duzo razy oczy mi sie szkliły, chcialo mi sie plakac, ale przeciez bylam w pracy... nie wiem nawet w ktorym momencie to przeszlo, ale sie ciesze :) i co dalej nie wiadomo co ze 100kilową??? mam nadzieje ze jeszcze sie kiedys pojawi u Nas:) no nic, ide spac, jutro do kina lecem i potem moze na jakies piwko :)) milej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też jestem. basiuczek poszła spać, ale może jest jeszcze ktoś?????? coś puściutko ostatnio, tylko tak ktoś coś od siebie napisze i zmyka. żadnej rozmowy nawiązać nie można. szkoda:( jak coś to ja jeszcze jestem więc piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko witam, ja jestem ale czytam troszke w necie:) nawet nie zauwazyłam jak basiuczek sie pojawiła:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś zdjęcie na poczcie, to "kula szpiegula"???? mówiłaś, że u mnie tych kilogramów nie widać- zmienisz zdanie ha ha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie cos ostatnio nie mozemy sie wszystkie zebrac:) Wioluszka nie zagląda, Patka miała jechać do rodziców, Setka ma problemy a Carolima zagląda ale rzadko ja sobie ziółka zaparzyłam i popijam teraz a dziś zjadłam zakazaną rzecz:) Tortille z McDonalda :) ale pyszna była w sumie to same warzywa i mięso tyle że w naleśniku a ich nie mogę jeść,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jednej tortilli nie przytyjesz:) szkoda że dziewczyny nie zaglądają, mam nadzieję, że nie zrezygnowały z odchudzania. mam prośbę, jak możesz spróbuj wejść na profil i coś np dodać np buźkę czy cokolwiek. może tobie się uda, bo ja od tygodnia próbuję zmienić wzrost i wagę i nie chce mi zapisać. czy to tylko u mnie takie jaja się dzieją????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy zdjęcie bylo robione ? bo chyba duzo przed sesją:) na sesji jestes mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdze, chociaz dzis zmienialam w preferencjach, i zmienilo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienila mi sie stopka, u mni enie ma zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie było robione tuż przed tym jak do was dołączyłam, jakieś dwa tygodnie przed wizytą w CLO. czyli ok 29 stycznia:) i co powiesz????? brzuszysko jak tra la la. to moja zmora. właśnie ta fotka, zrobiona z nienacka zmotywowała mnie do walki z kilogramami. jutro wydrukuję to zdjęcie i przykleję na lodówce:):):) schudnę w oka mgnieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajowo:(:( tylko u mnie nawala. chciałam dodać resztę diet i zmienić stopkę i ...... d... nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jednej napewno nie:) ale żeby mnie cześciej tak nie spotykało :D kurde ja to mam tak, że jak zjem coś więcej to od razu mi się brzuch wiekszy robi:( choć i tak mam miekki i taki wiszący flaczek ale i tak dobrze ze choc jestem gruba to proporcjonalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam brzuch i takie biodra hmmm, albo lepiej biodra moga być tylko tyłek odstajacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie proporcję rozwala brzuszysko, ale już trochę spadło. mam tyle dobrze że szybko "mięknę" i chudnę. i nawet z utrzymaniem wagi żle nie było. ostatnio schudłam do 79 wpadły mi dwa kilo i tak stało przez pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że szybko "mięknę" i .... No Zabka tylko nie wymiekaj :D:D:D:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięknę tzn: brzuch mi mięknie. już po tygodniu odchudzania jest jak galareta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, pytałam w aptece o te zioła. pani mi powiedziała, że każde z nich można kupić osobno i wymieszać, ale wyjdzie to drożej bo 50g kosztuje ok 6-7zł, a potrzeba 10 torebek więc 60-70zł wyjdą jakbym sobie sama chciała zrobić:( trzeba kupować tam gdzie dotąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm j awiem ze moich bez reecepty raczej ni ekupię ja mam tylko n aopakowaniu napisane Z-( jakiś nr ziól) w zaleznosci jakie pije i stempelek apteki gdzi eje kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też tak jest i jeszcze zioła po łacinie wymienione, w skład wchodzi 5 różnych ziół z czego rumianek i melisa- tyle zrozumiałam:) jak pytałam to pojedynczo mogę kupić, mieszanki gotowej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej nocki:) ja idę ziółka zaparzyć, i tak muszę czekać na mężusia. wróci ok 2 w nocy:( pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki. ja już po śniadanku. nawet planuję co zjem na drugie:) czuję się fatalnie, właśnie dostałam @. wszystko mnie strasznie napierdziela. ani leżeć nie mogę, ani siedzieć. coś okropnego. naszprycowałam się nospą forte i też guzik dało:( spadam. ale będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z wami?????? gdzie wy się podziewacie. ja już po śniadanku. już dziś lepiej się czuję, ale wczoraj... szkoda gadać:( u mnie pogoda okropna, pada, wieje.... brrrrrr i znów było ważenie, -1kg. zaraz wstawię tabelę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_1982.......... 26......92,2......87 ........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........88.......... 168.........15.02.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..73,8......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167..... ...29.01.2008 od razu lepiej. jeszcze 2,5 tyg i kolejna wizyta w CLO :):):) odezwijcie się, ja siedzę w domu więc będę zaglądać. pogoda i tak nie pozwala wychylić nosa z domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zabka, wróciłam od rodziców i wiedzę że jakoś tak puściutko. Ale to może ze wzgledu na pogodę, smutno,szaro i nic się nie chce. Ale widzę że dzielnie walczysz. Muszę zajrzeć na skrzynkę i zobaczyć twoje zdjęcie i przekonać się że jest takie straszne bo na zdjęciach z sesji wygladasz fajnie i jakoś nie moge sobie wyobrazić kuli szpieguli. Ja dziś odnotowałam na wadze -10,5 kg :)) Wklejam tabeleczkę m_1982.......... 26......92,2......87 ........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........88.......... 168.........15.02.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..71,7......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167..... ...29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×