Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szcztek

jaja jak berety w Tych serialach czyli

Polecane posty

Gość szcztek

Wkurza mnie to,że puszczają seriale dla nas dorosłych a to sa bajki które powinny leciec po teleranku chyba: Same niedorzeczności a my naiwniacy to oglądamy i ja tez oczywiście. Moda na sukses i sex Brook z każdym i oczekiwanie kiedys sex będzie Brokk ze Stefani..To jedna wielka szopka dla osob które nie myślą głową...które wogóle nie myslą. Tu myśleć nie trzeba. Pierwsza miłośc:niedorzeczności i urwany watek Pawła i tego ducha ,który z nim tam był. ucinają wszystkie watki, nie ma kupy w tym.A moze to jest wielka kupa? Majeczka nieskazitelna z błyszczykiem na ustach i w szpileczkach..za co oni zyją? mozna chyba zyc powietrzem. Emilka męzatka a wyjdzie za mąz pewnie za patryka......pracując w kawiarni jest duzo roboty a kinga ma czas na niewidomego, na synka, na dom, na księgowanie, na zamawianie towaru, na podawanie posiłków klientom... No i związek z niewidomym który sam sie obsługuje, prowadzi audycję, mieszka ..no bardzo ciekawe.....i Kinga zakochana po uszy.Nierealne. Totalnie nierealne. No i ukochany ginekolog bartek w związku z prostytutką, boskie. Artur-wieczny lowelas.....bez komentarza. nasz bez emocji Tereska, tak samo sie wścieka, tak samo cieszy, tak samo reaguje na rózne kłopoty.Denna jest tak bardzo ze w między czasie jak ten serial leci to sobie włosy z nóg wyrywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
mnie interesuje w Pierwszej Miłości, jakim cudem Przemek może SAM prowadzić audycję radiową, a konkretnie jak wybiera sobie piosenki z listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjkg
szcztek zapomniałaś jeszcze że kinga ma czas na studia i to medycyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
kinga psychologia- majeczka medycyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaaaa
watek bartaka-ginekologa i prostytutki z bialorusi jest dobry:Phehe a slyszeliscie ze Aska z mjm bedzie mila romans z ojcem kingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjkg
a oto streszczenia - ups... myslałam, że obie są na medycynie, ale często tego nie oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
spoko, psychologia to też dość ciężkie studia; a one to się uczą chyba tylko relaksacyjnie...w nielicznych wolnych chwilach...;) a kiedy mają zajęcia? Chyba korespondencyjnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcztek
kurcze mają głowe do wszystkiego- pamietają kiedy zapłacic czynsz, kiedy energię, kiedy czesne, a kiedy trzeba iśc do dentysty, pamietaja ze brakuje papieru toaletowego i ze trzeba dokupic cukru, pamiętaja ze były umówione z kominiarzem i ze to i owo.a w tym wszystkim czas na plotki, na rozmowie o niczym, prowadzenie kawiarni, zajmowanie sie Tomkiem, a tak naprawde tomek wogóle nie choruje, nie sprawia kłopotów, ma ubranka i jedzenie, ciekawe kto mu to kupuje. Kto nim sie zajmuje jak tereska niepokalana jest w pracy? i te studia, kolokwia, wiedzą co i kiedy, mają szas na nauke, a Emilka z głąba wyrosła na laskę która nagle na pamięc cytuje ksiązki...i pewnie Patryk sie z nią ożeni mimo ize emilka nie ma jeszcze rozwodu z imbecylem. Kwestia prostytutki i ginekologa jest taka mdła jak sama bartek w tej roli. On i ginekolog.taaaaaa i ten bartek poco mu to urządzenie którym sie osłuchuje serce? przeciez to nie sprzęt gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrocLove
hehe ten serial to zenada,najbardziej mnie smieszy artur ze swoja nowa fryzura ktora uwydatnia jego zniekształcony łeb. jestem z wroclawia gdzie kreca ten serial, juz spotkalam tego mlodego smroda nie wiem jak mu tam i starego kingi. jakbym spotkala artura to chyba bym mu sie zasmiala w twarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrocLove
