Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FraniaMaj

Sukienka na studniówke

Polecane posty

Gość ffdfsddzsdzsdsd
wszystkie ladne ale 4 doslownie piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfsddzsdzsdsd
tez jest bardzo ladna :) mi sie czarna najbardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfsddzsdzsdsd
ale 4 cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że 1
pierwsza bo jest taka studniówkowa a ta reszta to bardziej na inne wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dodam tyle że jeśli chcesz choć grama oryginalności to nie nr.1. co tydzień od pół roku widzę ja na kafę. za niedługo na naszej klasie powstanie fan klub. nie chciałam być nie miła. sukienka ładna ale już strasznie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak emphetepe swietnie zauwazyla szukam takiej sukienki w stylu lat 60.:) Chcialabym aby byla wygodna a zarazem ładana :)suknie z gorsetami jak dla mnie definitywnie odpadaja nie podobaja mi sie. a co do tej pierwszej to nie wiedzialam ze ona taka popularna dziekuje za informacje:p zastanawiam sie teraz nad ta 2 podobaja mi sie takze te sukienki co wkleilas emphetepe szczegolnie ta pierwsza :) kurcze ciezki wybor ...:D a studniowka tuz tuz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parisss
a moim zdaniem ta trzecia jest fajna! wyobraz sobie, do niej jakies eleganckie peep-toe takie jak te http://www.schaffa.pl/produkt402.html i np właśnie tak jak tam na zdjeciu perły i razem jest całkiem sexy oldschool'owy zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibys sie czepia
ja tam tej pierwszej jeszcze nigdzie nie widziałam, a baaaardzo mi sie podoba. I bym ją kupiła. Super jest! Nibys - na kafe swiat sie nie konczy, nawet jezeli mówisz ze juz tu ją kilkakrotnie pokazywano, to jakie jest prawdopodobienstwo ze akurat na jej studniowce ktos ją bedzie mial? A nie kupowanie jej tylko dlatego ze byla juz pokazana na kafe - głupota. Piekna jest, strasznie mi sie podoba, kupuuuj :D Tą czerwoną. Ale czarna tez w sumie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/search.php?new_form=1&string=EMPIRE+WAIST&search_type=1&closed=1&category_radio=1&order=t&st=gtext&p=1 do mnie przemawia to ostanie dwa miesiące(tak daleko sięga archiwizator allegro) ponad 80 osób kupiło na samym allegro. o ile pamiętam jest tam już od roku więc zakładam że zakupów było przynajmniej 300 pamiętam tez topiki gdzie dziewczyny pisały że widziały po kilka dziewczyn na weselach w tej sukience. ok jedna jeszcze przejdzie ale jak by miały ja 3/4 dziewczyny to myślę że autorka mogła by sie poczuć głupio. a przy tej sprzedaży i popularność, bo nie twierdze że sukienka jest brzydka wręcz przeciwnie ładna, istnieje na to szansa. a nikt mi nie wmówi że na studniówce każda z nas nie chce sie poczuć wyjątkowa. każda z nas chciała być w tym dniu księżniczka w ślicznej sukni z księciem jedyną i nie powtarzalną itp. ja chciałam taka być pamiętam że koleżanka z klasy miała prawie identyczną sukienkę nie było tragedii jednak nutka złości i nie zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×