Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Ja w czwartek ide do lekarza a w piatek na usg :) :) nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj tabelke do swojego nowego posta (kopiuj->wklej) i dopisz sie w odpowiednim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide jutro na wizyte znow bo ostatnio polozna nie mogla mi pobrac krwi, no i na mocz, bo mam ciagle na granicy.. chcialam dzisiaj paczki piec ale chyba odpada bo sie tyle najem, ze mnie pewnie od razu do szpitala skieruja:> a dzisiaj mam wielka ochote na rosol, i na jogurty:) a wogole nie wiem jakim to cudem ale w ciagu prawie miesiaca przytylam pol kg! a sobie nie odmawiam.. ktoras pisala, ze w III trymestrze juz tak waga nie rosnie i w moim przypadku miala racje:) zostalo mi jeszcze 5 kg rezerwy.. ostatnio odwiedzilam kolezanke co urodzila 7 tygodni temu, ona szczupla przed ciaza, niecale 60 kg przytyla do ponad 80! i zrzucila juz wszystko i nawet kilka kg wiecej w dol. i to samo jej kolezanka co ma roczne dziecko jest chudsza niz przed ciaza i obie wcale sie nie staraly a co wiecej uwazaja sie za chude. i podobno te dodatkowe cm w tylku to rozszerzajaca sie miednica, ktora worci do normy, wiec troche mi lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - poceszyłaś mnie tymi koleżankami:) Też licze na to, że sporo samo spadnie. pochwalę się wam wózkiem, który zakupiłam wczoraj na allegro. Kolro oliwka-pistacja. Zamówiłam od razu z fotelikiem i ze śpiworkiem, bo już nie będę tych rzeczy osobno szukać. Aż mi kamień spadł z serca, bo miałam problem z wózkiem. A tak już będzie sobie czekał na maluszka:) http://allegro.pl/item416520539_super_ekskluzywny_wozek_safari_travel_fotelik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja fajny ten wózek , ja tez chciałam kupic wcześniej , ale siewstrzymam , bo chce rózowy , a jak lekarz sie pomyli i urodzi sie chłopak , to bede miała problem , juz i tak mam mnóstwo różowych rzeczy , wczoraj moja siostra wróciła z nad morza i przywiozła mi dla dzidziusia taką poduszke z foczką , jak sie ją naciśnie to słychac szum morza i mewy jest cudna i tez oczywiście różowa , więc z wózkiem chyba jesnak poczekam do urodzenia, teraz musze sie skupic nad łóżeczkiem , ale mam już wybrane więc zostaje tylko zamówić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> naprawde swietny wozek i dobra cena. ja moj przegapilam i nie ma go na ebayu, napisalam wiadomosc do kolesia, ktory mowi, ze beda znowu wystawione za 4 tygodnie.. mam taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Viola ja też się trochę bałam że się lekarzowi może płeć pomy6lić. Ale stwierdziłam, że zielony to raczej uniwersalny kolor. Bo z różowym to bym się bała. No bo chłopaka w różowym wozić trochę mi nie pasuje...:) A kupiłam go tak wcześnie, bo stwierdziłam, że czas nam teraz strasznie ucieka, tyle rzeczy do zrobienia no i nie ma co odkładac na ostatnią chwilę. A był to jeden z większych wydatków. Ostatnio też kupiła taki śliczny komplecik błekitny - czapeczka, rękawiczki "niedrapki" i skarpetki. Cuda:) A potem miałam sen, że urodziła mi się dziewczynka... He he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja no właśnie Ty wybrałaś taki uniwersalny kolor to nie bedziesz miała problemu , a z różowym to jest problem , ale wydaje mi sie , że nie będe potrzebowała wózka tak od razu , a przecież jak zamówie to do tygodnia mi przyjdzie więc to nie problem jak sie urodzi to mąż zamówi i będzie .Musze tylko wcześniej kupić fotelik samochodowy i trudno kupie różowy najwyżej synek bedzie miał różowy jak sie lekarz pomylił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczesciara juz nie mam takich obaw:) po skanie jak pani powiedziala mi, ze prawdopodobnie chlopiec i rozglosilam to wszem i wobec wsrod znajomych dostalam kupe ciuszkow oczywiscie w kolorze niebieskim do tego niebieskie smoczki, pluszaki itd i zaczelam sie martwic, ze co jak bedzie dziewczynka.. ulzylo mi po ostatnim skanie co juz wiem na pewno, ze nie bedzie pomylki:) gdybym nie byla do konca pewna to tez bym bala sie kupowac rozowy wozek, no bo zawsze to jednak lepiej dziewczynka w niebieskim niz chlopiec w rozowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mi dziś udało się wytrzymać z glukozą i ok 14 dzwonię do laboratorium zapytać się o wyniki co w końcu będę wiedziała co jest grane:) ale przyznam się, że było ciężko ale tym razem jechałam z siostrą i tym razem siedziałam w samochodzie na świeżym powietrzu :) i na szczęście jakoś dałam rade, chociaż jeszcze kilka rozciągnięć malucha w brzuchu to mogłabym mieć powtórkę :D A i wczoraj nawet udało nam się nagrać malucha jak ćwiczy prawdopodobnie prostowanie nóżek :) prędzej jak włączałam aparat to od razu był spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy wiecie moze w ktore dni i o ktorej przyjmuje dr Polak? slyszalam, ze jest dobry. Wiem tylko,ze przyjmuje w Pszczynie. Dzieki za jakakolwiek odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar 1
