Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła_Mama

W JAKIM WIEKU PIERWSZA CIAZA?

Polecane posty

loli musisz isc go gina on ci powie co zrobic po odstawieniu tebletek. trzeba odczekach chyba 3 miesiace. moze szczepienia na zóltaczke i rozyczke, badanie na toxoplazmoze... no i 3 miesiace przed zajsciem lykaj kwas foliowy... super radze a sama nie robilam zadnych badan ani szczepien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli to zależy jak długo brałaśte tabletki.radzę poczekaćprzynajmniej 3 miesiące. moja lekarka zaleciła mi co najmniej 6 miesięcy przerwy zanim zacznę się starać (dlatego rozpocznę staranka ok sierpnia). ale juz teraz zaczęłam brać kwas foliowy, tak na wszelki wypadek, jakby jakaś wpadeczka była. no i koniecznie skończ z papierochami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
hmmmm 6 mc odczekac byloby akurat zrobilabym dzidzie w Tunezji bo tam sie wybieram ;)))) a tak serio to faktycznie moze lepiej sie przygotowac do ciazy aby w szystko bylo si , ale swoja droga nie ma na to reguly ,jedna znajoma dbala o siebie chuchala cala ciaze a urodzila coreczke ktora miala nierozwinieta galke oczna :( kolejna balangowala cala ciaze ,palila ,pila a nawet 2 razy wziela amfetamine -efekt dzieciatko na cale szczescie urodzilo sie zdrowe dostalo 10 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli masz racje ze nie masz do konca wplywu na zdrowie swojego dziecka ale lepiej zrobic to co sie zeby miec 100% pewnosci ze dalas z siebie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
tabletki biore ponad 3 lata zaczelam jak mialam 17, wiec nie wiem czy to ma wplyw na dluzsza przerwe pewnie tak ;)) a z papierosami nie jest tak zle pale srednio 6 papierosow dziennie ,jak mam wolne zdarza mi sie wogole nie zapalic z racji tego ze z mezem w domu nie palimy ,a ja jestem zbyt leniwa by wyjsc w takie zimno na balkon:o wiec mysle ze uda mi sie na razie ograniczyc a za pare mc rzucic to cholerstwo na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
MaMani masz racje ,postaram sie dac z siebie wszystko a czy maz tez powinien zaczac o siebie dbac -dodam ze pali ale duzo wiecej ,slyszalam rowniez ze ma to wplyw na jakosc plemnikow ,juz nie moge sie doczekac kiedy bede miala wlasna kruszynke ech...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli nie mam pojecia. wiem ze faceci tez łykaja jakies witaminy ale czy to cos daje to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
no i przedewszystkim trzeba odlozycz troche :))) powiedzcie mi jeszcze tylko ile kosztuje wyprawka dla dziecka -nie chodzi mi o super oryginalna tylko taka w miare w rozsadnej cenie ,ile musze liczyc ,wiem ze to glupie pytanie ale naprawde nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli nie da sie tego tak okreslic. zalezy co chcesz kupic w tej "wyprawce" czy potrzebujesz takich rzeczy jak lezaczek, hustawka, mata edukacyjna czy sie narazie obejdziesz... czy chcesz wozek 3 funkcyjny za 3 tys czy zwykly za 500 zl... nie ejstem w stanie ci podac nawet przyblizonej kwoty... wiem tylko ze mozna wydac majatek jesli tylko sie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
ja juz bym teraz z chcecia poszla i kupila chociaz jedne spioszki one sa takie urocze ,ale mąż by chyba uznala mnie za wariatke no i podobno nie mozna zapeszac ...szkoda:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
MaMani dzieki poszukam tematu takiego bo sobie przypomnialam ze chyba gdzies byl ,wyprawke wolalabym skromna tzn bez zadnych niepotrzebnych wypasow tylko to co potrzebne ,natomiast wozeczek juz upatrzylam i musze odlozyc -kosztuje 2 tys :o ale jest gleboki,spacerowka i fotelik w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli jaki ci sie podoba? ja ci powiem ze nakupilam juz gore ciuszków przed zajsciem w ciaze :D:D ale niestety wiekszosc sie okazala niewypalami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
jejku dziewczyny ja juz naprawde nie moge sie doczekac i tak Wam strasznie zazdroszcze :) milo jest popatrzec na takie szkraby a w pracy mam z nimi szczegolna stycznosc :) ale bardzo juz chce miec swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
quinny i maxi cossi czy jakos tak zawsze jak ktos jedzie z takim wozkiem to patrze jak sroka w gnat ;))) wydaje mi sie ze jest rowniez praktyczny a cena to to samo - no prawie ,jak bym kupila kazda z tych rzeczy z osobna nie wiem tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
ja tez mam ochote pare spioszkow kupic :) ostatnio znalazłam moje ;) one sa takie malutkie i takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
widzialam ostatnio takie slodkie spipszki i stoje i tak sie rozmarzylam patrzac na nie ze potem mi sie glupio przed ekspedientka zrobilo ;)) ...natomiast ostatnio zauwazylam u siebie dziwna tendencje do ogladania butelek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
hihi znalazłam w komputerze zapisane linki do wozkow :P:P mam faceta wariata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
Przyszla _Mama no to powinnas sie cieszyc :) moj stwierdzil ze mam jakis syndrom gniazda ostatnio ,tzn planujje kupic spioszki,ogladam butelki mam wybrane imiona a pokoj odkad sie wprowadzilismy zostal pomalowany na taki kolor aby odpowiadal i chlopcu i dziewczynce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
moj zawsze marudzil ze jeszcze nie czas na dziecko i takie bla bla bla a ostatnio mnie zaskakuje :) zdziwiłam sie jak zobaczyłam te linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
to forum wariuje nie martw sie za chiwle powinny sie pojawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
a u mnie bylo tak ze to on mnie namawial tzn w sumie nie namawial bo b ylam bardzo mloda ale rozpoczynal rozmowy na ten temat a ja twardo noe i koniec! dopiero rok temu tak naprawde zapragnelam dzidzi -i nie mam jej do dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a pierwsze to ja chcialam bardziej za to 2 to juz bardziej chcial filip :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
kurde nie widac wpisow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
ja widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_Mama
juz teraz widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×