Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość Murianka
Mieszkałam kiedys niedaleko, ale tam z najciekawszych rzeczy był McDonald którego zlikwidowali ;) Teraz jak po markowe ciuchy to przejedź się do Fashion House na Puławką. Tam masz outletowe centrum handlowe i ponad 120 sklepów. Ciągle jakies wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kentucky Girl
A dostanę tam stroje kąpielowe? Urlop za 2 tyg. chcę coś ładnego a nie chcę byle czego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N o w o ś c i ............Nie trać czasu zajrzyj !!! Spraw sobie przyjemność z zakupów !!! Już niebawem konkurs do wygrania weekend w spa. http://baobabsklep.pl/ Jesteśmy dla ciebie ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio natrafiłam na bardzo fajną spódniczkę na wyprzedaży szafy na bezpłatnych ogłoszeniach www.e-anonse.net warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derre
Bardzo lubię kupować w sklepie http://looqlike.pl . Mają bardzo ciekawe propozycje, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie. Cały czas poszerzają swój asortyment, tak, że zawsze można trafić na cos fajnego w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murianka
W Fashion house wszystko sie dostanie. Teraz mają letnie wyprzedaze wiec warto pojechac i zobaczyć. Ja sie ostatnio obkupiłam i upolowałam kilka fajnych kostiumów za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj po polskich producentach, oni często są niedoceniani, chociaż mają fajną ofertę i przystępne ceny. Np. www.brotex.pl - fajne swetry, mam kilka i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy w niskiej cenie możemy zakupić w sieciach zwanych ciucholandami. Czasem znajdziemy perełki w niezwykle małych kwotach. Ja miałam szczęście i tak dwa dni temu na zakupach w second hendach natrafiłam na dobrej jakości bluzki i spodnie z big stara hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiak25
hmm ja zazwyczaj kupuję na różnych portalach aukcyjnych albo szukam fajnych promocji w moich ulubionych sklepach internetowych. Dla mojego męża natomiast często kupuję koszulki z tej stronki http://risardi.pl/mezczyzna/koszulki-meskie/t-shirty i zawsze jest z nich zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj najpierw szukam odpowiednich inspiracji i dopiero potem wybieram się na zakupy, żeby znaleźć konkretne rzeczy taniej. Ostatnio spodobał mi się między innymi ten artykuł o kiczu http://mag.net.pl/miedzy-ekstrawagancja-a-kiczem-czyli-miarka-przebrana/ i znalazłam w nich sporo fajnych porad co do tego, jakie ciuchy omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w tym upale to wazniejsze sa dobre okulary przeciwsloneczne, a o takie wbrew pozorom trudno. Sam znam tylko jeden dobry sklep z pozadnymi markami, www.galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowyGość
Fajne ubrania i w korzystnych cenach można kupić na http://larado.pl/ :). Tylko część rzeczy mają w większych hurtowych paczkach. Ja u nich kupuję i jestem zadowolona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie wiem dziewczyny czy zauważyliście ale ja dziś w domu oglądając telewizje zobaczyłam reklamę Veroni Mineral, w której jest informacja że pobierając aplikacje na Android, iOS i Microsoft "Veroni Style" otrzymujemy zniżkę 40% na asortyment sklepu answear Super fajna promocja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuchy, za małe pieniądze można kupić w ciucholandach, a nawet przez internet gdzie jest jeszcze taniej. Ja polecam http://odkupuj.pl sama tam sprzedaje i kupuje ubrania i akcesoria odzieżowe. Dużo osób kupuje ubrania na specjalne okazje, a potem leżą w szafie, to czemu nie odkupić od nich coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZuzaWWA, a nie wiesz czy będzie dostępna ta apka też na ajfona? bo na razie jej nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze pojawi sie aplikacja niebawem na ISO, bo teraz wiele ludzi korzysta z tego systemu. Uwazam, ze to swietny pomysl Veroni. Polaczenie zdrowia (wody) z przyjemnoscia (zakupy). Swietny duzy rabat, rzadko sie taki trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuba
No tak ale ciucholand to ciuchy uzywane, a w sklepach sa nowe. Warto korzystac z promocji, a nie czesto sie trafia promocja -40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz też pobrałam kupon od Veroni Minerale i ciesze sie ze bede mogła skompletowac moją szafe na sama jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze pojawi sie aplikacja niebawem na ISO, bo teraz wiele ludzi korzysta z tego systemu. Uwazam, ze to swietny pomysl Veroni. Polaczenie zdrowia (wody) z przyjemnoscia (zakupy). Swietny duzy rabat, rzadko sie taki trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odzież sportową zajrzyj na www.dip24.pl, a na pewno znajdziesz coś dla siebie, do tego kurier jest gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamami87
Witam :) Również polecam aplikację ''Veroni style'' ściągnęłam ją jakiś czas temu i powiem, że fajna sprawa i ten rabacik nawet spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby chodzić po ciucholandach i second handach trzeba mieć czas i nieziemską cierpliwość... Ja szanuję swój czas i wole poszperać w sklepach internetowych. Ostatnio znalazłam serwis http://odkupuj.pl/ gdzie nie tylko można kupować fajne i niedrogie ubrania ale i samemu sprzedawać! Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ja ostatnio wyhaczyłam zniżkę na zakupy ciuchów z answear.com wystarczyło tylko ściągnąć aplikację veroni style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W outletach, w takim np. fashion house macie setki marek i sklepów, również znanych światowych marek, a ceny są niskie przez cały rok, a nie tylko podczas wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×