Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

goja - gratulacje!!!! danowo - to chyba moj mezus ;) dobrze, nie moge tylko maila odczytac... a tak tylko goraco - cala czerwona jestem... sorki dziewczyny ale tylko tak z mezem mam kontakt- no i komorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszę się , że z tym śluzem to nie tylko ja tak mam ;-) Paula niech sobie dziecko pomarudzi- tyle jego (łatwo się mówi jak nie ma się własnego marudki :-p) Od wczoraj koszmarnie bolą mnie plecy ale nie na dole tylko pod łopatkami tak w połowie pleców ale nie czytałam nigdzie, ze to może być objaw zbliżającego się porodu. Jak ja bym chciała już mieć swojego synusia przy sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszę się , że z tym śluzem to nie tylko ja tak mam ;-) Paula niech sobie dziecko pomarudzi- tyle jego (łatwo się mówi jak nie ma się własnego marudki :-p) Od wczoraj koszmarnie bolą mnie plecy ale nie na dole tylko pod łopatkami tak w połowie pleców ale nie czytałam nigdzie, ze to może być objaw zbliżającego się porodu. Jak ja bym chciała już mieć swojego synusia przy sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja - gratulacje!!!! danowo - to chyba moj mezus ;) dobrze, nie moge tylko maila odczytac... a tak tylko goraco - cala czerwona jestem... sorki dziewczyny ale tylko tak z mezem mam kontakt- no i komorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszę się , że z tym śluzem to nie tylko ja tak mam ;-) Paula niech sobie dziecko pomarudzi- tyle jego (łatwo się mówi jak nie ma się własnego marudki :-p) Od wczoraj koszmarnie bolą mnie plecy ale nie na dole tylko pod łopatkami tak w połowie pleców ale nie czytałam nigdzie, ze to może być objaw zbliżającego się porodu. Jak ja bym chciała już mieć swojego synusia przy sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja - gratulacje!!!! danowo - to chyba moj mezus ;) dobrze, nie moge tylko maila odczytac... a tak tylko goraco - cala czerwona jestem... sorki dziewczyny ale tylko tak z mezem mam kontakt- no i komorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja - gratulacje!!! danowo - to moj mezus jak sadze - u mnie ok, tylko cala rozpromieniona jestem - zaraz z polozna pogadam. i maile moge pisac ale mam problem z odczytaniem... sorki dziewczyny za zasmiecanie forum, ale to tylko do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Z tej strony klawiatury Robert. Witam wszystkie panie. Piszę w imieniu mojej żonki. Jeszcze o godz. 21.27 pisała z Wami na forum, a o godz. 21.30 odeszły jej wody. Od razu pojechaliśmy do szpitala. Ja właśnie wróciłem do domku trochę odpocząć - bo na pewno nie położyć się spać. I mam za zadanie czekać na telefon od żonki. Jak się cała zabawa zacznie to pojadę do szpitala i będę przy niej w trakcie porodu. Myślę, że jutro coś kliknę i będę miał konkretne wiadomości. Życzę miłej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak to sie moze wszystko zaczac ot tak. Dziekujemy za informacje, no i oczywiscie powodzenia dla Dzagusi! Gratuluje wszystkim nowym mamom! Musze powiedziec, ze nie zagladalam dwa dni i ze zdziwienia nie moge wyjsc jak sie sytuacja rozwinela. Dziewczyny z konca miesiaca juz maluszki maja ze soba. Ja tez z konca miesiaca jestem (28) no i jak na razie to oprocz tego, ze mi brzuch sie obnizyl zadnych innych objawow nie mam. No w sumie tez od okolo tygodnia mam czasem bole jak na okres, ale to tak co drugi dzien. Mam nadzieje, ze wkrotce sie cos wiecej ruszy, bo my juz w pelni przygotowani na naszego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - trzymam kciuki za szybki porod... u mnie cisza... tylko chyba po tym masazu sluz brazowy sie pojawil i strasznie uda bola... zobaczymy...na razie to spac nie moge ;) trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusia i magdzikm trzymam kciuki za szybki poród! Usana ja mam termin na za tydzień i też na razie nic :-( Poza bolącymi plecami, ciągłym siusianiem i