Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Jaki wózek wybrałyście?

Polecane posty

Gość anulka96
a mi sie podoba Viper v3 oliwkowy jest ladny ale nie wiem czy funkcjonalny moze ktoras mama go ma dodam ze jest niedrogi do 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze odradzam wózek firmy BabyMerc http://www.babymerc.pl/merc1_pl.html po 8 miesiącach wózek dzień po dniu nas czymś zaskakiwał: - - najpierw rączka się zacinała(to wg producenta jest niemożliwe), - potem koła uciekały (wg Pana producenta to z naszej winy bo jeździliśmy po wybojach i napewno powyłamywaliśmy jakieś zębatki w kołach) - a na koniec blokada taka zatrzaskowa przy skladaniu-rozkładani wózka się wyrobiła i nie dało się wózka rozłożyć bo ta blokada nie trzymała, a jak już zaskoczyło i niby było wszystko ok to potrafiła się sama odblokować! (i tu Pan Producent nie uznał nam gwarancji twierdząc że to nasza wina bo przeciążaliśmy wózek!) i tak po 10 miesiącach mąż tym razem sam kupił wózek twierdząc że ja już swoją szanse na wybór wózka miałam. i kupił Buzza - najpierw to się wściakłam - trójkołówka - jakaś taka kosmiczna - ehh.. ale jak pojeżdziłam ją tydzień i zobaczyłam jaki Buzz jest zwrotny to już go nie oddam za nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozek
Polecam Adbor, można przerobic na spacerówke ma wyjmowaną gondole przekładana raczke moskitiere folie przeciwdeszczowa w zestawie a co najwazniejsze nie jest drogi 600zl, waży ok. 15 kg. Koła najlepsze duże, małe sąniwygodne każde skręca gdzie chce a na naszych chodnikach bardzo ciezko jest jezdzic małymi kólkami. A co do fotelika monotowanego w stelaz to gratuluje tym mamusiom ktore sie na to decyduja pozniej siędziwic ze dzieci maja skrzywienia kregosłupa jak sie jezdzi w foteliku zamiast polozyc dziecko np. w gondoli, no ale to juz jest wygoda rodziców :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy mutsy. Plusy: - bardzo zwrotny, skretna tylnia oś. - ogromne, pompowane koła - mieciutko i nie trzęsie - na jednym stelażu można montować gondolę, spacerówkę i fotelik - fotelik rozkładany jest w 3 pozycjach, ma budkę i ochraniacz na nóżki. - spacerówki jeszcze nie sprawdziłam - bardzo łatwy demontaż poszczególnych elementów, szybciutko sie składa. - rączka można dostosować wysokość dla malutkiej mamy i postawnego taty. - ogromna gama kolorystyczna, kilka rodzajów stelaży, różne rodz.gondolek. Minusy: - zajebiscie cieżki - jeśli nie masz windy - ODRADZAM - duży stelaż - jeśli masz niewielki bagażnik, to nawet po zdemontowaniu kół możesz mieć problem. - nowy dosyć drogi - fotelik, moim zdaniem jakiś \"chudy\", mało tej \"gąbki\" - moim zdaniem maxi cosi wygląda na bezpieczniejszy. - mały kosz na zakupy - osłonka na gondolę wogóle nie zabezpiecza malucha przed wiatrem, trzeba ewentualnie kombinować ze spiworkiem albo kocem by zrobić mały \"parawanik\" - budka składa się dosyć głośno