Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Hubert?? 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11 45.oomartynqaaoo...21.....Zielona Góra............21.10..Aleksander:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Dawid 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11 45.oomartynqaaoo...21.....Zielona Góra............21.10..Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Paula01 🌻 Karo91🌻 dziękuje za miłe przyjęcie mnie do grona:) Tak się przyglądam tej tabelce i widzę, że jestem najmłodsza na kaffe... Karo, ja już raz zmagałam się z anemią. Dostałam od Gini żelazo w tabletkach, ale mój organizm totalnie go nie tolerował. Czułam się paskudnie i po każdym przyjęciu tabletki miałam mdłości i wymiotowałam;/ Czyli i tak mi nic to nie dało;/ Teraz też miałam nie najlepsze wyniki krwi, no i historia się powtarza... Tym razem sama odstawiłam tabletki i zamiast tego paskudztwa lepiej zaczęłam się odżywiać. Poza tym, że czuję się o wiele lepiej to od razu wyniki badań mi się polepszyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Nie wiem co myslec o tym zelazie.. kupie i zobaczymy jak organizm bedzie tolerowal. Witaj 26.10, niezbyt czesto tutaj cos piszesz ale fajnie ze jestes :) a nasz synek tez mial sie nazywac dawid, ale ostatnio sie nam \"zmienilo\" ;) Dziewczyny mam dosyc pociagow i autobusow.. za zwyczaj mam dojazd do pracy 1godz (tutaj to srednia wszystkich mieszkancow niestety..) w ta i 1godz z powrotem. I tak juz bylo meczace. Ale teraz na dodatek autbusy i pociagi jezdza zadziej przez wakacje, i normalnie dojezdzam w 1godz20min, a nawet poltorej.. mam dosyc.. tak mnie to meczy ze nie moge. A na dodatek ludzie sa ochydni, gdziez oni zostali wychowani...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a ja dziś mam wolne :) obijam się na całego :) pogoda jakby się troszkę poprawiła- w końcu! oomartynqaoo--> witam! :) Karo--> współczuję Ci tych dojazdów! Ja nienawidzę jeździć autobusami- przeważnie kończyło się braniem aviomarin, poza tym nasze PKS-y to tragedia!!! idę na spacerek :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!Fakt nie pisze czesto ale za to na bierzaco was czyta hi hi.Dzis mamy z malutkim 100-dniowke suuper.Co do imienia to chyba juz na 100 % .Od poczatku tyg jestem na chorobowym...ale sie martwie bo tu nie ma zwolnien...i kazdy sam decyduje o sweojej chorobie.Moj lekarz w polsce zabronił mi pracowac(mam bardzo ciezka prace)Chciał mi wypisac zwolnienie ale co ono mi by tu pomogło??????????Dobrze ze w polsce robie badania bo tu jest masakra!!!Wczoraj byłam u poloznej i jak zwykle zadnego skierowania na badania chocby krwi...No i teraz czekam kiedy przyjda do mnie na kontrole.... Karo ty mieszkasz we Francji u was tez tak jest?Chodzisz do prawdziwego ginekologa?Czy tak jak ja tylko do połoznej?Ja postanowiłam definitywnie RODZE W POLSCE. Falsa ja cie podziwiam...u was jest podobny system połoznictwa jak w Holandii.Nie martwisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki ja mam dziś do pracy na 14 więc postanowiłam poleniuchować i dopiero wstałam , bo dzidzia codziennie o 5 rano budzi mnie mocnym kopaniem wiec trudno sie jest wyspać . Karo mi też lekarz powiedział, ze żelazo w tabletkach jest dosc trudno tolerowane przez organizm dlatego mam sie lepiej odżywieć musze zaczać jeść szpinak chociaz go nie cierpie , ale dla dzidziusia musze sie poświęcić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem po usg - Franek potwierdzony po raz 3! Ma już 1500 g, wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - super ze wszystko w porzadku :) Zobacze czy moj organizm bedzie tolerowal zelazo. No coz, jak nie to bede jadla szpinak ;) ale jest ok bo mi nawet smakuje! 