Hej , a ja dziś byłam na badaniach mocz i krew , jutro wynik a w środę do lekarza .Oj mam nadzieje,że żelazo mi podskoczyło , i że coś przybo z tym u mnie nie najlepiej. Ja zastanawiam się nad wózkiem coneco toledo , lekki i ma skrętne koła co jest bardzo przydatne. Ja mieszkam w Warszawie i zastanawiam się nad szpitalem , który wybrać biorę pod uwagę szpital na solcu , i bródnowski bo tu z nieczulenie jest za DARMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się przypomniało co mówiła nam położna o znieczuleniach na szkole rodzenia. Jedna dziewczyna o to zapytała, a położna zaśmiała się słysząc pytanie! I ucięła krótko - wrocławscy anestezjolodzy wyjechali za granicę i w żadnym szpitalu we Wrocławiu nie ma znieczulenia wewnątrzoponowego na życzenie! Robią je tylko w wypadku zagrożenia. Niektóre dziewczyny były przerażone ta informacją. Ja już wcześniej o tym słyszałam, więc jestem psychicznie na to przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to walczę ;-) 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomorskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.unefille.............27......Katowice................ .18.10 26.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 27.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 28.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 29.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 30.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 31.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 32.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 33.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 34.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 35.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 36.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Dawid 37.margerytka11...32.....pomorskie...............26.10.. .M..? 38.anecik0...........30.....Żywiec...................26.10 39.nefre.tete........22......Aleksandria,Egypt....27.10 40.magdzikm........30......Redditch-UK........27.10...M. .Maksymilian? 41.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 42.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 43.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 44.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 45.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 M .. Szymon? 46. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 47. doris_78.........30......szczecin..................01.11... Bartosz 48.oomartynqaaoo...21.....Zielona Góra............21.10..Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, ze się udało ;-) Właśnie wróciłam z miasta bo byłam po wyniki z badań i kołnierz dla psa (miał wypadek i liże ranę wiec kołnierz był jedynym wyjściem). Co do badań to niby jest całkiem nieźle ale badanie na przeciwciała mi nie wyszło bo wdało się coś na "m" i muszę powtórzyć badanie. Lekarz będzie marudził ale co ja mu na to poradzę. A i jeszcze złożyłam dokumenty w ZUS na świadczenie rehabilitacyjne. Co do wózka to ja też już mam i coby wtopy nie było to jest czerwony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( A ja dzwoniłam do laboratorium i z tego co zrozumiałam to mam 170 i jutro będę musiała się jakoś dostać do lekarza skoro jest a wysoki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie urok to ....!!! Dostaniesz się do lekarza On da Ci jakiś cudowny lek i wsio będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację anecik0, jak nie urok to.... :( Tylko, że ja głupia już se czytałam co to może powodować i teraz będę się więcej stresować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wróciliśmy z weekendu troszkę zmęczeni - trzeba było wszystkich poodwiedzać bo już nie planuję żadnych dłuższych wyjazdów, teraz to tylko będę odpoczywać! Dokładnie za 2 miesiące mam termin :) Michalina kopie jak szalona i dwa razy dziennie ma czkawkę - łaskocze mnie wtedy brzuch! :) goja--> super wózek! falsa--> my też sprzedaliśmy