Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczona mama

ja pierdziele co ja narobilam! ciekawe ile za to zaplace

Polecane posty

Gość zmeczona mama

wczoraj wieczorem napuscilam wode do wanny i poszlam usypiac synka, polozylam sie z nim w lozku i zasnelam obudzilam sie o 5 rano a gorąca woda calą noc leciala, kit juz z tą wodą ale martwie sie o rachunek za gaz, co najmniej 5 godzin palil sie junkers czy komus zdarzylo sie cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zalalo ci łazienki? ja kiedys wstawilam miske do wanny w pralni bo robilam pranie reczne i jak plukalam to zapomnialam wylaczyc wody. do tego jeszcze doszla woda z pralki bo waz jest wlozony do wanny... no i cala piwnica plywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ze dwie stówy wypuściłaś
ciesz się lepiej, że nie zalałaś mieszkania i sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mama
na szczescie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, nie bedzie tak zle:) jak mieszkalo u mnie 10 osob i grzane bylo tez gazem, to w najgorszym miesiacu zabulilam 800zl, a mysle ze junkers tez palil sie przez 3-4h dziennie jak kazdy sie kompal, myl naczynia itp... i tak codziennie, wiec moze z 10-20zl poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie źle.Trzeba się cieszyć ze nie zalałaś i siebie i sąsiadów.Moja mama jak tylko wstanie włacza junkers i gaśi jak idize spać czyli 6-22.Nie płaci dużo 100-140 zł/2 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to.....
Całą noc leciała gorąca woda i ty nie zalałaś sąsiadów ani łazienki? Przecież to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to..... - normalnie mogla kurkiem wanny nie zatkac!ja tez tak kiedys zrobilam na szczescie w nocy maz sie przebudzil i uslyszal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdhfgkfhgk
hmmmmmmmmmmm u mnie woda drozsza niz gaz-ale dobrze ze tak sie tylko skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka bez nogi
ciesz sie, że nie zalałaś - wtedy to być naprawde zabuliła; nie martw sie, nie bedzie tak xle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×