śluzem oraz kiepskim snem zmian nie zauważono ;-) Chyba sama zostanę tutaj jako spakowana :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) To już druga połowa października i widzę, że niektóre dziewczyny zabrały się ostro za rozpakowywanie :) i oczywiście za te na porodówkach trzymam kciuki aby szybko i sprawnie poszło :) bo wiadomo, że tak całkiem bezboleśnie to nie pójdzie :) A ja miałam wczoraj kiepski wieczór bo chyba coś mi zostało na żołądku i było by ok gdyby nie to, że akurat cycuś wymyślił sobie, że se poćwiczy i pokopie mój biedny żołądek :) Oczywiście mąż bardzo się cieszył, że mały tak fikał i nawet jak przykładał rękę to maluch się nie uspokoił jak to zwykle robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla naszej goji. niestety długo zeszło 13 godzin to sporo a przecież jak rano przekazywała informacje to już pisałą że nieźle boli i tak się biedaczka męczyła do 17 ale grunt że ona i dzieciątko w porządku. dzagusia trzymam kciuki!! na pewno będzie dobrze, dziękujemy też panu mężowi za wiadomości:) ja zaraz jade do szpitala. zobaczymy czy mnie zostawi czy nie. trzymajcie paluszki żeby jednak się sytuacja pozytywnie rozwinęła. będę pisać do karo jakby co bo mam jej numer. miłej niedzieli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba jeszcze nie składałam życzeń goji GOJA GRATULACJE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 jakoś ostatnio ciężko nadążyć za nowymi mamusiami :) ale to fajnie justa150 trzymamy kciuki :) oby wszystko poszło pomyślnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecik0 - u mnie ze spaniem tez na bakier, a dowod to to, ze teraz pisze. U mnie jest 4:30 rano teraz i dalej nie spie, ale to wina tego, ze ja pozwolilam sobie calkiem godziny poprzestawiac. Tulam sie po domu do okolo 3-5rano, a potem spie do pomiedzy poludniem, a 2 po poludniu. Jest nas tu pare co termin na koncowke pazdziernika maja i objawow tez malo. Ciekawe ktora bedzie ostatnia pazdziernikowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny z tej strony mąż Asi. Moja kochana żona urodziła wczoraj synka ma na imie Wojtuś, duży facet ma 60cm i 4120kg.Co naj ważniejsze jest zdrowy. Mamusia czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia nie moge za wami mamuski nadazyc wiec wszystkim na raz zloze gratulacje:) ruch sie zrobil niezly tu u nas widze ze dziewczyny nie proznuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOja - GRATULACJE!!!!! DZAGUSIA - trzymamy kciuki!!!! Mamomalwiny - zauażyłam w tabelce że nasze bobasy miały dokładnie te same wymiary :D Paula - może to chodzi o Twoją bliskość? Moja też wrzeszczy czasami w niebogłosy i często wystarczy ją przytulić mocno, uśpić na rekach albo położyć się z nią na brzuchu. Od razu jest spokoj. Czasami też tak jak pisała Karo dzieci krzyczą dla samego pokrzyczenia sobie. A my dziś zaliczyłysmy pierwszą noc bez dokarmiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDONIM..PORÓD..TERMIN..SN/CC..GODZ..WAGA..WZROST..IMI Ę 01.Milianna..........04.09..(29.09)..cc..(.....)...3500. ...53.....Szymek 02.Gandziulka......11.09..(22.09)..cc...10:30...3320.... 54....Julia 03.MlodaMamusia..17.09..(07.10).(..)...11:52...3770....54....Bryan 04.emi81............29.09..(10.10)..SN....(....).....3800. ...55....Czarek 05.Artigiana........30.09..(10.10)..CC...(....)...3600....54....Blanka 06.Paula01..........02.10..(27.09)..SN....(.....)....4400. ...62.....Franek 07.Natalie86........03.10..(.......)..(...)....(.....)...3700....57.... Mikołaj 08.78aga78.........04.10...(......)..(...)....(.....)...4000....59... Milenka 09.kitka76 .........04.10..(24.10)..SN....22:35...3200...52.....Dominika 10.neea82..........05.10..(.....)..(..)....(.....)...3000....50.... Malwinka 11.Karo91...........06.10..(20.10)..SN...15.55...3340... .50.....Damian 12.Mamamalwiny...12.10...(.......).SN...01:50...3600.... 54.....Kajetan 13.ProVitamina....12.10..(11.10)..CC...02:10...3600....59.....Patryk 14.deli26............12.10..