a serial jest nieciekawy,watki sa slabe,obsada godna politowania. to zdaje sie najgorszy serial jaki znam,poijajac takie pierdy jak swieta woja,graczykowie itp itd bo to tez zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
a widzieliście jak Majeczka robi striptiż po śniadaniu zaraz? ja sie tym serialem nie podniecam, ale oglądamy z bratem i się nabijamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcztek
jak leci serial nie oglądam go tak dokładnie, wole umyc glowe, posprzatac i wystarczy ze słusze teksty i wiem kto z kim rozmawia. Teresa to tak mdła aktorzyna ze nawet nie potrafi gra- udawac emocji krzyczec, płakac, byc smutna.Wszystko na jedno Kopytko- tak jak jej nazwisko:) A moda na sukces to wspaniała bajka. uwielbiam patrzec na Brook jak robi z siebie dziwkę los angeles i kibicuję jej bo cos czuję ze bedzie uprawiac ze stefą sex:)))) czekam na to. To prawda ze tejlor umrze? tak piszą. i ta shill.z czego zyje?gdzie pracuje? kiedy płaci rachunki, robi zakupy?... i Eryka.jej słodka nieskazitelna córka która ma taką pracę która polega na siedzeniu w czystych prostych włosach i rozmowach z rickiem. dzieckiem zajmuje sie pewnie inna nania.To poco im ta cała eryka? no tak to taka bajka więc cos musi sie dziac, Rick jeszcze nie wywalił jej z domu potym jak go uwodzi celowo. I poco tam sypia? ma swój dom przeciez.boze jakie to durne. i ten dicon co go wygnali i nagle córka z matką beda poodzone. Nigdy matce bym nie wybaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcztek
nie widziałam majeczki bo szkoda było mi czasu...bleee mój mąz mówi ze ona nie tańczyła tylko starała sie ruszac biodrami i to wcale nie był taniec.....jak kaczka wygląda. Słyszałam ze na planie wyszła zapalic i fan stali i do nich"co sie tak gapicie?myslicie ze jestem ta pustą blondynką z serialu? to sie mylicie". Nie pasuje mi do niej styl agresorki, imprezowiczki palaczki.paląc szkodzi urodzie a ladną ma cerę- czyzby nie wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrocLove
mody na sukces nie oglada,nudzi mnie. pierwsza milosc jest przynajmniej glupia i jest sie z czego posmiac. a striptiz majki byl polewkowy jak wyskoczyla ta klucha,ona w ogole talii nie ma;) ale na miejscu pawla to bym sobie dala spokoj z takimi prpozycjami,dziewczyna tanczyla w burdelu i to jest taki powod do dumy?;) co za zryta bania a co do teresy to faktycznie jest taka nudna,ciagle te same miny strzela.kiepska aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
ale kurczę, to było zaraz po śniadaniu, słońce daje po oczach,a ona w jakims smiesznym szlafroczku, przeiwązanym sznurem wyskakuje i ... i no właśnie co.. bo chyba nie tańczy?:D tata też miał z tego ubaw, bo zmusilismy go z bratem do oglądania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrocLove
hehe i te krowie ruchy;) w ogole ciagle sobie teraz puszcza muze do sprzatania gotowania i macha tym zadem w swoim klapeczkach,ktorymi tak klapie ze fuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
no właśnie,ja pytam: kto normalny chodzi w szpilach po domu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrocLove
ona i kinga łaza w klapkach na szpilach po domu chyba dlatego ze sa takie male i chca zeby je w ujeciu bylo widac;)albo to za co oni zyja...maja fajne duze mieszkanie,nawet jak ten szambonur nie mial pracy to tez bez krepacji tam mieszkali.szkoda ze nie ma dziadka antoniego on w ogole byl jakis niedojebany fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcztek
