Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

mlodamamusiu nie martw się jak nie upadłaś na brzuch to może twoja mama ma rację ze maleństwo się przestraszyło i narazie się gdzieś przyczaiło.... ale jak bardzo się denerwujesz to ja na twoim miejscu poszłabym do gin. ponieważ to nie jest jakieś twoje widzimisie tylko naprawdę masz podstawy do obaw tym bardziej że nie czujesz tych ruchów. Sama musisz podjąc decyzję ja zazwyczaj w takich przypadkach piszę aby to sprwdzić. Napewno wszystko jest ok ale jak będziesz miała pewnośc i się przestaniesz denerwować to i maluszek da znać o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy setkę :) Dziewczynki powtarzam swojego posta bo chyba zginął w tłumie wypowiedzi: powiedzcie mi te pierwsze ruchy powinny się pojawic od 16 do 22 tygodnia ciązy tylko czy: -według pierwszego dnia ostatniej miesiączki -czy od dnia zapłodnienia licząc bo nigdzie nie jest to uwzględnione a ja już zgłupiałam czy powinnam się nad nimi skupiac czy jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na setce! mlodaMAMUSIU nie martw sie az tak za bardzo, oczywiscie dla uspokojenia nerwow idz do lekarza. To nie jest tak latwo stracic dziecko, znam takie przypadkie jak to sie mamuski bily po brzuchu zelazkiem i dziecko sie urodzilo zdrowe. Wiec bedzie ok, wiele kobiet nie czuje jeszcze ruchow w 18 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodamamusiu ja dosłownie strzeliłam o kamienny stopień samym dołem brzucha w trzeciej ciązy nagle ręce i nogi zamias mnie osłonić od upadku uciekły \"na boki na drugi dzień niezależnie od wizyty poszłam sprawdzić a dzidzia trzymała się jak dzwon sprawdź dla św. spokoju psychika potrafi wykończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84 a przypominam sobie twoje pytanie tylko sie dziewczyny zaczely podniecac ta nasza klasa i jakos przepadlo, cala ciaze sie liczy od dnia ostatniej miesiaczki, czyli 2 tyg przed zaplodnieniem z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak chcę sobie obliczyć czy już mogłabym się spodziewać ruchów dziecka tzn. że mam patrzeć na pierwszy dzień ostatniej miesiączki . Wobec tego powinnam być na początku 17 tygodnia więc mogę powoli się wczówać co tam w moim brzuszku się dzieje... Dzięki falsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris_78
Witam wszystkich. Dopiero dzisiaj znalazłam to forum dlatego od razu sie do niego dopisuje. Ja mam termin na 1.11.2008. Ale zgodnie z ostatnia@ to termin mam na 30.10. Jestem juz po 2 usg, jak na razie wszystko jest w porzadku. Lekarza jak na razie niepokoi to ze mam nisko polozone lozysko. Ale prawdopodobnie jest jeszcze wczesnie i wszystko sie moze unormowac. Pozdrawim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cię doris :) zaczernij sobie nicka i wpisz się do naszej tabelki pownna być 2 albo 3 strony wcześniej i napisz coś więcej o sobie aaaaaaaaaaa i jak masz ochotę to trochę wyżej jest link do naszej klasy tam też się od dzisiaj spotykamy i zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia tak apropo to juz sie wypowiadalam na ten temat w ktorym tygodniu sie jest zalezy nie od ostatniej daty miesiaczki ale 2 tygodnie przed faktycznym zaplodnieniem, bo u mnie od pierwszego dnia miesiaczki do zaplodnienia minely dokladnie 3 tyg hehe. taka ja juz musze byc inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naoglądałam waszych zdjęć aż mi się w głowie kręci:) I oczywiście wszystkie mi się już poplątałym i nie wiem kto jest kto:( Ale widzę, ze prócz mamymalwiny to chyba żadna nie ma zdjęcia z brzuchem w roli głównej! Ja wczoraj się tak obżarłam, że wieczorem miałam mały kryzys. Stwierdziłam, że jestem strasznie gruba, brzuch mi wystaję dalej niż biust (co się nigdy w życiu nie zdażyło przy moim rozmiarze normalnie 80 e, a teraz 80 f). Ja całezycie się odchudzam i przeraża mnie to że teraz nie mam wpływu na swój rozmiar! Lekka panika:) mlodamamusiu - jak sie boisz to zadzwoń do lekarza! Na zimnie w takich wypadkach lepiej dmuchać. Moja szwagierka spadła ze schodów w 8 miesiącu ciąży ale nic sie dziecku nie stało. Ale ile się najadła stresu to jej! A z tym liczenie to nie można się sztywno trzymać zasad. Bo np. tak jak falsa ma nieregularne cykle to jest trudno ustalić konkretne daty. Myślę, że najlepiej wtedy jak usg wykaże na podstawie rozmiaru dziecka wiek ciąży. Ale jak ktoś ma regularne co 28 dni to spokojnie może liczyć od ostatniej miesiączki. doris_78 - witamy na forum! Jesteś u nas na końcu tabelki:) A z NK zgadzam sie z poprzedniczkami, żeby pisać na kafe a na NK wklejać zdjęcia i podsyłać sobie linki. Tu mi się tak miło z wami pisze, jakoś mam już sentyment... W końcu znamy się laski już od 4 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No dokladnie. Tez uważam że powinnyśmy pisać tutaj, w końcu to już 100 stron historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzwonilam dzisiaj do lekarza ale okazalo sie ze ma urlop i moge zadzwonic dopiero w poniedzialek ja chyba zwariuje :(( najgorsze jest to ze wczoraj po stosunku mialam troche zywej krwi w pochwie (mam nadzerke i mam na dzieje ze to z niej ) teraz jest oki ale i tak sie boje jak cholera . Dziewczyny czy ja jestem tak przewrazliwiona na punkcie dzidzi ze ciagle doszukuje sie czegos