Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katharsis_21

Dzisiejsi faceci to tchorze i myślą tylko o tym żeby zamoczyc.

Polecane posty

łatwiej się nie angażować żeby potem nie bolało proste ale przecież faceci to świnie kim są wtedy kobiety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrzy faceci wybierają trudne kobiety by zobaczyc ich dusze,i jesli tak naprawde ta zła okazuje sie cudowna, to facet o nią walczy(.ale zła kobieta wtedy ucieka):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide faceci papapa,nie wszyscy jestescie żli;)Mam nadzieje ze jak nastepnym razem spotkam cudownego faceta to nie uciekne(albo pojade za Nim do Anglii)ale nigdy nic nie wiadomo, bo ja zła kobieta jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
drugie na ciało, ale te co biora na cialo i seks same przyciagaja tylko facetow ktorzy na to leca . Wiadomo ze nie sa oni swieci . Zwykly facet nie poleci na to jak laska mu macha tylkiem przed oczami. A potem sie dziwia ze niby je wykorzystali skoro same mogly wczesniej wiedziec na co sie pakuja i ze dupy nastawiaja zeby im ktos wlozył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie leci na ciało i urodę? :D a na co ma lecieć? hehe chyba nie na kolor oczu :D pogódźcie się z tym, że jesteśmy wzrokowcami w takim samym stopniu jak Wy materialistkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie som złe
ino upadłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej wampirzyca
miala wielu partnerow a chcesz jakiegos porzadnego, delikatnego, romantyka co seks uznaje tylko z milosci? to chyba nie jest wporzadku, ze kobieta, ktora prowadzila bardzo bujne zycie seksualne chce miec porzadnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
nie chce romantyka bo to zakompleksieni faceci. nie zakompleksieni tylko z duzymi wymaganiami , ktorym nie jestes w stanie sprostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampirzyca, muszę przyznać, że z wielomiesięcznych obserwacji wywnioskowałem, że masz mega giga hiper wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana nika nie pomoże, musisz ściągnąć w dół poprzeczkę jak chcesz kogoś znaleźć, bo niewielu podskoczy tak wysoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"ja chce normalnego faceta" tak z ciekawości, wg jakiej on ma być niby normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Masz zone finansowac i jak nie chce to nie robic awantur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę finansował pasożyta 😠 jak będzie mi się chciało, to wiem gdzie szukać kogoś, kto za pieniądze nie odmówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×