Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

czesc dziewczyny! w ten piekny majowy dzien wybieram sie na plaze nad ocean, z parasolem pod pacha.. humm.. a jak tak lubie brazowa skorke miec.. goja, ja bylam blondynka przez 25 lat az w koncu nie mial mi kto pasemek zrobic a ja nie mialam pieniedzy za bardzo to kupilam sobie farbe i tak zostalo - czarne jak smola :) ale jestem zadowolona, gorzej jakbym chciala powrocic do blondu :) pierwsze wolne wakacje od 7 lat! czuje sie jak uczennica znowu :P moj chlopak tez czesto wyjezdza na jakies delegacje na kilka dni, wtedy sie ciesze, ze chociaz mam zwierzaka w domu. jutro leci do belfastu (a to nawet inny kraj) ale zdola obrocic w 1 dzien. wczoraj wypadla mi taka plomba w osemce.. no w koncu zmusze sie do pojscia do dentysty, a tutaj jest fajnie, bo jak jestes w ciazy i rok po urodzeniu przysluguje ci darmowe leczenie. zazdroszcze wam tych ruchow maluszka! wczoraj probowalam cos wyczuc przez okolo pol godziny i nic mi sie nie udalo.. pocieszam sie, ze ja to wszystko pozniej bo wciaz jestem na szarym koncu tableki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a teraz też czuecie taki ból brzucha jak na okres? Tak jak pisałyśmy na samym początku? Bo ja już drugi dzień tak mam i się zastanawiam czy to znowu macica się rozciąga. falsa - och zazdroszczę ci tych spacerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja, mysle, ze te bole brzucha to normalne, tez tak mam czasem, boli jak na okres 1-2 dni, potem nic, potem zakuje w boku, czytalam, ze to normalne :) wlasnie pofarbowalam sobie wlosy, sama :) odrost mialam na 1,5cm, urosly tak w niecaly miesiac! rzeczywiscie, czuje sie jak na wczasach :) jeszcze nigdy nie mialam tyle wolnego od kiedy mieszkam w Walii od 4 lat. pfiuu ale goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anias297
Cześć dziewczyny! Od dawna czytam Wasze forum. Nie udzielałam się ponieważ jakoś do tej pory nie miałam takiej potrzeby. Termin mam na 20.10. Dzisiaj jednak chciałam się odezwać w związku z wypowiedzią goji. Nie chciałabym cię straszyć, ale dwa lata temu miałam takie same bóle jak ty przez jakieś dwa-trzy dni. Następnego byłam już po poronieniu. W tej ciąży równiez mi się zdażają, ale krótkie i dosyć rzadko, więc może to jednak nic nie znaczy. Wydaje mi się że może dla spokoju udaj się do lekarza. Dodam że przed poronieniem miałam bardzo delikatne plamienia. Właściwie to już po tym powinnam się zorientować że coś jest nie tak. Teraz będę ostrożniejsza. Być może jestem przewrażliwiona, ale wydaje mi się że mam powody. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anias - to mnie nastraszyłaś! Chociaz wiem, ze to nic groxnego, bo tydzień temu byłam u laekarza, nie mam plamień, no i bardzo lekko pobolewa mnie ten brzuch. Tak mnie bolał na początku ciąży, i lekarz mo powiedział że jest to normalne. Ale po twojej wypowiedzi i tak będe się martwić! Kurcze czasem lepiej nie czytac doświadczeń innych, choć wiem, że to może tez pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo czasem boli mnie brzuszek jak na okres dzidzia nieźłe mnie już \'kopie\' ;) no i boli mnie brzuch tak ogólnie ale to pewnie od tabletek jutro idę do lekarza to się spytam co z tymi bólami ;) no i lekarz na ostatniej wizycie miesiac temu powiedział że to ostatni raz widzimi maleństwo w całej okazałości bo juz na następnej nie będzie sie mieścił w całości :( szkoda bo mam tylko 2 zdjęcie :( pęcherzyka i jak jest już większy ma nóżki i rączki :( ja już za półmetkiem i powiem wam że brzuszek już wielki się robi, pępek zaczyna wychodzic ;) już niedługo będe bambaryła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cyckach nie wspomne bo ciężko mi kupic już biustonosz (75 E?)" