Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chińska róża

____Pytanie do mam przedszkolaków_____________

Polecane posty

moja siostrzenica chodzi do przedszkola. Gdy dzieci sa szykowane do leżakowania, to normalnie sa ubierane w pizamy i śpią pod kołdrami. Ale zastanawia mnie to, ze dzieci sa rozbierane do naga, nawet z majtek i dopiero piżama. Ostatnio mój szwagier poszedł po córeczkę do przedszkola, a tam dziecko jakieś było ubierane po spaniu i było całkiem gołe. Moze to dlatego, ze dzieci się nieraz moczą i żeby potem założyć im suche majtki. Ale szczerze powiedziawszy nie podoba nam się to. Moja siostra zastanawia się, czy powiedzieć, zby nie rozbierali małej do naga, tylko do majtek. Co o tym myślicie? Jak jest w przedszkolach waszych dzieci? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka na całego
Mysle,że chodzi tylko o wygode.Ale jeżeli jej to nie odpowiada to jak najbardziej powinna o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie uważacie, ze to troche niewłaściwe? owszem, to jeszcze dzieci, ale przeciez przychodza rodzice, zreszta same dzieci patrzą się na siebie. No nie wiem, moze jestem przewrażliwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiM
chodzi o przedszkole czy o zlobek? u nas w przedszkolu nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze uwage na takie cos zawsze mozna zwrocic do pan wychowawczyn, mysle ze odniesie to pozytywny skutek. a czego dzieci pozbawiane sa bielizny, to przyznam ze nie mam pojecia choc pracuje w przedszkolu...u mnie w pracy dzieci spia w pizamach, sa w nie przebierane ,a le bielizne (majteczki) maja zostawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
Ja też pracuje w przedszkolu ale nie ma czegoś takiego żeby dzieci były rozbierane z majteczek. Rodzice powinni porozmawiać na ten temat z wychowawczynia na zebraniu. U nas dzieci w razie jak któreś sie posika to mają zapasowe majteczki w szatni na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko było przebierane w piżamkę, ale majtki zawsze miało zostawiane na sobie, inne dzieci też, nikt nie rozbierał dzieciaków do golasa, jeśli chodzi o możliwośc posikania, to z reguły dziecko musi mieć w swojej szafce zmianę bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok zurawinowyyy
a w jakim to miescie bo u mnie robia tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w przedszkolu, u nas dzieci nie maja sciaganej bielizny, nigdy o tym nie slyszalam aby w innych przedszkolach byly takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam stare czasy jak chodzilam do przedszkola. Wszyscy przed lezakowaniem szli na siusiu na golasa, a potem do pidzamek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×