Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katharsis_21

Dzisiejsi faceci to tchorze i myślą tylko o tym żeby zamoczyc.

Polecane posty

Od paru m-cy jestem sama, ale co poznam jakiegos chłopaka, nagle okazuje się, ze jemu chodzi tylko i wyłacznie o moje ciało i seks. A ja szukam miłości, wsparcia, bezpieczeństwa... czy są na tym swiecie faceci którzy nie tylko myślą jajami?? Bo na dzień dzisiejszy stwierdzam, ze tacy faceci wyginęli jak dinozaury. Teraz tylko zbajerowac, wciagnac do lóżka a później zrobic to samo z kolejną. Ps, Mam nadzieje, ze gdzieś tam sa jakieś wyjątki. Tylko gdzie?? Bo zaczynam tracic nadzieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHE FACET BLE
Nie licz na wyjątki. Po to jesteśmy żeby zapłodnić samicę zostawić i szukać kolejnej. Po to są kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHE FACET BLE
Sorki samice. A i bez podszywów więcej nie napisze napisałem prawdę i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wampirzyca - starasz sie, pomagasz dostajesz kopa... ech tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po doświadczeniach minionych lat stwierdzam z ubolewaniem że nie warto chyba jednak byś zawsze oparciem itd. bo kobiety to skrzętnie wykorzystują to Wy nas takimi tworzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale na to wygląda że mężczyzna rodzi się tylko po to żeby dupczy na prawo i lewo wszystko co po świecie chodzi, a gdzie jakieś uczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
hodzi tylko i wyłacznie o moje ciało i seks. wiesz . skoro o to mu chodzi to mu sie chyba podobasz , bo ja nie moglbym uprawiac seksu z dziewczyna ktora mi sie nie podoba i jest mi obojetna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - nie kazdy... ale nawet jak taki sie urodzi to potem stwierdza ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
No ale na to wygląda że mężczyzna rodzi się tylko po to żeby dupczy na prawo i lewo wszystko co po świecie chodzi, a gdzie jakieś uczucia?? zapewne cie jakis facet rzucil i jestes sfrustrowana . WIadomo ze tak nie jest jak mowisz . SA osobniki plci meskie i zenskiej ktore wlasnie robia to na prawo i lewo i ich nie brakuje , ale nie stanowia calego spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak macie racje faceci:(To my chcemy chamów a jesli sie nimi nie okazujecie to Was zle traktujemy,tylko dlaczego wybieracie te złe kobiety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
i latwo sobie znalezc partnera , ktory nie mysli tylko o lozku. Wystarczy tylko przestac nosic miniowy i chodzic z odslonietym brzuchem , bo przyciagasz nie wlasciwych typow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo te złe wybierają nas a nie my je i tak osobnik po osobniku zmęczony niezrozumieniem u kobiet i ciągłym zastanawianiem się o co jej chodzi przecież się stara stwierdza po pewnym czasie a po co mi to i przestaje sie już martwić o tą druga stronę i zastanawiać nad jej uczuciami za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potem wpadasz w marazm, pijesz, zastanawiasz sie... i nawet jak sie trafi jakaś porządna to ją wtedy z góry olewasz zeby znów sie nie wpakować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
nie mozna tez do konca winic facetow ktorzy pakuja sie do lozka , bo kobiety czesto prowokuja http://youtube.com/watch?v=Ys3rZxNEZTE&feature=related takim chocby strojem . Najsmieszniejsze sa laski ktore niby takie pokrzywdzone , niewinne , a wystarczy im piwa dac to juz ci ci wchodzi na kolana i dobiera do rozporka . Wiec nie przesadzaj ze to tylko faceci. JEst olbrzymia ilosc kobiet ktora mysli tylko jajnikami i chce zeby im tylko wlozyc , a jak facet okazuje sie draniem to udaja niewinne . Wiadomo jest ze kazdy uwierzy w niewinnosc kobiety a nie faceta , nawet jesli to ona jest tym zlym charakterem i ona zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem faceci ...Wczoraj dostałam taki ładny list :(od dobrego faceta a gonie za facetem który mnie nie docenia:(jestem zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×