Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
Ja często kupuję w sklepie internetowym z odzieżą damską www.metafora.net.pl. Mają ogromny wybór naprawdę świetnej jakości ubrań, zawsze jestem zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.ootdstore.pl bardzo fajne i tanie ubrania, a do tego mają darmową wysyłkę od 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć gdzie za małe pieniądze kupisz modne dodatki. Zajrzyj do sklepu internetowego www.lavaii.pl, mają świetne torebki, szale i biżuterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wszystkich sieciówkach w galeriach jak są promocje można coś kupić tanio, tylko musisz obserwować kiedy tylko są rabaty i na prawdę można kupić fajne perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karetyn
A znacie sklep http://kufersklep.pl/ ? Ja trafiłam do nich niedawno i już kupiłam kilka rzeczy typowo wiosennych ;) trzeba wymienić szafę i naładować się pozytywie, wiosennie:) Mają ubrania bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam poczekać i po prostu kupować mniej, ale zdecydowanie lepszej jakości ubrania. Sama wielokrotnie sie na tym łapałam, ale postanowiłam, że przy odświeżaniu garderoby coś w niej zmienie. Świetnie prezentuje się nowa kolekcja odziezy ekskluzywnej od www.ankarfashion.pl i aktualnie ona jest moim celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tanie rzeczy z sieciówek to polecam outlety. Jak idziecie w rzeczy bardziej indywidualne i dobrą jakoś , to warto się w okolicy rozejrzeć za rzemieślnikami, szewcami szalikarzami itp. mają produkty z dobrych materiałów ale w przystępnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo tanie ubranie dziecięce i sporo zabawek ma portal www.okazik.pl. Ja u nich głównie poluję na okazje. Oczywiście monitoruje wiele innych portali, ale dla mnie Okazik to numer jeden, bo widać, że nie naciągają i stawiają na różnorodność asortymentu. Ulubione promocje tak szybko się nie kończą, można przemyśleć bardziej zakup. Nie ma też zawyżonych specjalnie cen i później ustawiania rabatów. Dla mnie to jednak duży wyznacznik jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubrania, to naprawdę ładne można znależć w sklepie varlesca, mają sklep stacjonarny i internetowy. Piżamy tylko na www.sweetsleep.pl . Duży wybór i ceny niższe niż na innych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlucjasss
Ostatnio kupiłam bardzo ładny, czerwony żakiet w Butiku Lavend przy Zwierzynieckiej w Krakowie (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). Ma niestandardowe zapięcie, jest dopasowany, doskonale podkreśla talię. Bardzo dobrze prezentuje się z klasyczną, prostą sukienką. W sklepie mają duży wybór klasycznej odzieży formalnej wyróżniającej się najwyższą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię robić zakupy w sklepach internetowych, wydaje mi się, że jest dużo większy wybór i jest chyba taniej nawet, mozecie popatrzeć tu np http://bluzki.damskie.net/ teraz nawet takie bluzki hiszpanki jak są modne mozna taniej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka55
Ależ oczywiście, że jest większy wybór, nawet niema co porównywać ze stacjonarnymi sklepami i zawsze można trafić na jakąś perełkę i to jednak taniej. W https://emanzana.pl/ zawsze trafię coś ładnego w rozsądnej cenie, a że często mają różne rabaty to wychodzi jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na swoje konto na vinted.pl : joanna1790 mam sporo tanich ciuszków, torebki, biżuterię itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się na ubraniach aż tak bardzo nie oszczędzać i jeśli coś jest dobrej jakości to po prostu to kupuję. Stawiam raczej na odzież ekskluzywną, którą mogę założyć nie tylko na co dzień do pracy, ale także na jakieś wyjścia ze znajomymi lub imprezy firmowe. Świetną kolekcję ostatnio znalazłam na www.ankarafashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep www.aleTuniki.pl. Mają ciekawy wybór. Można też pojechać zmierzyć rzeczy przed zakupem do ich sklepu stacjonarnego w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie tak samo jak twórczyni tego tematu. Tzn., zdecydowanie wolę kupić sobie kilka par różnych modeli butów, niekoniecznie firmowych, niż jedną firmową w tej samej cenie :) Tanie wcale nie oznacza gorsze jakościowo. Wiadomo, że buty za 40zł będą pewnie trochę "biedniejsze" niż takie za 500zł z galerii, ale na pewno nie jakoś drastycznie. Ja ze sklepu, który chcę właśnie Wam polecić, mam trzy pary : szpilki zamszowe, sandałki z diamencikami i szpilki z rzemykami - GE NIAL NE) i jestem zadowolona. Podlinkuję wam ten sklep od razu z tymi szpilkami, o których mówię, bo moim zdaniem to ich najmocniejsza propozycja, ale oczywiście rozglądać się można dalej i głębiej ;) http://waszebuty.pl/glowna/542-szpilki-zamszowe-wysokie-szare-z-rzemykami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam swoją ulubioną markę ciuchową pepe y flor. Mają sklep internetowy, więc nie trzeba ich szukać nigdzie. Mają super jakość, fajne fasony dla mamy i dla córci :) Ceny też mają brdzo przyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najczęściej robię zakupy w sieciówkach. Zazwyczaj kupuję proste, basicowe rzeczy. Jak szukam czegoś na specjalne okazje, to zawsze na www.pasujemi.pl Polecam zwłaszcza sukienki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma co oszczędzać i jeśli już zdecydujemy się na kupno jakiś ubrań to można zaszaleć i kupić cos lepszego jakościowo. Ja staram się kupować ubrania takie, w których będę mogła iśc do biura, cyzli bardziej oficjalne, coś z półki odzieży eksklizywnej - tutuaj bardzo fajnie prezentuje się oferta od www.ankarfashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kupować koszulki. Świetne t-shirty znalazłam tutaj http://allprints.pl/. Mają tam bardzo duży wybór koszulek z nadrukiem i to za małe pieniądze. Ja jestem bardzo zadowolona i często tam wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej mieć jakieś dojście do markowych ubrań w przystępnych cenach - w sklepie taka tuniczka Hilfigera czy DSquared kosztuje w setkach, ja znam miejsce, gdzie można dostać za 80, śliczne, markowe i portfel tak nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×