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciężaróweczki:) ja miałam głupi sen dziś ale staram się nie przejmować. tak piszecie o tych rozmiarach biustu ja normalnie miałam przed ciążą 75E teraz mi troszkę urosły ale nie za dużo na szczęście. niestety po 2 dziecku nasze piersi (u tych kobiet co miały dużo) będą wyglądały strasznie, ale na szczęście operacje plastyczne tanieją hehehe bóle takie rozciagające też mam w róznych miejscach, ostatnio nawet tak mnie w dół jakby \"ciągnęło\" ale to tyko chwilami. takich typowo okresowych bóli nie mam. dzidzia narazie nic, odpoczywa chyba bo wczoraj wieczorem czekałam czekałam i się nie doczekałałam. nawet słuchawką słuchałam i nic tylko jakieś \"blukanie\" 78aga78 gratulacje dziewczynki!!! też bym chciała wiedzieć ale do usg jeszcze ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pocieszyłyście mnie dziewczyny, że też macie taki pobolewania. I widzę, że nie ja jedyna mam duuuży biust! Mam nadzieje, że przyjdzie dzisiaj mój stanik zakupiony na allegro. No i że będzie dobry! Jak nie to jadę do sklepu ciążowego i kupie, ale u nas jest taki jeden sklep i staniki kosztują ok 150 zł!!! Poprostu masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
zamawiałyscie moze jakies tuniki z allegro ciązowe? Znalazłam dosyć fajne i sie zastawiam. Mozna nosic leginsy w ciąży do takich tunik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez cos czasem zaboli, nie mam plamien, lekarz mówi ze to calkiem naturalne i zeby sie nie przejmowac, co innego jest jak są plamienia (mialam przez prawie 3 miesiace na poczatku) wtedy trzeba na wszystko uwazac. Ja sie juz teraz ze soba tak nie cackam jak na poczatku, pracuje, przesadzam rosliny w ogrodzie, duzo spaceruje na swiezym powietrzu, wczesniej nie moglam bo musialam lezec wiec teraz sobie nadrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Co do rozmiarow piersi - to ja zawsze nosilam c lub d (zalezy od firmy ) Teraz wszystkie d robia mi sie za małe . Za to znajomi jak mnie widza to mowia : aga \"cycki\" ci urosły :) w przeciwienstwie do brzucha :) Jutro ide na usg . Ciekawa jestem co sie dzieje z łozyskiem .Mam nadzieje , ze juz jest calkowicie na swoim miejscu . Jestem tez ciekawa jakiej plci jest moje malenstwo , wiec o to tez spytam :) Może juz widac . W koncu to juz koncowka 4 miesiaca. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anias297
Goja, nie chciałam cie nastraszyć. Po prostu teraz staram się zwracać uwagę na wszystko. Jest to moja trzecia ciąża i mam nadzieję, że tą bez problemu donoszę. Tego też życzę wam wszystkim. Co do bielizny ciążowej w przyzwoitej cenie (ok. 70 zł staniki, przeznaczone również dla karmiących) mogę wam polecić stoisko dla ciężarówek w sklepie H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, nie będę się rpzejmowac jesli nic się nie dzieje! anias - niestety ale w h&m są małe rozmiary! Max do D a to D wcale nie jest moim zdaniem za wielkie. Więc jak ktoś potrzebuje G to już tylko zostają specjalne sklepy... No albo allegro:) deli ja właśnie licytuje tunikę na allegro. Pierwszy raz ale niska cena to zryzykuję. Właśnie zobaczyłam że mnie ktoś przebił! No i może lepiej bo nie jestem pewna. A tunika taka: http://www.allegro.pl/item362772241__nowa_urocza_tunika_dla_przyszlej_mamusi_r_l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny, dzięki za słowa otuchy:) Czuje sie juz znacznie lepiej, tzn własciwie czuje sie juz zdrowa tylko jeszcze mam strupki, które jakis czas na pewno pozostaną. Martwie sie troche o dzidzie, ale jestem dobrej mysli.. Zastanawiam sie tylko jak to bedzie z tym slubem. Na razie mam brzuszek bardzo mały, ale na poczatku lipca bedzie juz ogromny:( chciałam przełozyc slub w ogole na po ciąży, ale cała rodzina \"sie nie zgadza\". Wyglada na to ze mam najmniej do powiedzenia w tej kwestii. Wszyscy sie juz nastawili na slub, tylko ze biała sukienka w 7 miesiacu ciąży wygląda komicznie.. a sukienki juz nie zmienie - tydzien temu odenrałam i wisi w szafie, ewentualnie moze uda sie poszerzyc...odechciało mi sie tego ślubu. Najwazniejsze zeby z dzieckiem było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wam z tymi piersiami;) ja miałam 70 B i teraz tez mam B tyle ze 75, wiec zadnej zmiany własciwie nie ma:) Pocieszam sie ze pozniej