26.10 - cos slyszalam o holandii ze tam wlasnie tak jest. ale chociaz placa ci na tym chorobowym? U nas z systemem jest w porzadku, chodze do swojej ginki + do poloznej i teraz zmieniam ginke na ginekologa poloznego ktory przymuje w klinice gdzie bede rodzic. Bede sie z nim widziala w poniedzialek 28.07 nie wiem czy wytrzymam z tym dojazdem jeszcze te 10 dni.. jak nie to pojde do zwyklego lekaza i poprosze o zwolnienie, tzn powiem ze naprawde zle sie czuje itp itd, moze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula super że z dzidziusiem wszystko dobrze ja byłam na USG 2 dni temu nastepne dopiero 20,08 a ja już nie moge sie doczekać . Dziewczyny a mialyscie juz robione KTG , bo mi lekarz kazal zrobic 13,08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10.2008 --> no niestety tutaj juz tak jest, ze naleza ci sie 2 usg, 2 razy badaja krew i nie robia wiekszosci badan co sie robi w polsce, ale nie mam wyboru. chociaz na rodzenie to ja akurat sie ciesze, ze bede rodzic tutaj, przynajmniej mi sie wszystko za darmo nalezy lacznie z epiduralem, rodzeniem z partnerem i lekarstwami no i opieka jest uprzejma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karo niby płaca 80 % ale jak naprawde jest sie okaze....Do kwietnia pracowałam na kontrakcie w innej firmie i nie było problemow ale odeszłam ze starej pracy i teraz pracuje przez posrednika i dlatego sie troche tego chorobowego obawiam...(słyszałam dziwne rzeczy na ten temat)Bo tu kobiety pracuja do porodu tzn 4-6 tyg przed porodem musisz isc na macierzynski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartynkaoo - serdecznie witam:) Wczoraj coś cię przegapiłam, przepraszam:D 26.10. - w gdzie ty mieszkasz? Bo zaciekawiło mnie to, z tym zwolnieniem. A w tabelce masz napisane Wschowa. KAro - musisz jesc określone pokarmy jak bierzesz żelazo w tabletkach, bo one pozwalają je przyswajać. A tak to będziesz niepotrzebnie łykać. A szpinaczek pycha:) Najlepszy jadłam w restauracji Sami Swoi, poprostu niebo w gębie! Żal mi ciebie, że musisz się tyle tłuc tym pociągiem i autobusem! Ja całą szkołę dojeżdzałam ok. godziny a teraz bez samochodu to się nigdzie nie ruszę. Ale byłam w Paryżu i widziałam, że tak samochód to jeszcze gorzej bo takie korki! paula - duży ten twój chłopak! No ale ty jesteś z początku tabelki, więc ja akurat zostaję w tyle:D Viola - z ktg to czytałam że po trzydziestym którymś tygodniu się je robi, i że powinno się tylko ze wskazań lekarza. Choć wiem, że u nas się je robi wszystkim babeczkom. No a potem będziemy miałay na porodówce robione:) A ja dziewczyny właśnie wróciłam do domu. Musiałam kupić 10 worków zaprawy,, bo robota wre nad moją głową:) Potem poszłam do lekarza, bo musiałam wziąć zwolnienie na przyszły tydzień, żeby czuwać na budowie. Najpierw miał mój mąż brać urlop ale stwierdziliśmy, że to bez sensu skoro ja mogę bez problemu zostać w domu. a urlopować będziemy razem w sierpniu i mam nadzieje, że już będzie stał dach w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam uaktualnić zdjęcie na NK w naszej wspólnej galerii. Teraz już nie wyglądam tak