antoś zmarł?nie pamietam pogrzebu.a co z imbecylem od emilki? a ten patryk jako angllik jakos zbyt duzo polskich przysów,gadek ,docinek zna..powinien miec kłopoty ze słowami a potrafi dowalic jak polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
no tak sobie teraz,robiąc sniadanie, pomyślałam:P Swoją drogą też zawsze się zastanawiałam skąd oni mają kasę żeby tak wygodnie żyć. Majka,owszem dostała jakieś pieniądze, ale Dom dziecka założyła i dużo pieniędzy poszło w remont, Pawełek w Straży napewno kokosów nie zbija, tym bardziej,że on wiecznie na urlopie :P Co? z Odsetek tak ła dnie żyją? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
Patryk to ogólnie śmiech na sali.. i ten jego akcent;d A zna przysłowia itp bo zdolniacha i si eszybko uczy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
antoś raczej żyje, tylko go nie wiedzieć czemu nie pokazują ;) haha no ewolucja Emilki- coś na wzór filmu "Edukacja Rity"- widzieliście? ;) I ten striptiz Majki, żenada... Tatiana zamiast powiedzieć ukochanemu że ją ktoś szantażuje, woli wrócić do "zawodu" echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefg....
co za deb*** piszą scenariusze??????? jeśli biora to ze swojego życia to POGRATULOWAĆ:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
Wyedukowana Emilka zaczęła uzywać trudnych słow z zwrotów, które zapewne sama nie do końca rozumie:P A Tatiana wraca do zawodu z dobrego serca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcztek
tatiane juz chciałam lubiec ale jest durna i nie wie co robic. Powie bartkowi- bartek wezwie policje i policja rozprawi sie z szantazystą.Potem bedzie miała kłopoty albo nie. 2 rozwiązanie dac 80 tys i zyc w biedzie:))ale skąd ona tyle kasy ma? ja pracuję legalnie,żyję, opłacam i nie mam nic do zaoszczędzenia. 3. isc na spotkanie z senatorem i powiedziec ze odeszła z zawodu i była szantazowana i ze niechce juz tego robic bo kogos poznała- mysle ze senator by zrozumiał i wypusciłby ją. 4. oddac sie i wrócic do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka serialu
5.bzykanc sie z dziadzią antnonim,zrobic striptis razem z majka w knajpie kingi dla slepego a potem uciec ze starym kingi,starym podrywaczem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i u mnie wszyscy oglądając pierwszą miłośc maja niezłe polewki :P ale [tak jak już pisałam w innym temacie] -> najlepsze są wszechobecne klapersiki-obcasiki majeczki... rzygać już nimi można poprostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedusia
majka ogląda ten serial i stwierdza-ale moja rola jest denna, dlaczego każą mi stukac w klapeczkach i spac w błyszczyku, dlaczego mamy takie puste dialogi.Ona sama sie śmieje z tej słodkiej blondynki i stwierdziła tak"zeby tylko nudzie na serio mnie tak nie odbierali i nie uwazali ze jetem taka pusta i mdła, oc by tu zrobic,..wiem,zaczne palic byc wesołą imrezowiczką i udawac luzare, i niemiłą babke". Tak tez robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula_
ach , ale wczoraj miło sie oglądało odcinek bez obecności Pawełka i Majeczki :D co prawda ., jest z nich ubaw , ale czasem mnie wnerwiają i to nieziemsko :P a ja słyszałam, że Tatiana ma niedługo zniknąć z serialu...? ma wrócić na stałe na Białoruś .... prawda to? :( a tak w ogóle, to wkurza mnie, że oni z Bartkiem tylko gadają i cmokają się jedynie na dzień dobry i do widzenia :o to jest takie nieżyciowe :P Ach i jeszcze mam pytanie. czyż nie jesteście oburzone, że Mikołaj krawczyk - czyli Pawełek został nominowany do telekamer w kategorii aktor? toż to hańba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza pani.. z klanu.. stanislawa? boższtymój wrRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×