Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szcztek

jaja jak berety w Tych serialach czyli

Polecane posty

hehe też smialam z tej całej weroniki - nie zna ang a taka obyta babeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Mareczek chyba jeszcze wtedy na budowie robił, nie? :D :D ręce se ubrudził, dobrze że go Rysio z Klanu nie widział :D :D kurczę a ja dzisiaj nie obejrzę serialu...jak ja potem złapię o co chodzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaa
po stokroć porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Niby oglądam "regularnie" (może jak odkurzam to nie słyszę :P) ale ktoś może mi wytłumaczyć, skąd teraz Pawełek znalazł się w prosektorium? Co on tam w ogóle robi? Wczorajszy wypadek ślepego był po prostu... niesamowity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj obejrze sobie powtorke o 14 bo wczoraj nie oglądałam to znow bedzie 45 minut smiechu:D:P macie racje serial 1 klasa szkoda ze telekamery nie dostał:P ale przynajmiej pawełek sie załapał na nominacje na najlepszego aktora:O to dopiero porazka wieksza niz ten cały serial, a klapania klapeczkami majeczki nikt nie docenil:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawuniaaa
haha klapeczki majki rzadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ill pawełek zapiernicza w prosektorium bo pomaga mariuszkowi dlug spłacic za te skradzione płyty:O a majeczka nie wiem ze pawelek myje trupy tylko ze gdzies przy remontach robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadza jak zawsze:D zapomnialam dopisac ze speca od fryzur tez maja chyba najlepszego w Polsce bo jak patrze jakie Kinga ma fryzury co chwile to az mi jej nawet żal:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to już wiem co i jak, dzięki :D Wczoraj ta cała Kinga fajnie wyglądała, ona ogólnie (nie w roli, tylko jako osoba) jest tam najnormalniejsza, nie licząc fryzur. Ale wczoraj wyglądała fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie jeszcze rozwaliło, to jak Patryk-Hamerykanin czyta... w języku polskim! O jaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_
ill_ Patryk jest z pochodzenia Polakiem , to niby dlaczego miałby nie umiec polskiego? moze się uczył.. ojejku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_
w ogóle to od Patryka wara 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×