szczupło... Chyba mnie ta bluzka pogrubia:D Mój mężuś nie może się doczekać, ajk mój brzuch w końcu zdecydowanie prześcignie moje piersi! Jak narazie ida łeb w łeb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja super ten Twój brzuszek mój maż mowi tak samo juz sie nie może doczekać , aż brzuszek bedzie wystawal poza piersi , ale narazie nic z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - super brzusio :) moj juz przekroczyl piersi, ale to dlatego ze one strasznie nie urosly na szczescie. Oczywiscie z jeden rozmiar mam do przodu, ale tyle :) A jesli chodzi o dojazd to rzeczywiscie jakbym chciala dojechac do pracy samochodem, to napewno wyszlo by mi dluzej niz pociagiem.. wiec juz wole sie tam gniesc.. Ale i tak jestem zdecydowana na zwolnienie od nastepnego spotkania u gina. Tzn mam nadzieje ze cos o tym powie bo nie wyobrazam sobie powiedziec : \"a o zwolnienie mozna poprosic?\" ;) szczegolnie ze u tego bede pierwszy raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? moj Franek chyba zły że mu po oczach dzisiaj świeciliśmy.... tak mi sie rozciagnął na prawą stronę,że normalnie czuje jego nogi albo rece. Byłam w siostra w lumpeksie - nie moge sie oprzec normalnie - w sklepach w Polsce nie ma takich ładnych rzeczy - chyba że ktos zarabia miliony. Dzisiaj kupiłam przpiekny polarek z Kubusiem, ogrodniczki już takie wieksze z zyrafą, 4 śpiochy i jeszcze jakies pierdoły. Martwi mnie tylko kombinezon zimowy - bo mam na 68 a i tak ponoc zawyzony, mam nadzieje że od razu nie będzie tak zimno i wystarcza kombinezony polarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas w W-wie jak w Paryzu-szybciej do pracy dojedzie sie pociagiem(moj maz tak jezdzi,bo wreszzcie zmadrzal ;) ) czy autobusem(bo metro akurat juz nie po drodze) niz samochodem. Dzis bylam z mezem i synkiem na wiekszych zakupach i wcale na ulicach nie widac wakacji.Jak byly korki tak sa nadal 😠moze dlatego,ze jeden most zamkneli i maja ludzi gdzies 😡 Kupilam dzis wreszcie rybaczki dzinsowe cienkie ciazowki,bo zwykle juz nie dopinaly sie,a jedne na gumce pily w brzuch :-0 Koniec 6 m-ca wiec sie pocieszam ,ze najwyzsza pora zalozyc ciazowe ciuchy. Poprzednim razem jak bylam w ciazy ciazowe ubrania nosilam na jesieni i w zime,wiec nie mialam lekkich, \"rozkloszowanych\" bluzeczek. Kurcze zdzierstwo z tymi ubraniami,sa dwa razy drozsze od tych \"nieciazowych\" 😠 Producenci i handlarze zarabiaja na nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie wiekszośc rzeczy mam "nie ciązowych", teraz modne sa tuniki i długie bluzki- więc bez problemu. 1 ciązowe dzinsy mam z lumpeksu - ale rzadko nosze, bo mi za gorąco, 1 sobie kupiłam fachowe ciazówki - reszta normalna - tylko biodrówki. Uzywam tez pasy ciazowe, zeby brzucha na zewnątrz nie wywalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze juz wszystkie macie wybrane imiona dla swoich dzieciatek,a my nadal w kropce :( za 3 m-ce musimy byc przeciez zdecydowani. Ostatnio lekarz mowil,ze bedzie dziewczynka ,ale jakos nie nastawiam sie :( Boje sie,ze nastepnym razem powie:ja mowilem,ze bedzie dziewczynka???Przciez widze chlopca (albo na odwrot) I do kolejnego USG sobie poczekam. Co do pobytu w szpitalu-boje sie okropnie,choc bylam dwa razy-pierwszy jak rodzilam-wypuscili nas po 5 dniach , i drugi raz jak Przemus mial 8 m-cy,bylismy tam az 8 dni,bo mial bakterie w moczu :( Mam nadzieje,ze jakos to