Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

kamka, może nie wpisałaś tego śmiesznego hasła, ja zawsze o nim zapominam:) hej robur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Karolinki jeszcze nie ma... ta dziewczyna się kiedyś przepracuje ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Przeraża za mnie brak odpowiedzialności i kompletna beztroska niektórych lekarzy:( Wlaśnie jeden taki gnojek nastraszył moja bratową, która jest w 5 miesiącu ciąży, że z dzieckiem może być coś nie tak...Dopatrzył się niby wielowodzia i czegoś tam jeszcze a na koniec wizyty jak gdyby nigdy nic stwierdził, że może to być tylko błąd pomiarów, bo jego usg nie należy do najnowszych...normalnie szlag człowieka trafia...szkoda słów:( no i Ty robur też widzę masz złe doświadczenia... Mam nadzieję, że trafisz na jakiegoś lekarza przez duże L, który będzie mógł i chciał pomóc:) Ja swojego czasu tez miałam za wysoki testosteron, przez pół roku brałam diane i się uregulowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka, poczekaj może jeszcze kilka dni i zrób test raz jeszcze albo może od razu betę to wtedy nie będzie już wątpliwości:) bo skoro owulację miałaś niecałe dwa tygodnie temu to może tak być jak piszesz... Livka, Twój mały przesypia już całe nocki? Robur, fajnie masz z tymi feriami, to jedyny plus tego zawodu:) (z mojego punktu widzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie budzi się ale tylko raz w nocy - nakramię go i zaraz zasypia i śpi już do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka to daj znać jaki wynik, zajrzę jak będę w pracy:) a okres już powinnaś dostać? Wiem, że o tym pisałaś, ale za dużo by szukać:) Fajnie masz livka, moja jak była całkiem malutka też tak ładnie spała, ale gdzieś tak od 4 miesiąca trochę jej się poprzestawiało...Dla mnie te jej pobudki nie są wcale takie złe, bo już przywykłam, najgorsze, że jak obudzi sie koło 3-4 to nie mysli o dalszym spaniu tylko chce się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robur5
Idę za chwilę spać,bo ledwo stoję na nogach po 7 godzinach w pracy.I jak tu zajść w ciążę przy takim obciążeniu godzinowym, w samej pracy państwowej mam 32 godziny,nikt mnie nie pytał o zdanie tylko mi wpisał dodatkowe dwie klasy do planu i mam się cieszyć (jedną mi wcisnęli jak byłam na zwolnieniu w ciąży i nie miałam nawet jak się bronić).Jak przyszłam do domu (wyjątkowo dziś nie mam żadnych kursów popołudniowych),to zagrałam z dzieckiem w 2 gry i prawie zasnęłam na dywanie.Dzieciaki teraz przed feriami to istne diabełki.Jutro najgorszy dzień, 7 godzin, jakoś wytrzymam z ostatniej lekcji się zwolniłam,bo idę na konferencję metodyczną. Macie rację,te ferie to jedyny plus zawodu nauczyciela,czekam na nie jak na boskie zmiłowanie, może w trakcie ferii w spokoju zajdę w ciążę po wizycie u lekarza.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka trzymam mocno kciuki :) napisz co i jak... Baderko jestem zapisana do Gina na 13-tego środa ... Licząc od ost. @ czyli od 7 stycznia będzie to dopiero 6 tydzień. Tak ??? Nie wiem czy dobrze to liczę :P Nie za wcześnie na gina? Czy tak akurat ? Co myślisz ? ..i Wy dziewczyny co myślicie ? W jakim czasie Wy idziecie na pierwszą wizytę ? Może już byłyście :) piszcie ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kinga, i co tam robiłas kolejny test? Może byc trochę za wcześnie, żeby zobaczyć serduszko na usg...wiec nie martw sie jak nic jeszcze nie bedzie widać. Ja byłam u gina 13 listopada, a okres mialam 26 września i wtedy było juz widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale chyba mimo to warto iść co ? Czy gin NIC mi nie powie ?? Czy cokowilek zobaczy i o czymś poinformuje ?? Testu nie robiłam ... mnie chcę dać się zwariować :) @ nadal nie ma ... za to dużo białej wydzieliny ... piersi nadal tkliwe ... czuje się swietnie tak więc chyba wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, pewnie że warto iść, wcale nie musi byc tak, że nic nie będzie widać:) Lekarz załozy ci karte ciązy i będziesz pełnoprawną ciężarówką:) mi ta biała wydzielina towarzyszyła przez cała ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kinga:) czuję się raczej dobrze tylko dzisiaj tak sobie.... jestem wściekła na męża, ale to już inna historia... Co do pracy to niestety narazie nie mam wyboru;) A co tam u Ciebie jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Karolcia, jeśli to Cie pocieszy to mój mnie dzisiaj też wkurzył:( Jak tam u lekarza? Pisz szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Black
Mam takie pytanie. Czytałam ze w czasie ciazy moze wsytepowac niby okres. czy mimo tych krwawien testy wykarza ciaze?? Bo obawiam sie ciazy, poniewaz mam male wybrzuszenie nad spojeniem (bylby to 3 miesiac), ale robilam testy. 1- tydzien po ewentualnym zaplodnieniu, 2 - w dniu spodziewanej miesiaczki, 3 -jakies 2 tygodnie temu, 4 w środe rano. wszystkie negatywne. mam krawienia jednak sa one jakies skape, choc o kolorze zywej czerwieni. Temperatura w dniu miesiaczki spadł mi do 36, 6. nie mam mdlosci, zachcianek itd. Niepokoi mnie jedynie to wybrzuszenie. czy jest mozliwe bym byla w ciazy. Prosze o odpowiedzi osoby znajace sie na rzeczy. Z gory serdecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzięki niemu idę dopiero w poniedziałek.... mój kochany mąż miał dzisiaj wypadek samochodowy... i ze złamaną ręką i podejrzeniem wstrząsu mózgu trafił do szpitala... (ale wszystko będzie ok)i jestem na niego tak zła, bo to już drugi raz a to wszystko przez to, że "musi" jeździc z zabójcza prędkością w środku dnia w zatłoczonym mieście... ehh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Karolina przykro mi bardzo...a Twój mąż powinien dostać solidne lanie, że naraża Cię na taki stres. Ja w rodzinie tez mam takiego rajdowca, który jeździ jak szalony-piszę o moim bracie, ostatnio dostał kilka mandatów i trochę się uspokoił... Majka, a czemu ty nie poszłaś jeszcze do lekarza? To już trochę trwa i to raczej nie ciąża, a jakies zaburzenia. w 3 miesiącu jeszcze raczej nie ma brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj jeden wariat prawie przejechał na pasach:( dobrze, że Dominikę zdążyłam wepchnąć na chodnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała to złote dziecko w ciągu dnia, gorzej w nocy:( Dzisiaj wojowała od 2 do 5, ledwo co zasnęła to musiałam ją budzić:) Ostatnio wrzuciłam kilka fotek na bobasy jakbyś chciała zerknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×