Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Jaki wózek wybrałyście?

Polecane posty

Byłam w róznych sklepach i chciałam wybrać wózek i mam metlik w głowie bo nie mam pojecia na jaki sie zdecydować. Każdy sklep ma inne marki wózków. No i najważniejsze czy wybrać wózek z przekładana rączką gdzie głęboki przerabia sie na spaceówke, czy taki ze ściąganą gondolą, gdzie osobno są 3 cześci gondola, spacerówka i fotelik samochodowy (który można zamontować na samych stelarzu). Napiszcie jakie wózki Wy macie i czy jesteście z nich zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze daleko do porodu, ale też już oglądam wózki, więc chętnie dołączę do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej polecam taki, w ktorym mozna zamontowac fotelik samochodowy, ja takiego nie mialam a baaaardzo chcialam i bylaby to suoperrrr wygoda!! maly czesto zasypia w aucie i trzeba byloby go budzic i przekladac do wozka, koniecznie taki! Ze spacerowka nie wiem, bo mysle ze i tak spacerowke trzeba kupic, sa o wiele lzejsze, zwinniejsze i fajnie sie skladaja, ja swojego wozka nie uzywam jako spacerowke... Ale z tym fotelikiem super sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie gdy..wóżek ma przekkładaną rączzkę lub gondolę,nie waży za dużo,mozna zamontowac w nim fotelik.Ja miałam bebeconfort i mimo,że kosztował dużo to dziecko miało wygodnie i ja np. nie musiałam zmieniac trasy spaceru -bo wiatr albo ostre słońce.Kolezanka miała bebecar i jest jeszcze fajniejszy.Niesamowicie amortyzowany.I da sie przerobic na spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Kadex (są różne jego modele).Z głębokiego można zrobic spacerówke.Gondola jest naprawde duża,wyjmowana.Jak ustawimy spacerówke to możemy ustawić sobie czy dziecko śpi płasko,czy na pół leżacą czy też siedzi prosto.Rączka jest przekłądana.Ma spory ,,bagażnik" a to dobre rozwiązanie jak idizemy same na zakupy.W zestawie maiłąm torbe,śiatke na owady i folia przeciwdeszczowa.Mam koła pompowane i sobie je chwale,mają dobre amortyzatory,są bardzo dobre hamulce a to cholernie ważne.Niestety wózek do lekkich tak nie nalerzy.Koszt to ok 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam/mam wózek firmy JEDO model BARTATINA CLASSIC. Ma gondole i spacerówkę - wymiennie. Co prawda rączka nie jest przekładana, ale można ustawić gondolę lub spacerówkę dowolnie. Wózek jest ciutkę ciężkawy, ale w tej cenie raczej cięzko było znaleźć coś lżejszego. Dużym plusem jest to, że i gondola i spacerówka są bardzo duże, stabilne, wygodne dla malucha. Gondola ma podnoszony podgłówek. Całość z parasolką kosztowała ponad 900,00 zł. Acha... jest bardzo duży wybór w kolorach (można obejrzeć na stronce tej firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam TACO kiddy, jest super, trochę ciężki ale za to porządnie wykonany i stabilny, ma gondole i spacerówkę, super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli już to ten pierwszy, bo przy tych pozostałych nie obejdzie się bez dodatkowej spacerówki, miałam podobny jak ten 2 i 3 :-( patrz też na kółka co by były jak najmniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
polaka nie kupuj-psuja sie i maja kiepskie pkt naprawcze i mało ich jest moze adbor z tanszych ale dosyc ciezki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki http://www.allegro.pl/item297441355_mikrus_alu_sprint_fotelik_0_13_kg_8_x_gratis_.html fajnie bo zakłada się fotelik, jest zwrotny, ma dużą gondolę, spacerówkę można nakładać w obie strony. ja jestem zadowolona. czasem jak mały śpi w gondolce a ja chcę wracać ze spacerku to ściągam gondolkę i biorę go do domku i jeszcze słodko sobie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia w tym właśnie wózku są pompowane duże koła. jest ciężki ale stabilny i dobrze jeździ się po wertepach. no i cena jak na 3-funkcyjny wózek przyzwoita. ja zamawiałam na allegro bo było taniej niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem na etapie decyzji. O Chicco słyszałam że poza marka nic juz sobą nie reprezentują i że kiedyś to była fajna firma ale teraz już jest taką firmą od "wszystkiego czyli niczego". Zdecydowaliśmy już że chcemy wózek wielofunkcyjny - stelaż z wymienną gondolą, spacerówką i fotelikiem. Wstępnie nam się podobają Quinny speedi sx i Implast bolder 3 lub 4. W sklepie obadaliśmy już ten pierwszy i jest dość lekki - w porównaniu z innymi bo tak w ogóle to wszystkie te wózki są jakieś ciężkie, cholera wie jak to tachać nawet po kilku schodkach. No i świetnie się go prowadzi, do tego jest naprawdę dobrze wyważony jak na 3-kołówkę. Implast dopiero planujemy "obmacać". Strategię mamy taka żeby potem kupić w komisie albo na Allegro bo to są dość drogie wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wazne jest zeby wózek byl 3 funkcyjny- gondolka nie ejst konieczna za to konieczny jest fotelik wpinany na stelaż. I zeby wersja ze spacerowka byla lekka- im lzejsza tym lepsza. No i musi sie skladac jak parasolka bo inaczej nie zmiesci mi sie do bagaznika. Dlatego z tego co widzialam axel jak dla mnie jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkastyczna, ja wogóle o tych chicco słyszałam same złe rzeczy. Kiedyś ponoć były to super wózki ale teraz? Np jak widzę na ulicy te wózeczki, to te kółka sprawiają wrażenie jakby się miały zaraz poodczepiać. Takie to malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zanim się zdecydujecie, to bardzo polecam odwiedzić jakiś sklep stacjonarny - pojeździć wózkiem, spróbować podnieść, złożyć i rozłożyć itp. Czasem można się bardzo zdziwić, jak się ma opis typu "proste składanie" do rzeczywistości ;) Pamiętam też że pierwszy wózek jaki próbowałam dźwignąć w sklepie mocno mnie zaskoczył - ledwo uniosłam 2 koła tuz nad posadzkę. Nawet sprawdzałam czy go jakoś nie przypięli albo nie obciążyli ;) A pamiętajcie że do tego ciężaru trzeba doliczyć ciężar dziecka i torby z niezbędnymi na spacer rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam większego problomu z wyborem wózka. Wiedziałam, że ma być wielofunkcyjny, poręczny i wizualnie ciekawy, długo nie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jako mama dwulatka
powiem Ci, że zastanów się nad następującą opcją: tani głęboki i wypasiona spacerówka. Wiem, że wszyscy nabierają się na wózek wielofunkcyjny, że Ci posłuży 3 lata. akurat. Małe max pół roku pojeździ w gondoli, potem chce patrzeć na świat (mój mi próbował wyskoczyć i odtąd jeździ w szelkach nawet pół metra). Więc taka dobra lekka (!!!) spacerówka przyda Ci się na 2 lata. A wózek wielofunkcyjny przeważnie jest ciężki. i jeszcze jedno przecież dziecku naprawdę obojętne czy jeździ w wózku za 800 czy 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teraz podobają się wózki galaxy. Są tanie i te rączki są fajne, tylko nie za duży wybór w kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×