(12.10)..SN...(.....)...4370 ....62......Natalia 15.falsa.............16.10..(30.10)..CC...02:51...2380....49....."Ziutek" 16.Viola.............17.10.(.......)..CC...13.45...2480....50....Marcelinka 17. Goja27.10......18.10.(.....)...SN...17.00...3250....53...Wiktor 18. asia555.........18.10(.....).....(..)...(.....)..4120....60....Wojtuś dziewczynki po uzupelniajcie dane maluszkow... jeszcze chwilka i juz wszystkie beda mamusiami to ile jeszcze zostalo nie rozpkowanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjj, jak ja Wam zazdroszczę... Głupio przyznać, ale aż mi się z tej zazdrości płakać chce jak słyszę o każdej następnej :-) No ale może to bardziej ze złości że u mnie się tak przeciąga. Już dziś nawet M się zawziął i zaczął prasować swoje koszule, stwierdzając: jak ich potrzebuję to nigdy nie mam uprasowanej, to teraz wezmę je hurtem, to Młoda w końcu z ciebie wyjdzie i mi nie będą potrzebne w tygodniu... ;-) (bo my lubimy prawo Murphy\'ego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Hej , no widzę ,że kolejne mamusie się pojawiły , a ma bo jeszcze nie wszystkie się toczymy , ja mam termin na środę ale cisza , nic mnie nie pobolewa , tylko brzusio nisko . Oj dziś mama ochotę na ogórkową , i zaraz ją ugotuje bo już od rana za mną chodzi.Ja w poniedziałek idę na ktg , to zobaczymy może coś się ruszy , bo już bardzo bym chciała się rozpakować .Dziś wieczorkiem męża po męczę to może coś się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kurcze ale ten czas leci, mój mały ma już 2 tygodnie. Widzę, że pełno mamuś się pojawiło, serdeczne gratulacje dla was i dużo zdrówka dla maluszków! U nas czas leci szybko, noce w miarę przespane, karmienie co 3 godziny. Ale zauważyłam, że mały spryciarz upodobał sobie cycusia, często najedzony jeszcze szuka a jak mu daję to sobie śpi w najlepsze :D. Oj lubi ten Mikuś się przytulać :). Niestety mały podłapał katarek i walczę z nim roztworem wody morskiej i maścią majerankową oraz gruszką ale na razie ciężko idzie :(. Biedak często się wybudza przez to. Wiecie może o jakimś sposobie, jak mu ulżyć? Uzupełniam tabelkę: 01.Milianna..........04.09..(29.09)..cc..(.....)...3500. ...53.....Szymek 02.Gandziulka......11.09..(22.09)..cc...10:30...3320.... 54....Julia 03.MlodaMamusia..17.09..(07.10).(..)...11:52...3770....5 4....Bryan 04.emi81............29.09..(10.10)..SN....(....).....380 0. ...55....Czarek 05.Artigiana........30.09..(10.10)..CC...(....)...3600.. ..54....Blanka 06.Paula01..........02.10..(27.09)..SN....(.....)....440 0. ...62.....Franek 07.Natalie86........03.10..(03.10)..SN....20.08.. .3700....57.... Mikołaj 08.78aga78.........04.10...(......)..(...)....(.....)... 4000....59... Milenka 09.kitka76 .........04.10..(24.10)..SN....22:35...3200...52.....Dominik a 10.neea82..........05.10..(.....)..(..)....(.....)...300 0....50.... Malwinka 11.Karo91...........06.10..(20.10)..SN...15.55...3340... .50.....Damian 12.Mamamalwiny...12.10...(.......).SN...01:50...3600.... 54.....Kajetan 13.ProVitamina....12.10..(11.10)..CC...02:10...3600....5 9.....Patryk 14.deli26............12.10..(12.10)..SN...(.....)...4370 ....62......Natalia 15.falsa.............16.10..(30.10)..CC...02:51...2380.. ..49....."Ziutek" 16.Viola.............17.10.(.......)..CC...13.45...2480. ...50....Marcelinka 17. Goja27.10......18.10.(.....)...SN...17.00...3250....53...Wik tor 18. asia555.........18.10(.....).....(..)...(.....)..4120....60. ...Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z powrotem... niestety warunki dowcipne nie były sprzyjające. szyjka 2,3 cm ujście zamknięte. wiec nic nie wskazuje na poród w terminie a termin jutro. boję się już że będę ostatnia bo co wejdę to nowe dzieciaczki się rodzą plan jest taki że jak od jutra minie tydzien i nic to do szpitala i wywołanie, ale jednak mam cicha nadzieję że sie coś samo może ruszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×