Gondolka - i tu mam problem, bo mierzyłam środek i niby nie odbiega od przecietnej, ale mam wrażenie że mogłaby byc wieksza - szczególnie zimą, gdy wkładamy jakić śpiworek do środka, a gdzie kombinezon? Dobrze, ze moja córeczka nie urodziła sie koloskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wypatrzyłam wózek Polaka \"laser\" albo \"axel\" obydwa mi się podobaja. Chcę wózek 3 funkcyjny _ gondola, spacerówka i koniecznie z fotelikiem samochodowym. I co wazne musi miec skrętne koła przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamocia
Coneco toledo Nie polecam nie nabierzcie się tak jak ja. witam. ja użytkuje wózek coneco toledo 9 miesięcy .choć jest na kołach pompowanych super się nim jeździ po różnych drogach to mimo to nie polecam. wózek jest bardzo delikatny chyba dla dzieci które nie rosną .hamulec często sie blokuje i nie można zahamować właśnie wypadła z niego jakaś sprężyna, gondola jest wąska i mała mi starczyła zaledwie na 4 miesiące, przeszłam na sportowy i co? szelki na stałe przeszyte co jest niewygodne, lichostwo totalne materiał cienki przetarło mi sie siedzisko z dwóch stron od spodu gdzie wsadzili deskę pod pupę w materiał bez zabezpieczenia , deska przetarła materiał i prawie wypadła mój syn ma 10 kilo i 9 miesięcy a gdzie jeszcze co najmniej rok użytkowania do przednich kół tych mniejszych nie można dokupić zapasowych dętek musiałam kleić dętki mam dziewczynki 3 i 4 latka i jak zawieszą sie na wózku to aż strach że się złamie, przy nich użytkowałam deltima we dwie jeździły na jednym wózku i wytrzymał 3 lata, a coneco szok nigdy więcej takiego dziadostwa. Polecam deltom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamicia
Coneco toledo Nie polecam nie nabierzcie się tak jak ja. witam. ja użytkuje wózek coneco toledo 9 miesięcy .choć jest na kołach pompowanych super się nim jeździ po różnych drogach to mimo to nie polecam. wózek jest bardzo delikatny chyba dla dzieci które nie rosną .hamulec często sie blokuje i nie można zahamować właśnie wypadła z niego jakaś sprężyna, gondola jest wąska i mała mi starczyła zaledwie na 4 miesiące, przeszłam na sportowy i co? szelki na stałe przeszyte co jest niewygodne, lichostwo totalne materiał cienki przetarło mi sie siedzisko z dwóch stron od spodu gdzie wsadzili deskę pod pupę w materiał bez zabezpieczenia , deska przetarła materiał i prawie wypadła mój syn ma 10 kilo i 9 miesięcy a gdzie jeszcze co najmniej rok użytkowania do przednich kół tych mniejszych nie można dokupić zapasowych dętek musiałam kleić dętki mam dziewczynki 3 i 4 latka i jak zawieszą sie na wózku to aż strach że się złamie, przy nich użytkowałam deltima we dwie jeździły na jednym wózku i wytrzymał 3 lata, a coneco szok nigdy więcej takiego dziadostwa. Polecam deltim, jest przynajmniej wytrzymały, i super sie nim jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graco jest super ....
