Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła_Mama

W JAKIM WIEKU PIERWSZA CIAZA?

Polecane posty

no nie mów że nikt nie zauważa. ja na pewno widzę ale jeśli coś nie jest do mnie skierowane to nie odpisuję. pisz częściej i już!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
ja nie chce duzej roznicy wieku miedzy dziecmi, widze jak jest u mojego mezczyzny, ma siostry duzo starsze i nie bardzo sie z nimi dogaduje, ja nie mam rodzenstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z każdym z rodzeństwa (siostra młodsza o 1rok i 8 miesięcy, brat o 11 i brat o 18 lat) mam doskonały kontakt! pomimo że mieszkam 250 kilometrów od nich, codziennie gadamy przez telefon i co najmniej raz w miesiącu jestem u nich! cudownie jest mieć takie rodzeństwo jak ja :) mamani - gratuluję kolejnej ciąży! i zyczę szybkiego skończenia tych potwornych mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
wlasnie wczoraj bylam na badaniach, mam problemy z tarczyca, ale mam nadzieje ze wyniki beda juz lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka popieram Twoj plan:) tez bym chciala tak,tylko moze trzecie dzieciatko nie tka pozno...tylko najpierw do 2 lat roznicy a potem moze z 3? fajnie by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka dziekuje :) moze u ciebie to inaczej bo jestecie troche starsi. moja siostra ma niecale 12 lat i czasem nie mam do niej cierpliwosci... to trudny wiek dla dzieci bo to juz nie do konca dziecko a jeszcze wcale nie dorosly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika - wiem mój R teżtroszkę się boi tak późno, zwłaszcza że między nami ponad 7 lat różnicy wieku jest i on mówi że stary już będzie :P ale ja nie wiem czy wcześniej dam sobie radę z trójką maluchów. na razie to plan jest, zobaczymy czy mój organizm się nie zbuntuje i będzie mi dane zajść w ciążę, a potem urodzić dziecko. to wcale nie jest takie proste. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj 12 lat brrr, tak jak mój średni (rocznikowo 13), bunt, bunt i jeszcze raz bunt. ale jak narazie, mnie słucha. jak mama nie daje sobie z nim rady to mnie prosi o interwencję i jakoś sobie gadamy i swoje tajemnice mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek na kapciuszki
ja na pewnio nie chcę takiej dużej przerwy między dziecmi miec - 10 czy 11 lat znam parę rodzin z takimi konstelacjami i to najmłodsze dziecko jest samo sobie, rodzice juz nie mają tyle energii do wygłupów co mieli w przypadku starszego rodzeństwa, a rodzeństwo juz ma swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo, każdy wiek jest dobry. Zarówno młoda mama ok 20-22 lat jak i starsza 30-32 lata może mieć dwójkę dzieci, nieźle sobie radzić i cieszyć się macierzyństwem. Kwestia gotowości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe plany planami a jak sie okaze ze beda blizniaki albo trojaczki? :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
Chciałabym w czasie studiow ale nie wiem czy sobie poradze. jak wy sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ucze zaocznie. w weekendy maz zajmuje sie mala a jak cos mu wypada to mala jedzie do babci... mysle ze po 2 porodzie pierwszy miesiac w szkole sobie daruje zeby zostac z maluszkiem i troche dojsc do siebie a potem bedzie tak samo tylko maz bedzie musial radzic sobie z 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
hmm teraz tez mysle nad studiami...jestem teraz na studium zaocznym rocznym ale od pazdziernika chce isc na 5 letnie studia i własnie nie wiem czy zaoczne czy dzienne...mozna sie przeniesc z dziennych na zaoczne i kontynuowac nauke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dziecka w trakcie studiów. no cóż u mnie na roku dwie dziewczyny urodziły na 2 roku, kolejna na 4. teraz kończymy razem na 5 :) piszą pracę magisterską. dodam że studiujemy dziennie. po prostu trzeba sobie dobrze z mężem/partnerem sprawy poukładać. może i dziadkowie pomogą? ale jak nie to zawsze można zaocznie szkołę zrobić :) wg