Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella ella

PROSZKI DO PRANIA jakie i dla czego?

Polecane posty

Gość ella ella

piszcie jakich używacie proszków do prania i co decyduje o Waszym wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do białego lubie Vizir ciuchy po nim są naprawde białe,schodzi brunt nawet z męskich skarpetek gdzie ejst mnustwo brudu :P i podoba mi się zapach. Do koloru mam pare ulubionych Bonux,Vizir,Bryza,E,Rex - cena,zapach ,spiera plamy ,nie mam uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssandra
Do białego używam Persilu bo dobrze spiera plamy i ładnie pachnie, do ręczników (białych) E bo extra wybiela i jest tani, a do kolorów również Persil z tym że sensitive. Czasami do białego kupuje proszek w lidlu bo dobrze spiera brud. nie pamiętam nazwy ale pamiętam że jest w takim 5 kg kartonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywam na zmane vizira, persila, bryzy, czasem bonuxa - nie widze zadnych roznic. Kieruje sie cena tych proszkow. Nie kupuje tez tych najtanszych - pare razy probowalam zaoszczedzic i kupilam jakies naprawde tanie i nie moglam ich wyplukac z ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze persil p
ja zawsze używam persil do kolorów, a do białego E. Ostatnio pokusiłam się na ten nowy Ariel z ulepszoną formułą do białych rzeczy i mi pofarbował na błękitno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate l.
Stosuję E do kolorów, a do białych i jasnych rzeczy Maxi trat z Lidla i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merveilleux
Mi córka z Anglii przysyła tamtejszy żel do prania persil. Istna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spokojnie
niedaleko mojego domu otwarto hurtownię chemii i nie tylko sprowadzanej z Niemiec. Zakupiłam butlę 5 litrową uniwersalnego Vizira płynnego żelu z okrągłym plastikowym dozownikiem wkładanym do bębna pralki. I powiem wam że warto było wydać te 35 zł, bo miałam już dość \"naszego\" vizira, przekonałam się że niemiecka chemia jest naprawdę lepsza,niestety. Zakupiłam też 1,5l butlę płynu do płukania Ver nel o ile dobrze pamiętam nazwę,sprzedawca twierdził że to odpowiednik Lenora. I jak dla mnie to jest o wiele lepszy, mimo że wlałam go mniej, zapach na ubraniach utrzymuje się dłużej, wniosek z tego że lenor do Polski dostarczany jest naprawdę rozcieńczany, a my kupujemy to ciesząc się że będziemy mieć czyste i pachnące pranie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolorów Ariel, do białego Wizir plus niebieski Lenor do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oVoV
Do kolorów używam Ariel, a do białego E. Wszystko jest czyste i ładnie pachnie. Nie potrzeba mi niemieckich proszków do szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oVoV
a do prania jakichś szmat do sprzątania czy gorszych ręczników kupuje maxi tart w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×