nasz wozik (vectre) i na dniach kupujemy forda focusa kombi! Vectra nie była wcale taka mała, ale komi to kombi! Wszystko powinno się zmieścić! i rocznikowo focus będzie dużo do przodu ;) kamika--> nie martw się! będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika - nie martw się będzie dobrze:) Mozna spokojnie przetrwać ciążę z wysokim cukrem. Lekarz ci powie, jaką masz stosowac dietkę i będzie ok:) Już jesteśmy na końcówce, więc dasz radę. kami25 - dzięki:D My też ostatnio korzystamy i sobie w weekendy jeździmy na krótkie wycieczki. Wczoraj byliśmy w Srebrnej Górze zwiedzac twierdzę. I powiem szczerze, że ledwo tam wlazłam, bo się okazało, że do twierdzy trzeba iść ok 1 km piechotę pod górę. A moja kondycja kiepściutka ostatnio. No i jak wlazłam to byłam już cała mokra ale za to jaka dumna:D Ja planuję jeden długi wyjazd pod koniec września. Aż na mazury! Na ślub kuzyna. Mój mąż się upiera, że mam nie jechać, ale jak lekarz pozwoli to nie mam zamiaru siedzieć w domu. Bradzo mi zależy, żeby tam być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja--> my mieliśmy jechać 30 sierpnia na wesele do mojej koleżanki, ale Mati się nie zgodził, a 27 września mamy wesele dobrych znajomych i też je sobie odpuszczamy :( mówi, że mam odpoczywać bo nie wiadomo jak z tą moją szyjką! Nawet w dyskusje nie chce ze mną wejść!! co do kondycji też szybko się męczę, pocę- jak nigdy!eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby może być wszystko ok ale ..... lepiej nie pisać o złym A co do kondycji to chciałam raz odwiedzić moją ciocię ale mieszka na 3 piętrze i już wiem, że nie dam rady się tam wdrapać bo dziś to nawet musiałam siostrę na zakupach co chwilę upominać żeby szła wolniej bo ja nie zdążam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Kami u mnie z mojego liczenia tygodni tez mi wychodzi termin na 19-go a lekarzowi na 21 więc zobaczymy :) I fajne zdjęcie widziałam dziś na NK ze ślicznym brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> ja tu zadowolona bo mam duzy samochod z wielkim bagaznikiem a wszyscy mi mowia, ze powinnam byla kombi kupic hehe. ile tego miejsca jeden maly ziutek potrzebuje w samochodzie?? moi rodzice jak ja sie urodzilam nie mieli zadnego samochodu, takie czasy teraz to po prostu zrobilysmy sie za wygodne:) kamika --> bedzie dobrze, polozna kazala nic nie czytac i jeszcze powiedziala, ze opierdzieli tych co mi wyslali list z wynikami na paciorkowca bo dolaczyli ulotke czym to grozi i niepotrzebnie mnie nastraszyli skoro najprawdopodobniej po prostu bedzie wszystko dobrze, a ja juz na to nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25 - no jak masz problemy z szyjką to nawet nie myśl o podróży!!! Ja jestem (odpukać) zdrowa jak rydz, ale jak się będzie coś działo to nie mam zamiaru ryzykować. Zresztą zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika co do czytania o różnych powikłaniach to radze sobie odpuścić. Ja na poczatku ciąży miałam toksoplazmozę (dowiedziałam się w piątek wieczorem) i jak poczytałam w necie co to może powodować to 3 noce nie spałam i dopiero jak poszłam do lekarza w poniedziałek to okazało się, ze są na to leki a po kolejnym badaniu wyszło, ze tokso sobie poszła ale co przeżyłam i sie nadenerwowałam to moje. Dlatego teraz raczej nie czytam o tym co złe. A co do samochodów to my też musimy zmienić bo fiestkę mamy i nie ma opcji żeby tram się wózek zmieścił nie mówiąc już o psie i dziecku w komplecie. nawet oglądaliśmy ostatnio samochody i był fajowy focus w kombi 2003 r. ale mój mąż stwierdził, ze jeszcze nie pora. Strasznie ciężki jest do zmian ten mój wybranek a tym bardziej, ze ukochanego samochodziku będzie musiał się pozbyć i chyba to go boli najbardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż niby też sie przywiązywał do swojego samochodu ale jak mi kolejny zwierzak wbił sie w zderzak to drugiego dnia już miał inny wyszukane :) i teraz też mamy kombi a do tego nie możemy pozbyć się poprzedniego i są 2 samochody do utrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> tylko spodnie Ci się podobają?? a bluzka już nie ;) ;) ;) co do samochodu facet tak wymyślił i niech ma ;) dokładnie kiedyś nasi rodzice dawali radę bez tego wszystkiego i jakie super dzieci im wyrosły, nie?? :) goja--> no nieciekawie z tą szyjką :( tak się zastanawiam czy wtedy jak boli mnie dół brzucha to ona się wtedy skraca...muszę zapytać mojego gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×