Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml 6 - 1000-56000 mIU/ml Mieścisz się w tym pierwszym przedziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś się nie martwiła to powtórz to badanie pojutrze, jeżeli poziom się przynajmniej podwoi to wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... nie będe jak wariatka latać i powtarzać ,.. już lepiej moze zrobić test za 2 dni i bedzie ciemniejsza krecha :) Czyli teraz co? Folik i zdrowy tryb życia :D ... ?? Do tego zapisze się do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka dziękuję :* ... jesteś KOCHANA !! jak wracałam ze szpitala to myślałam o Tobie, że Ci to napiszę :) marzyłam o tej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i tak:) No teraz się pilnuj...przyszła mamusiu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałam, że bedzie ok:) Wytrzymasz do Walentynek, żeby mężowi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadeleineK ... faktycznie też ost okres miałam 7stycznia... ale Tobie spóźnia sie 6dni a mi tylko 3 :D ... jakby nie było mamy podobnie :) ... :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wie :D hahahahahaha nie mogłam wytrzymać... powiedziałam :) był ze mną w szpitalu :) Cieszy sie tak jak ja :D Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do gina idź gdzieś dopiero na koniec lutego, wcześniej będzie miał problemy ze stwierdzeniem ciąży:) A tak to już na usg będzie coś widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mam czasami lekkie bóle miesiączkowe ... ale bardzo lekkie i rzadkie ... jednak są :o obawiać się tego czy to normalne ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko wyjaśnij mi jeszcze jedno... Niby jak okres ostatni wystąpił 7 stycznia to powinien być 5-ty tydzień ... Dlaczego więc jest dopiero 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz wklejam Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml 6 - 1000-56000 mIU/ml to niekoniecznie 3 tydzień, może być też początek 5, zobacz że piąty zaczyna się od 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bo troche mnie martwi to ze 3 dni po NIEspodziewanej @ ... ze 3tyg po owulacji a wynik taki malutki... czytałam że dziewczyny miały ponad 100 w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego radzę Ci iść pojutrze i zrobić raz jeszcze żeby zobaczyć czy przyrost jest prawidłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama pisałas że do zapłodnienia mogło dojść dopiero 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te bóle to raczej normalna sprawa, w pierwszym trymestrze są one odczuwalne szczególnie w terminie kolejnych miesiączek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki... ciesze się BARDZO tym co mam :) bo to już nie tylko nadzieja :D jestem szczęśliwa ... dziekuje Wam dziewczyny za wszystkie rady, wsparcie itp :* ide polezec bo jak widzialyscie poszlam pozno spac i bardzo wczesnie wstalam ... chec zrobienia testu budzila mnie cala noc :P Zmykam ale oczywiscie dzis jeszcze bede zaglądać :* Jupiiiiiiiiiiiii Muaaa !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam betę trzy razy na poczatku ciązy tylko dlatego, żeby uspokoić samą siebie, że wszystko jest ok:) do lekarza trzeba było czekać a ja niecierpliwa jestem bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderkaaaaaaa jeszcze jedno :) wyczytalam teraz w jakimś kalkulatorze internetowym że 3tydzień ciązy to OWULACJA... że nic sie nie dzieje tylko dochodzi do owulacji i pora na przytulanki :o nic juz nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo pierwszy tydzień ciąży "zaczyna się" tak jakby z ostatnią miesiączką:) Lekarzom jest tak łatwiej ustalić wiek ciąży, bo nie zawsze wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Twoja ciąża zaczęła się zanim zaczęłaś się o nią starać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Baderka*** jesteś wielka!!!! :-) Dzięki Ci kochana, bo różne głupoty mi do głowy przychodzą, a w pracy jestem i skupić się nie mogę. Uciekam popracować, pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co dziękować, jak mogę to pomagam i ...cieszę się Waszym szczęściem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... możecie mi napisać czy mogę brać no-spe ... skoro mam małe bóle brzucha jak na @ ... nie wiem ile tej nospy można i czy w ogol;e mozńa itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie woolno w ciazy zadnych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, nie bierz nic na własną rękę, najlepiej zadzwoń do lekarza, umów się na wizytę i przy okazji zapytaj o te bóle jeśli one Cię tak niepokoją:) Brzuszek w ciąży często pobolewa... Widziałam, że założyłaś nowy temat...Betę możesz zrobić w innym laboratorium i wynik też będzie miarodajny jeśli tylko beta jest robiona w tych samych jednostkach... A jeśli koniecznie chcesz zrobić drugi test to zrób, jeżeli kreska będzie wyraźniejsza to też ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, zerknij na październik 2008, tam jest dziewczyna, która ma podobny wynik bety jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×