Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chińska róża

____Czy to już okres?- po odstawieniu____________

Polecane posty

29 grudnia wzięłam ostanią tabletkę. krwawienie z odstawienia dostałam 2 stycznia. potem po tygodniu miałam ból jajników taki jak przy owulacji. Dziś zauważyłam na bieliźnie takie jakby brązowe upławy. od razu pomyślałam, ze nadszedł okres. Ale ten okres jakby nie mógł się \"rozkręcić\". Sprawdzałam sobie w pochwie patyczkiem higienicznym i nie ma krwi tylko właśnie takie lekko brązowe upławy. Myślicie, ze to już okres? A jeśli nie, to skąd to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po ilu dniach masz już okres zwykle z odstawienia? Mi zanim sie rozkręci to najpierw mam brązowe plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już całkiem odstawiłam tabletki. krwawienie z odstawienia mialam dokładnie 3 tygodnie temu. A dziś te plamy. Zresztą już nic nie ma. W pochwie też czysto. Boże, co to było? Czy któraś z was miała takie plamienia po odstawieniu? I teraz nie wiem, czy traktować to jako skąpy okres i czekać na nastepny za miesiąc. Czy to było coś innego (niewiadomoco), a na okres czekać w terminie, czyli za tydzień (wtedy powinien przyjść planowo). Kurcze, zdezorientowana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiłaś niedawno tabletki anty, więc różne rzeczy mogą się dziać. to najprawdopodobniej było zwykłe plamienie. może właśnie masz owulację, a może twojemu organizmowi brakuje tabletek i hormonów które one zawierają. spokojnie! daj sobie czas na uregulowanie wszystkiego! a jak ci się okres będzie spóźniał, a jest duuuuża szansa że tak będzie to się nie martw od razu! jak się długo nie pojawi to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×