co moze zle zwiastowac ?? oby do poniedzialku byle nic zlego sie nie stalo . u mnie ladna pogoda ale ja i tak sie stresuje buziole dla brzusiastych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jeśli tak się martwisz to w takiej sytuacji dla własnego świętego spokoju pojechałabym dziś na pogotowie. Niech Cię zbadają i sprawdzą co się dzieje. Będziesz spokojniejsza. Też bym wariowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam to samo! oglądałam Was wszystkie i teraz nie wiem która jest która ;) goja mi uśiwadomiła, że to juz 4 miesiące :) i szkoda tak zostawić kafe :) moze zrobimy tabelke z naszym pseudo, a obok imie i nazwisko, żeby jakoś to ogarnąć? co Wy na to? Kami25...........Kamila Cheda moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodaMAMUSIA tak jak pisze Artigiana jedz do szpitala bo tylko się denerwujesz i martwisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25...........Kamila Cheda Artigiana........Marta Samsel goja27.10.......Małgorzata Gardyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie
dam Wam dobra radę: uwazajcie z tymi nazwiskami. czasami naprawde nie wiecie kto Was czyta pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam czego niby mamy sie obawiac...przeciez nikt tu nie podaje adresow i telefonow. ja proponuje zeby na forum na naszej klasie podpisywac sie jeszcze pseudonimami, bedzie od razu wiadomo kto co i jak. Kami25...........Kamila Cheda Artigiana........Marta Samsel goja27.10.......Małgorzata Gardyńska falsa............Kasia Gezynska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że trzeba uważać ze swoimi danymi, ale nie podajemy adresów jak mówi falsa! No i też nie piszemy tu na tematy, które moga być jakieś dla nas niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25...........Kamila Cheda Artigiana........Marta Samsel goja27.10.......Małgorzata Gardyńska falsa............Kasia Gezynska gandziulka......Anna Rusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie dołączyłam do NK.Fajne macei zdjęcia . Ja dziś od rana bardzo złym nastroju wczoraj wieczór mój teść nalazł si w szpilalu w barzdo cieżkim stanie i tak mnie to zdenerwowało , że całą noc nie spałam , a dziś od rana ymiotuje , mam nadzieje , że to wszystko z nerów, ale nie umiem sie tym nie przejmować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja kolo 15 mam wizyte u gin ale nie mojego moj na sekretarce zostawil do tego nr tel wiec tam ide a najgorsze jest to ze ja nie umiem super po niemiecku gadac moj gi gada po polsku wiec niemam problemow ale niewiem jak to z tym do ktorego ide jest ale najwazniejsze ze dzisiaj to sprawdze mam nadzieje uslaszec dobre wiesci dam znac jak wroce zaraz lece na nk zobaczyc nowe mamusie buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamusiu --> trzymamy kciuki, bedzie dobrze. Ja mam teraz dużo zamieszania bo podwójne urodziny i moje i Malwinki, bieganie za prezentami i tortami :) Same przyjemności. Ale będę was podczytywać regularnie. AAA.. A ja nie mam zdjęcia z brzuszkiem jako główne :) nie żebym się wstydziła, ale po co niepowołane do oglądania osoby mają to wiedzieć. Ja jednak zabobonna jestem i wirzę, że są tacy co mają \" zazdrosne oczy \" :) Kami25...........Kamila Cheda Artigiana........Marta Samsel goja27.10.......Małgorzata Gardyńska falsa............Kasia Gezynska gandziulka......Anna Rusek mamamalwiny...... Sylwia M-W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25...........Kamila Cheda Artigiana........Marta Samsel goja27.10.......Małgorzata Gardyńska falsa............Kasia Gezynska gandziulka......Anna Rusek dżagusia84s....Gosia Szkutnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25...........Kamila Cheda Artigiana........Marta Samsel goja27.10.......Małgorzata Gardyńska falsa............Kasia Gezynska gandziulka......Anna Rusek mamamalwiny...... Sylwia M-W dżagusia84s........Gosia Szkutnicka mamamalwiny to się zgrałyśmy z tą tabelką hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamusiu jeteśmy z tobą wszystkimi podwójnymi serduszkami... a propo -wczoraj byłam na majówce i na kościele był taki duży napis "jezus jest w moim sercu" a mi przyszło do głowy takie pytanie : W KTÓRY SERCU ? bo przecież teraz mamy w sobie dwa serduszka :) niezłe mam myśli no nie... ale ty mlodamamusiu się nie martw i pamiętaj że nie jesteś sama ja ciągle sobie coś wymyślam że może to nie tak albo jeszcze coś innego, choć muszę przyznać że od 2 dni mam bardzo dobry humor (to chyba przez te zakupy- ale jak dalej pójdzie to zostaniemy bankrutami ;) ) myślę że każda z nas ma takie słabsze dni kiedy lęk o nasze maleństwa bierze nad nami górę. I coś jeszcze z autopsji: od kąd mam dobry humor i przestałam się martwić to nawet brzuch mi urósł, i nadal biegam często sikać już nie tak jak na początku ale jednak a pare dni temu panikowałam że wszystko mi przeszło.... nasza psychika to silne narzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O viola fajnie że jesteś teraz przynajmniej nie będziemy miały problemu żeby się poznać na ulicy czy gdzieś indziej i z chęcią poznam też twojego męża - może umówimy się na jakieś spotkanko w 4 albo najpierw same jak myślisz ? No i piękną miałaś suknię ślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×