bedzie. Chciałabym miec chociaz raz duze C, albo D. Chociaz na pare miesiecy, narzeczony byłby wniebowzięty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W końcu dziś od 7;30 rano dotarłam do domu. Malec się delikatnie pokręcił rano a od 10;00 cisza i spokój ;/ Lillen - doskonale to rozumiem. Moja teściowa też nalega na ślub kościelny ale ją wręcz wyśmialiśmy. To jak wygląda w 7 miesiącu biała sukienka to akurat najmniejszy problem, ale nie przejmuj się kochana. To Tobie ma byc dobrze a nie innym Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakt to jest u was ale u nas to takie tuniczki to sa obecnie w modzie, wcale nie dla ciezarnych ale tak wygladaja, wiec mozna kupowac spokojnie w kazdym sklepie:) bluzki sciagane pod piersiami i obszerne na dole. od wyboru do koloru:) ja dzisiaj sie wylenilam nad oceanem, mam taka ladna opalenizne, oczywiscie nie poparzylam sie ani nic, tak tylko kolorkow nabralam, dobranoc dzieciaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja jak zwykle rozpoczynam nowy dzień:) Mój kochany mąż wrócił w nocy ze szkolenia i już jestem spokojniejsza. a wczoraj to wzięło mi się na wspomnienia i oglądałam albumy ze zdjęciami ze ślubu. I wiecie, że sie durna popłakałam? Oczywiście ze wzruszenia, bo przypomniałam sobie, jakie to było dla mnie niesamowte przeżycie! I teraz jestem właśnie tak szczęśliwa jak wtedy:) Ach, piękny to był czas... falsa - u nas też jest moda na tuniki, więc można coś wygrzebać. Ja mam zamiar dzisiaj po fryzjerze trochę zwidzić sklepy. Chyba że będę za bardzo zmęczona, zobaczymy. Dziewczyny nie martwcie się tym co mówią wam rodzice o ślubie kościelnym. To nie jest kwestia białej sukni w ciąży, itp. Wy musicie poprostu tego chciec! Jeśli nie jesteście przekonane to nie zmuszajcie się, bo ktoś sobie życzy. Nie ma co patrzeć na to co sobie ludzie pomyslą. To wasz dzień i wasza decyzja. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) wracam po dluuuugim week endzie.. nadal nie mam internetu w domu, a w pracy nie bylam od tygodnia wiec nie moglam sobie was poczytac :( u nas jest ostatnio przepiekna pogoda, wiec ten week end byl super. niestety nie mam morza niedaleko no ale i tak nabralam swiezego powietrza :) aha, a wczoraj bylam u ginki. nie mialam usg, jestem na nie umowiona za miesiac, ale za to posluchalam serduszka ktore bije juz troche wolniej, ale i tak szybko. Ginka mi powiedziala ze powinnam poczuc dzidziusia za jakies 2 tygodnie wiec sie nie martwie ze jeszcze nic nie czuje (choc i tak wieczorem leze i czekam..) a z tym bolem brzucha, to mnie czasami tez pobolewa i ginka powiedziala ze poki nie boli za bardzo to jest ok. trudno sie zabrac do pracy po takiej przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Karo po długiej przerwie:) I nie narzekaj po takiej przerwie! Tylko pozazdrościć tygodniowego weekendu:) Dobrze, że z maluchem wszystko w porządku! A z ruchami dziecka to ja tez czekam co wieczór. wczoraj nawet wydawało mi się ze czuję takie lekkie falowanie pod skórą, ale zbyt nierzeczywiste to było, więc już nie jestem pewna czy to moje urojenia tylko. Dzisiaj powiedziałam jednej nauczycielce, że jestem w ciąży i chyba naprawdę po mnie nie widać, bo była bardzo zdziwiona! Ale niech juz się rozejdzie po szkole ta wieść, to nie będa mi może tak głowy ciągle zawracać:) Ktoś mnie musi trochę porozpieszczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to juz widac :) ciazowy maly brzuszek. I wydaje mi sie ze z tygodnia na tydzien coraz bardziej. Maz to sie nadziwic nie mogl w ten week end ciagle mi mowil : \"no juz teraz to naprawde widac\". co chwile normalnie, bardzo go to cieszy :) mi tez sie czasem wydaje ze cos wyczuje, ale to chyba tylko wyobraznia dziala, bo ponoc jak sie poczuje ruch dziecka to nie ma sie watpliwosci ze TO wlasnie TO Aha, zapomnialam powiedziec ze nadgonilam wage... wiec razem juz przytylam 4 kilo. 1 kilo na miesiac, moze byc, oby tak dalej.. bede troche chyba uwazac, szczegolnie wieczorami.. bo cos czuje ze te