Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe ceny za markową odzież mają na stronie mojezakupy.net. Ostatnio tam trafiłam i jak zobaczyłam zniżki rzędu 60 – 70 procent to mnie zamurowało. Z takich fajniejszych rzeczy jakie mi się tutaj udało wyłowić to sukienka Tommy Hilfiger na przykład, a takich marek to mają prze potężnie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, niedrogie rzeczy kupisz w second handach. Możesz też szukać na jakichś grupach wymiankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restsaa
Najpiękniejsze sukienki jakie mam w szafie kupiłam w sklepie pod adresem http://lejdi-sklep.pl. Lejdi to mój numer jeden wśród internetowej oferty, który bardzo często odwiedzam. Transakcje przebiegają sprawnie a zamówione ubrania są zgodne z opisem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie ostarnio buty i kurtkę na jesień i obkupiłam dzieciaki na zimę w Nico w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ains9090
Najlepiej na https://emanzana.pl/, mogę powiedzieć, że jestem stałym bywalcem i śledzę na bieżąco wszystkie ich nowości i wszystkie promocje, dzięki temu moja garderoba zawiera wspaniałe i niepowtarzalne ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszukuję sobie hurtownie odzieżowe, które dopuszczają sprzedaż detaliczną. Zwykle można kupić różne ciekawe ciuszki po niewielkich cenach. Moje ostatnie odkrycie to http://sosimply.pl/ Ładne i tanie ciuszki i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas wyszukuję wyprzedaży i okazji i od tygodnia publikuj,e je na stronie: https://dladzieckataniej.pl/ Są to aktualności dot. wyprzedaży, dobrych cen produktów/ubrań dla dzieci + zestawienia cenowe różnych zabawek, moze się przyda, zaglądajcie:-) obecnie w promocji kilka sklepów z fajnymi ciuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artkaa
ja jakoś wlasnie przez neta to nie bardzo, wole dotknąć, przymierzyć, pomacać. i faktycznie w NICO jest w czym przebierać, a to że jest dużo kas to jak na taka wieelką powierzchnię nie odczuwa się kolejek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettssa
Ubrania sportowe dla kobiet, obuwie (głównie Nike i Adidas), akcesoria treningowe (świetne ergonomiczne kosmetyczki) masz w sklepie gymhero.eu. Marka Gym Hero jest dość znana. Trafiłam do nich przez Facebooka, kilkadziesiąt tysięcy polubień, sporo zdjęć kobiet, które na co dzień chodzą w ich kompletach. Legginsy po prostu mistrzostwo świata, a nowa kolekcja to już w ogóle. Dużo też mają akcesoriów z motywującymi napisami. Praktycznie wszystkie ciuchy łączą się w graficzne kolekcje, więc można stworzyć własny styl na siłowni. Pod względem jakości najlepsze ubranie sportowe, jakie kiedykolwiek miałam, a ćwiczę od pięciu lat regularnie. Uważam, że sklep bardzo dobrze podchodzi do prezentacji produktów. Wiele modelek możesz obejrzeć, chociażby za pośrednictwem lookbooka, Instagrama, Facebooka. Sporo pozytywnych komentarzy. No i polska produkcja, więc pewien patriotyczny plus się pojawia przy zakupie. Jak chcesz to się zgadamy na priv i ci podeślę zdjęcia. Pokażę ci jak wygląda w ich ciuchach. Przekonasz się od razu, że warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy się jak najbardziej. Ceny prosto od producentów a dodatkowo specjalizujemy się w krótkich seriach, co uatrakcyjnia zakupy naszych produktów. Jakość naprawdę dobra - jak to mawiają blogerzy ubierający się u nas: mega ciuchy! :) Najlepiej jednak sprawdzić i się przekonać: http://factoryprice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Witam serdecznie, Pierwszy raz piszę na kafeterii, chociaż zdarzyło mi się sporo tematów dogłębnie przeglądać, ale bez udzielania się :) Ja chciałam polecić swój sklep z odzieżą głównie używaną. Od dawna tym się interesowałam i potrafiłam odnaleźć różne modowe perełki :) I tak małymi kroczkami z pasji przerodziło to się w sklep. Małymi kroczkami staram się go rozwijać i mam nadzieję, że się szybko rozrośnie :) Co można u mnie znaleźć? Odzież damską i męską, dużo markowych rzeczy w cenach już od 10 zł :) I zdecydowanie nie wycieruchy i podarciuchy, ale rzeczy w bardzo dobrym i idealnym stanie, dużo rzeczy typu Hilfiger, Adidas, Nike, Atmosphere, H&M, Zara i dużo dużo więcej :) Zapraszam tutaj: www.bellezza.sklep.pl :) Na wszelkie pytania chętnie odpowiem, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje eleganckie markowe ciuszki www.welafashion.pl outlet ale oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinstt
Miałam trudności w odnalezieniu luksusowego zestawu odzieży do chrztu dla córki. Głównie chodziło o buciki. Z rodziną w końcu zdecydowałam się na zakup w sklepie http://celebrity-club.pl. Wybraliśmy przepiękne białe sandały. Wcześniej bardzo długo przeglądałam aukcje online, porównywarki cenowe, inne sklepy, ale na coś naprawdę wyjątkowego trudno trafić. Polecam ten sklep tylko osobom, które wierzą w jakość i światowej klasy projektantów. Ubieram córkę w sposób luksusowy od najmłodszych lat, bo mogę i uważam, że rodzic powinien od czasu do czasu bardziej zainwestować w pociechę, żeby poczuła się wyjątkowo wśród rówieśników lub na ważniejszych uroczystościach. Sklep świetnie doradza, znają się na rzeczy, wysyłka bezpieczna w cenie produktu, nawet za pobraniem, więc klient w zasadzie niczym nie ryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola6666
Outlet i tylko outlet. Fajne, oryginalne, nowe i w dodatku tanie...;) W porównaniu do cen producenta.. Do biura kupuje na www.welafashion.pl - jakościowo mi pasuje większość towarów to wiskoza. Nosi się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka212
Moje drogie Panie ostatnio odkryłam super sklep z dobrymi ciuchami w dodatku za nieduże pieniądze :) Zamawiałam już sweterek i bluzę i świetne jakościowo ciuchy, zajrzyjcie może też coś znajdziecie dla siebie http://romaboma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simika
no moim zdaniem jest wiele miejsc z fajnymi ciuchami. ja ostatnio kupiłam ładne ubrania i do tego markowe w nico pod Poznaniem. wielkie miejsce, super ubrania..kurcze szkoda ze bliżej mojego domu to nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało mnóstwo pięknych perełek dostać w sklepie www.PasujeMi.pl , sprawdź sobie ich ofertę, nieraz można trafić na takie wyprzedaże, że głowa mała :) Jeszcze teraz się zbliża czarny piątek... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczol
Zapraszam Cię na witrynę mojego nowego sklepu internetowego: mocnyciuch cupsell pl Znajdziesz na nim m.in. koszulki, bluzy i akcesoria, które świetnie nadają się na prezent. Towar jest z materiałów najwyższej klasy i w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałaś kiedyś z tzw. porównywarek cenowych? Jeśli nie, to zajrzyj koniecznie do serwisu CoZaCena http://www.cozacena.pl/ Jest genialny. Polubiłam zakupy online. Ostatnio dorwałam płaszcz i buty na zimę w naprawdę super promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8989
Ja lubię kupować na mojezakupy.net. Rzeczy są znanych marek, więc są nieco droższe niż ciuchy no name, ale nigdzie nie kupi się markowych ciuszków za taką cenę jak w tym sklepie. Można upolować prawdziwe perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×