Moim zdaniem super jest wózek Graco. Ja mam taki: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=3667498 Jest fajny bo kiedy maluszek jeździ w cieplutkiej gondolce/nosidełku to chyc przekładam budkę i widzę maluszka. Spacerówka rozkładana całkiem na płasko ! co ważne. Jak robię zakupy to nie muszę małej budzić bo opuszczany jest kosz. Koła są duże i gumowe, więc bez problemu przejeżdżam. Oczywiście fotelik wpinany na stelaż co popieram, że jest wygodne. Jadąc wyskoczyć na zakupy, jak mała mi usnęła to zabierałam ją bez budzenia i w kinie też miałam ją w swoim foteliku. Dodatkowy gadżet tacka na drobiazgi malucha, schowek dla rodzica, termometr - Bardzo pomocny, zegarek - Akurat w moim modelu. Opcji podstawowych to opisywać nie będę bo każdy może sobie przeczytać. Jeśli chciały byście o coś odnośnie wózka spytać to służę radą. Polecam bo jest fajny - nie wiem jak inne modele. Przy okazji, jeśli któraś była by zainteresowana używanym wózkiem to ja właśnie taki sprzedaje - Na gwarancji (Link wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graco to totalny shit
:O :O :O - zajebiście cięzki - gondola malutka, koleżanki syn który ma niedowagę i urodził się o wadze 2510 wyrósł z niej po 3 miesiącach :O - koła skrzypią - wielkie gabaryty - wózek w ogóle nie chroni przed wiatrem, wszedzie są jakieś dziury przez które wieje :O swoją drogą sprzedajesz go bardzo droga, ale może znajdziesz jakiegoś frajera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam chicco... PORAŻKA wózek z klocków :-/ 2 miesiace a wozeczek w naprawie bo sie rozwalil. skrzypi chwieje się i popękal plastik, a wozek byl uzywany tylko na wyjscia (sklep, lekarz i rodzinka) bo na spacery to wogóle te kóleczka sie nie nadają. mam zamiar na wiosne kupic wlasnie graco tyle ze takie http://www.allegro.pl/item480198332_trekko_completo_graco_folia_spiworek_w_0zl.html moze któreś z was ma lub widziala na żywo. fajny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zastanawianiu sie przez dobre kilka miesięcy wybraliśmy http://images32.fotosik.pl/401/0c61742660d6baac.jpg gondola w miarę duża,wygodna i naprawdę estetycznie zrobiona.Co do stelarza to dla mnie rewelacja.Skrętne koła ,miekki,i przyjemnie sie go prowadzi.Po zmianie na spacerówke... http://images41.fotosik.pl/31/c414311b19786968.jpg musze powiedzieć,że największym plusem jest możliwośc zmiany kierunku mocowania siedziska.Niestety dziecko jadace tyłem do mamy daje uczucie przechylenia wózka do przodu.Nie zależnie od tego ile maluch waży.Jakoś dziwnie wyważony. Latem dokupilismy lżejszy i mniejszy wózek ..... http://wozki-dzieciece.pl/junior/wozki/spacerowe/384 Minusem jest to,że ktos mądry wymyśli,że przyszyje pasy do oparcia....cóz za głupota.Poza tym,ok.W miarę lekki,ładny i świetnie sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graco jest super ....
graco to totalny shit - Że niby co? My chyba nie o tym samym wózku??? - Nie jest tak ciężki ja noszę go na 2 piętro bo nie chcę go nigdzie zostawiać i jest spoko. Małą woziłam w gondolce 4-5 mies. a przełożyłam do spacerówki bo było lato i żeby mała korzystała z powietrza. - Koła mam gumowe W wielkości - normalny i wcale nie kolos. łatwo się składa i rozkłada do bagażnika jest ok - a mamy jeszcze gaz. - Jak nie chroni ??? Jest ślicznie osłonięty i np dla tego przełożyłam ją z gondolki. Jestem zadowolona i to napisałam. Ja go polecam. Sama będę miała jeszcze taki w innym kolorze ( i w innym miejscu) Czy drogo? Zapłaciłam ponad 1300zł. Używany jest 8 miesięcy i jest na gwarancji. Jednak jestem otwarta na negocjacje ale to już nie jest tematem tego topiku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneJanee
No ja też bardzo się głowiłam nad wyborem wózka i wybraliśmy w końcu taki: http://www.allegro.pl/item482240923_wozek_jane_nomad_air_gondola_fotelik_h65_etna.html a dlaczego? -gondolka dośc duża -40x80x20 s-telaż waży -6,5 kg -Waga kompletnej spacerówki -9,30 kg -Wymiary rozłożonego wózka -98cm x 102cm x 61cm może ma małe kółka, ale niestety - coś za coś! I co ważne: mieści się w małym aucie, w jedną rękę można wziąć gondolę z dzieckiem, w drugą stelaż i śmigać na górę (jak nie ma się windy):) minusy: - cena - mniejsza amortyzacja niż w wózkach z kołami pompowanymi - dalszych grzechów nie pamiętam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×