przydluzone week endy mi nie posluzyly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga ciagle w miejscu, juz myslalam, ze mam 60,5, waze sie po tygodniu i znowu 60.. wydaje mi sie, ze przytylam na brzuszku a schudlam wszedzie indziej.. no i co ja mam na to poradzic? o diete tez przesadnie nie dbam, smieszne to jest bo do lodowki to ja ostatnio dosc czesto maszeruje zeby sobie wynalezc ogorka kiszonego, albo rzodkiewke albo jogurt z platkami zjesc tez powiedzialam w szkole, w ostatni dzien, ze jestem w ciazy, liczac na jakies upusty w ocenach czy cos :P reakcja mojego nauczyciela byla taka: \"aha, tak myslalem, ze cos z toba nie tak bo zazwyczaj to jestes taka mila i pogodna osoba\" :D ale teraz znow jestem mila! juz te hormony coraz rzadziej na szczescie daja o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakos pusto tu dzisiaj! Ja właśnie zjadłąm szkolny obiadek- mizerię ze schabowym i do tego na deser bananek :) pęknę zaraz! :) teraz to widać brzusio po takim jedzonku! Co do wagi to osttani ważyłam sie u gin i też chyba 4 kila do przodu, choć na mojej wadze 3 kg! więc jest ok! Najgorsze, że znów mogę wciągnąć masę słodkiego! eh a tak się cieszyłam jak na początku odrzuciło mnie od słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przeraza nie tyle waga co wyglad!!! Wydaje mi sie ze jestem strasznie gruba! Brzuch mam jakiś taki nalany z każdej strony i cycki ogromne! Okropnie się czuję ze sobą. Staram się nie przejadać, ale i tak czuje się źle ze sobą. Niby przytyłam 3 kg ale chyba poszło mi w boki wszystko! I ciągle wydaje mi się, że jak ktoś nie wie ze jestem w ciąży to sobie myśli, że się normalnie spasłam! Mam nadzieję, że fryzjer mi poprawi humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
ja też na jutro umówiłam sie z fryzjerem :) trzeba zrobić sie na bóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - to napewno hormony tak na ciebie dzialaja bo przeciez 3kilo to calkiem w normie, nawet mniej! norma to ponoc 1kilo na miesiac ciazy. Ja tez ostatnio mam chec na slodkie (ale tez na slone) ale rano nie moge nic zjesc, jak cos zjem to wymiotuje.. w poniedzialek zjadlam kanapke to potem zwymiotowalam chyba nie tylko ta kanapke ale i kolacje z niedzieli... a tak sie cieszylam ze mnie nudnosci i wymioty ominely....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo u mnie to wlasnie odwrotnie, musze uwazac zeby sie nie przeglodzic z rana i zjesc sniadanie bo mnie dopadna wymioty. od soboty znow mam spokoj, moze to tez jazda samochodem tak na mnie wplynela w tym parku.. na tylnim siedzeniu to juz wogole masakra-teraz siadam tylko z przodu. za kierownica jest wszystko ok. goja, ja tez zauwazylam, ze mi sie ulalo na boki, niby nic nie przytylam a z bokow to mi doslownie wyplywa, nie moge sie doczekac takiego konkretnego brzuszka bo poki co to stracilam tylko forme, raz brzuszek jest po srodku jak taka plaska pilka od koszykowki a raz jest prawie plaski z widocznymi odstajacymi bokami. cycki ok, jak byly male tak sa hehe (chociaz wolalabym miec chociaz te C :) mowicie ze 1kg na miesiac to norma? no to czemu ja nic nie tyje??? 4 kg powinny byc juz do przodu hmm wlasnie wracam z parku z plywania po jeziorku lodka z kolezanka, ktora nie miala bladego pojecia o wioslowaniu, bylo zabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam trzy kilo do przodu. Pomiedzy pierwsza a druga wizyta przytylo mi sie cztery kilo! Ale sie wtedy wystraszylam. Pomnozylam to sobie przez 9 i powiedzialam, ze trzeba zwolnic. Bo z powodu tego, ze prawie nie mialam mdlosci to pozwalalam sobie na sporo jedzenia. Ale po wizycie powiedzialam, ze zmienie taktyke, jadlam lepiej i do nastepnej wizyty stracilam kilo. No i sie ciesze, bo trzy kilo to dobra wyjsciowa w tym okresie. I tak jak Goja wchodzi mi wiekszosc w boki i chyba w plecy:( Widze to po stanikach i sukienkach jak leza.. Pieknie to mi sie ta waga nie rozklada. Mam nadzieje, ze teraz juz wszystko w brzuszek pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×