mnie dziecko w niczym nie przeszkadza, a im więcej zajęć masz tym więcej czasu na wszystko - taki paradoks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo mozna. tylko tam sa jakies róznice programowe i trzeba to posprawdzac ale raczej nie ma z tym zadnych problemów. duzo gorzej jest odwrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o przeniesieniu mowa to jasne że tak. jeżeli tylko twój kierunek istnieje w systemie zaocznym to nie ma problemu. z dziennych na zaoczne możesz zawsze z zaocznych na dzienne, gorzej bo trzeba średnią wybitną mieć a i tak nie zawsze chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
nie kazda ma odpowiedniego partnera wogole do zycia w wieku25 i nie nazda ma kogos, kazdy wiek jest dobry 25 w gore, ostatnio wiek kobiet rodzacych to okolo 30 najcesciej (bywa w gore i w dol ), duzo zalezy od dojrzalosci w zwiazku nie azdy facet jest na to gotowy w wieku 20paru lat ale to temat woda inni powiedza ze kasa ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszłam w ciąże na 4 roku, urodziłąm na początku 5 roku i bez problemów skonczyłam studia. Nie były łatwe i studiowałam dziennie. Jak sie chce to można, ale trzeba sie zorganizować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
my obydwoje jestesmy gotowi na dziecko on ma 23 lata ja 20 :) co do studiow to wiem ze jest moj kierunek na dziennych i na zaocznych...ja nie lubie sie nudzic lubie miec duzo zajec w ciagu dnia wiec z polaczeniem nauki i dziecka nie bedzie problemu, ale z drugiej strony nie chce zeby maluszek byl caly czas z mama albo mama mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
hmm kazda ma swoj czas, nic w zyciu nie dzieje sie przez przypadek, rozbrajajace sa tylko krytykujace tematy matek dwudziestoparo i mlodzych ze 30 to staruchy;) a 30stek ze 20paro to za mlode na macierzynstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zlezy zgadzam sie z toba... ja nie rozumiem tego przekonania ze ciaza po 30 to cos nienormalnego... ogladam te wszystkie programy o porodach i widze ze w stanach kobiety rodza zazwyczaj kolo 30 albo i poźniej! Nie wiem skad u nas takie przekonanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
ja nie neguje 30-letnich mam, ale ja wolałabym urodzic dwojke przez 30-stka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
hej dziewczynki ;)) hej Przyszla Mama ,jestesmy w tym samym wieku ,wczoraj wlasnie pisalam na forum mlode mamuski o tym jak bardzo bardzo chcialabym juz miec dzidzie ,ja juz dojrzalam emocjonalnie do tego a moj maż to juz wogole chcialabym tak za 10-12 miesiecy zajsc w ciaze ,narazie biore jeszcze tabletki Mercilon ale czekam az opakowanie sie skonczy i rzucam to dziadostwo;)),jak nie wytrzymam co jest bardzo trudne zaczne starac sie o dzidzi jeszcze w te lato byloby akurat ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
Z duzym wyprzedzeniem planuje ciaze bo MUSZE uporac sie z paleniem no coz ;( musi mi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
Napiszci mi Dziewczynki czy powinnam juz robic jakies badania ,zaczac lepiej dbac o siebie chce dla dziecka jak najlepiej same rozumiecie ,powinnam udac sie do gina i opowiedziec mu o swoich zamiarach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy rodzi kiedy chce ja planuje pierwsze 28-30 a drugie jak najszybciej sie da po pierwszym i tyle, mam 23 lata od 2 lat niezalezna finansowo, mam stalego partnera , mieszkanie ale mimo wszystko nie wyobrazam sobie np ze mialabym teraz zajsc w ciaze, i to nie dlatego ze jestem jakas niedojrzala tylko dlatego ze po prostu chce jeszcze troche pozyc bez odpowiedzialnosci za zycie malej istotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
ja biore leki na tarczyce i musze narazie ustabilizowac moja chorobe :( tez bym chciala juz ale narazie mam na glowie przygotowania do slubu i budowe domu (narazie wynajmujemy mieszkanie), chce zeby maluszek pojawil sie na swiecie juz w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×