przetrwam..brrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 3 razy powiedział że chłopak - więc mam nadzieje..... że tak jest - najwyzej Jagienka będzie się nosiła na niebiesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja tez pokupowalam full tunik jak bylam w 3 m-cu,ale dzis jakos na mnie dziwnie leza...nie wiem dlaczego...moze biust za bardzo sie powiekszyl a brzuch duzy zmienia wyglad bluzki...no nie wiem jak to okreslic.W kazdym badz razie te tuniki mam...do chodzenia po domu,a dzis kupilam takie dwie tuniki typowo ciazowe na wyjscie do lekarza czy do sklepu. Moj synek zaczal kumac,ze dzidzia jest w brzuszku bo coraz bardziej przyglada sie mojemu brzuszkowi.No bo jak 2,5 letniemu brzdacowi wytlumaczyc czemu mama ma taki "duzi buch" ? :D To mu mowie,ze tam dzidzia,a on,ze chce zobaczyc dzidzie :) Ok,spadam rozruszac sie,pospacerujemy sobie troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostrzenica skoczy 29 wrzesnia, czyli w moj termin 3 lata, ale mówi że już kocha brzuszek cioci - bo tam w łózeczku śpi Franio. Najlepiej bo się ostatnio przytulała do niego, a ten ją kopnął - ale miała minke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe komentarze:) aniołeczek - kurcze ja to juz od 2 miesięcy chodze tylko w ciążowych spodniach! Może dlatego, że nie lubię takich niskich biodrówek, bo wpijają się w podbrzusze. Z normalnych spodni to chodze tylko w dresach i takich rybaczkach z przypiętą gumką:) Ale bluzki mam normalne, bo przeraziła mnie cena tych ciążowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie u lekarza :D wszystko ok. Mam skierowanie na glukozę 50g więc niestety będę musiała łykać ten cukier ale mówił (tak jak niektóre z was) że moge sobie wziąść cytrynkę więc jakoś przeżyję ;D Zapomniałam dodać że zaliczyłam +1kg, ale chyba nie jest tak żle. Co wizyta mam +1kg, lekarz mówi że bardzo dobrze. A ja się jak na razie wagą nie przejmuję bo wazę się tylko na wizytach u lekarza zeby się nie stresować w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja --> cudne masz te zdjęcia na NK :D Sama z brzuszkiem prześlicznie wyglądasz na dodatek jeszcze super widoczki w tle. Pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) W końcu udało mi się na spokojnie coś poczytać :) Ja już dziś jestem padnięta bo z mężem wynosiliśmy graty z komórki obok naszego pokoju którą chcemy sobie zagospodarować co się nam łóżeczko maleństwa w pokoju zmieści :D no i w końcu wszystko wyniesione ale krzyże to mnie za to nieziemsko bolą i padam z nóg więc nie pozostaje mi nic innego jak iść spać Fajne fotki powędrowały na NK :) ślicznie wyglądacie z brzuszkami i normalnie Wam zazdroszczę, że nie jestem fotogeniczna no i jakoś kiepsko wyglądam na fotkach ale może się odważę żeby jakąś wstawić na NK :) Życzę miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to wrzuciłam jedną fokę jak aktualnie wyglądam ale od razu się przyznam, że to było po całym dniu chodzenia i byłam zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze póki siedzę przy kompie to napiszę co mi powiedział jeden facet w MCdonaldzie Z mężem usiedliśmy sobie w kąciku na imprezy dla dzieci przy nieco niższym stole niż normalne i po pewnym czasie na drugi koniec stołu dosiadł się facet i tak na mnie patrzy i mówi \" A pani to jak się zmieściła za tym stołem ?\" :) a potem jeszcze \" a to pewnie było jeszcze przed jedzeniem kanapki :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×